Göz Makyajı kirpikleri uzatmak için yeni bir ürün

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sedna03

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
1.824
32
üzgünüm ama bi ürün hakkında sormak istiyorum yasak mı bilemiyorum..isim verebiliyorum galiba ..başka ürünler görüyorum çünkü..yeni bi ürün çıkmış piyasaya m2beaute kirpik uzatma serumu isminde..bilen varmı?arattım google da ama yeni olduğu için galiba kimse bişey dememiş...

!!! hiç duymadım canım,
ama benimde ihtiyacım var böyle birşeye,
kirpiklerim yok denecek kadar az ve kısa,
rimel sürerken göz kapağımı batırıyorum düşün yani

!!! hiç duymadım canım,
ama benimde ihtiyacım var böyle birşeye,
kirpiklerim yok denecek kadar az ve kısa,
rimel sürerken göz kapağımı batırıyorum düşün yani

benimde kirpiklerim kısa olduğunda takma kirpik kulanıyordum. bazen ipek kirpik uygulaması yaptırıyordum. hint yağı ve acı badem yağını da kirpklerime sürüyordum. kaşımda dökülme vardı. internetten araştırdım ve eeose kirpik uzatıcı serum buldum aldım. kirpik ve kaşlar içinde kullanılıyormuş. kullandım ve faydasını gördüm.

selamlar

ben o paraya dökülen saçlarıma saç ektiiririm. işin şakası resmen kazıklıyorlar milleti.. 5tl.'ye hint yağını alıp 1 ay her akşam sürün sabaha kadar bekletin uzamazsa ve gürleşmezse bende birşey bilmiyorum..

Son düzenleme:
merhaba ,ben tam 2 ay önce neu lash diye bir kirpik uzatıcı kullanmaya başladım.sonuçlar harika upuzun kirpiklerim oldu,benden 1 ay önce kullanmaya başlayan arkadaşımın kirpikleri uzunluktan birbirine karışıyor..kesinlikle tavsiye ederim.:

kirpik ektirilse ne kdr olr peki ektir dha iyi ektirmişkende uzattırsnlarç 420 tl ye ne kdr bişi bu çk merak ettim

ben 90 tl ye eeose kirpik uzatıcı aldım . bir küt kullandım faydası oldu şimdi ikincisine başladım. 420 tl ne kadar pahalı yuh yani

Ben eskiden kullanıyordum baya etkisini görmüştüm..
1haftadır tekrar kullanmaya başladım ama pek düzenli kullanamıyorum üşeniyorum

valla kızlar deselerki kripiklerin hep uzun kalıcak ipek kirpkte yada takma krpkte olduğu gibi 500 veririm ben

Kızlar nispet gibi olmasın ama Allah a şükür kirpiklerim epey bi uzun.. rimel dayanmıyor.lise döneminde müdürle çok kapışırdık.. okula mı geliyorsun düğüne mi gisdiyorsun belli değil dedi bana bi gün, ne oldu hocam dedim :44: takma kirpikte nesi,çıkar çabuk onları görmicem bi daha dedi (epey bi sert adamdı sağolsun :) inandırana kadar dil döktüm. abim le erkek yeğenimde öyle..göz kapaklarına değiyor artık nazar değmesin..

Maşallah Allah nazardan korusunn Bide bizim olsa öyle kirpiklerimiz Allah vergisi birazda galiba bu işler

Maşallah Allah nazardan korusunn Bide bizim olsa öyle kirpiklerimiz Allah vergisi birazda galiba bu işler

canım ,Allah her insana bi güzellik vermiş.. elimiz,ayağımız sağlam çok şükür.. bi eksiğimiz yok.. benimde kirpikler uzun ama yüz tombul..bende zayıflatmak için neler vermezdim ama buna da şükür :26: hint yağının ve ylangylang yağının iyi geldiğini duymuştum ama

Şuan hint yağı kullanıyorum ama ylangylang yağını ilk kez duydum canım araştırayım bunu bi Bikez badem yağından gözüm mikrop kaptığından artık çok temkinli sürüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…