KARABASAN

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
28 GÜN BOYUNCA HER SBAH VE AKŞAM BİR BARDAK SUYA 7 AYETEL KÜRSİ 7 FATİHA 3 FELAK 5 NAS SÜRESİ OKU VE İÇ
UMARIM ŞİFA OLUR
Ya kadının nörolojik rahatsızlığı varsa ve dediğinizi yapıp doktora hastaneye gitmezse? İlerlesin mi? Semptomları olan bir şeyi yazıyor, ayaklarım uyuşuyor diyor. Kol bacak kırıldığında da geçerli mi bu yöntem?

Ya kadının nörolojik rahatsızlığı varsa ve dediğinizi yapıp doktora hastaneye gitmezse? İlerlesin mi? Semptomları olan bir şeyi yazıyor, ayaklarım uyuşuyor diyor. Kol bacak kırıldığında da geçerli mi bu yöntem?
Zaten gün içindede bi anda başıma bi sancı giriyo aynı atak gibi bi kaç saniye elimle başımı sıkıyorum geçsin diye,gözüme vuruyo ağrısı başım dönüyo sonra geçiyo ama baş dönmesi sıklıkla oluyo

Diyelim ki uyanıksınız ve yatakta öyle uzanıyorsunuz. O zaman da mı oluyor? Doğru mu anladım? Yatakta otursanız olmuyor mu?

Diyelim ki uyanıksınız ve yatakta öyle uzanıyorsunuz. O zaman da mı oluyor? Doğru mu anladım? Yatakta otursanız olmuyor mu?
Evet uzanıyorum uyanığım bi anda olacağını hissediyorum ayaklarımdan vücuduma bi uyuşukluk geliyo hemen ayağa kalkıp kendime gelmeye çalışıyorum

Zaten gün içindede bi anda başıma bi sancı giriyo aynı atak gibi bi kaç saniye elimle başımı sıkıyorum geçsin diye,gözüme vuruyo ağrısı başım dönüyo sonra geçiyo ama baş dönmesi sıklıkla oluyo
Nörolojiye gidin. Hırıltıyı beyniniz uyduruyordur belki ama gerisine bakınca bir şeyin olduğu belli. Kan akışı zayıflıyordur, damarda daralma vardır, fıtık vardır belki. Nöroloji MR vs ile anlar.

hanımefendi biz doktora gitmesin mi dedik siz doktor musunuz olayı norolojiye bağladınız doktora gitsin eğer dini birşey se yazdığım dua ona yardım edecektir. dua okunması bile sizin gibilere batıyor ya neyse....

Evet uzanıyorum uyanığım bi anda olacağını hissediyorum ayaklarımdan vücuduma bi uyuşukluk geliyo hemen ayağa kalkıp kendime gelmeye çalışıyorum
Karabasan olayı böyle değil ki. C*n mi diye düşünüyorsanız da onlar musallat olsa ayakta da gelir.

Sizinki fiziksel bir durumdur. Kaygıdan belki oluyordur belki de beyne giden damarda tıkanıklık vardır.

Merhaba arkadaşlar,bana sürekli karabasanımı desem başka bileyim bilemiyorum o şey geliyo ama karabasan gibi değil hareket edebiliyorum azda olsa onunla savaşıyorum resmen ve azda olsa konuşabiliyorum dualar okuyorum gitsin diye ve bazen hırıltılı bir şekilde sesini bile duyuyorum gündüz bile geliyo ve geleceği zaman anlıyorum ayaklarımdan vücuduma bi uyuşukluk geliyo bazen hemen kendime gelip ayağa kalkıyorumki gelmesin diye… bu nedir acaba çok merak ediyorum Şuan bile geldi diye yatamıyorum uykum kaçtı yani karabasanda hiç hareket edemiyorsun konuşamıyosun ama ben bunları yapıp resmen onunla savaşıyorum lütfen anlayan bilen biri bana yardımcı olabilirmi??🥺🥺
Ne zamandan beridir oluyor bunlar? Özellikle fark ettiğiniz bir gün tarih ?

Fıtık zaten var ama gidicem bakalım ne çıkacak…teşekkürler 🙏🏻🙏🏻
Musallat gibi şeyler olduğunu düşünmeseniz bile ve eğer inanıyorsanız birkaç sureyi yazmışlar zaten. Artı olarak amenerrasülünü söyleyebilirim. Boş eve girince süprüzlerle karşılaşmamak için okuyorum 😆 Okuyamıyorsam youtubedan açıyorum 😬
Bir şey yoksa da psikolojik olarak rahat hissedebilirsiniz.

hanımefendi biz doktora gitmesin mi dedik siz doktor musunuz olayı norolojiye bağladınız doktora gitsin eğer dini birşey se yazdığım dua ona yardım edecektir. dua okunması bile sizin gibilere batıyor ya neyse....
Doktora gidin yazdınız ben mi göremedim? Ayaklarımdan vücuduma uyuşukluk yayılıyor yazdı, burada sorun olduğunu anlamak için doktor mu olmak gerek? Başıma ağrı giriyor, oradan gözüme vuruyor diyor. Beyninde tümör bile olabilir, yayılıyordur büyüyordur vs. Damar yapısında kan dolaşımında sorun olabilir. Az çok okuyan, araştıran biri olarak nörolojiye gitmesini tavsiye ediyorum ki başkaları da bunu yazmış.

Sizin gibilere de pozitif bilim, tıp doktor denmesi batıyor. Bir insanda sağlık problemi varken git dua oku geçer demek nasıl içinize siniyor?
28 GÜN BOYUNCA HER SBAH VE AKŞAM BİR BARDAK SUYA 7 AYETEL KÜRSİ 7 FATİHA 3 FELAK 5 NAS SÜRESİ OKU VE İÇ
UMARIM ŞİFA OLUR

Musallat gibi şeyler olduğunu düşünmeseniz bile ve eğer inanıyorsanız birkaç sureyi yazmışlar zaten. Artı olarak amenerrasülünü söyleyebilirim. Boş eve girince süprüzlerle karşılaşmamak için okuyorum 😆 Okuyamıyorsam youtubedan açıyorum 😬
Bir şey yoksa da psikolojik olarak rahat hissedebilirsiniz.
Yapıcam aynı şeyleri🙏🏻🙏🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X