Göz Makyajı kirpikleri uzatmak için yeni bir ürün

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
!!! hiç duymadım canım,
ama benimde ihtiyacım var böyle birşeye,
kirpiklerim yok denecek kadar az ve kısa,
rimel sürerken göz kapağımı batırıyorum düşün yani

Kızlar ben sonunda ardım biri rimel biri eyeliner gibi nasıl uygulanacağını bilmiyodum onu da youtube da buldum:) bugün akşam sürmeye başlayacağım ürünü, işe yararsa yani kirpiklerim uzarsa sizle foto da paylaşacağım yalnız acaip pahllı umarım işe yarar ya

Youtubedaki kadın bu ürününü bulan kadınmış sanırım ben öle anladım direk sürüo işte eyeliner gibi kullanımı kolay, günde sadece bir kere geceleri sürülüyor. bakalım uzaycaklar mııı? hadi bana dua edin param boşa gitmesin :S

tatlım dediğin ürüne baktım 320 yazıyor sende mi bu fiyata aldın verilen parayı karşılıyor m peki?

Kızlar bugün uzun araştırmalarım sonucunda Lumigan adında bir göz damlası buldum göz tansiyonu için kullanılıyo ancak yan etkisi kirpikleri aşırı derecede uzatmak :26: Araştırdığım bloglarda hatunlar eye liner fırçasıyla kirpik diplerine ugulamışlar yani göze damlatmadan. Fiyatı 30TL civarı. Kullanan, duyan, bilen varmı aranızda? :26::26:

evet. benim kuzenim kullandı ve gözrenginde değişme oldu. bu tarz ilaçlar yan etki olarak gözrengini değiştirebiliyor. kullanırken dikkatli olun mutlaka doktorunuza danışın. ucuz diye kendınıze zarar vermeyın

Sağol canım cevap için

aktarlarda satılan kaş- kirpik yağları var ben bi ara kullanmıştım baya faydası oluyo ama marka önemli tabii bi de göze kaçırmamak gerek tabii

Ben eskiden kullanıyordum baya etkisini görmüştüm..
1haftadır tekrar kullanmaya başladım ama pek düzenli kullanamıyorum üşeniyorum

kız aşk olsun yaa madem kirpik uzatma diye bi yöntem var niye bu kısa kirpikli arkadaşına sölemıosn

en kısa zmanada buluşalım saçlarını yolcam senin bende deniycem yaaaa

inesim böcüğüm özledim ama yaaa

420 değilde 299'muşş yine de çok yani..en iyisi " hint yağı - tatlı badem - kakao yağı"na devam..

canım senin dediğin uzatan formül bu mu hint-badem-kakao karışımı mı..hangi ölçülerde kullanıyosun? ve nasıl sürüyosun yakmıyo mu ben kullanıcam ama korkuyorum yakar zarar verir die

kızlar en iyisi yağlar galiba ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…