Makyaj Ürünleri kirpiklerim çok düz. yardımm :(

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

deadlock

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
87
0
merhaba arkadaşlar,
benim kirpiklerim çok düz ve uzun. naptıysam kıvırmayı başaramadım . bildiniz bi yöntem var mı

onuda denedim oda kıvırmadı cnm . biraz kıvrılıo sonra hemen düzleşio gene kullanmadığım maskara kalmadı ama yok inatla düzler

Canim benim kirpiklerimde dümdüz olanlardan kivrilmayanlardan kivirma aletiyle 10 ar saniye tutuyorum bastirarak kivriliyor ama tabiki kavisli degil sonrada rimelliyorum rimelide sadece maybeline volume(mavi olani) kullaniyorum diger rimeller iyi gelmiyor ben bu sekilde alistim hep böyle yapiyorum malesef farkli bi yöntem bulsam denerim ama baska bi yöntem yok
Kuaförlerde yaptirilan kirpik permasi var ama kirpikleri döktügünü ve maliyetinin yüksek oldugunu duymustum

onuda denedim oda kıvırmadı cnm . biraz kıvrılıo sonra hemen düzleşio gene kullanmadığım maskara kalmadı ama yok inatla düzler

Canım şunu dene kirpik kıvırıcıcıyı fön makinesiyle hafif ısıt kirpiklerine uygula ilk olarak rimeli kirpik uçlarına sür altlarına sonra yoğun olarak uçlarına sür...umarım sende işe yarar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…