Göz Makyajı Kirpikleri hızlı uzatacak formül :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dnz568

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
18
0
slm hanımlar. ben hızlı saç uzatma yöntemleri topic inde bişey okudum ve uyguluyorum. japongulu arkadaşımızın başlığı altında. ben o formülün kirpikleri de uzatacağına inaniyorum. bugun başladım ve sizlere burdan gelişmesiyle ilgili bilgi vermek istiyorum. bitmiş bir rişmelimin içine bir kapsül bemix ve bir tatlı kaşığı kadar tatlı badem yağı koydum. bunu hergün kirpiklerime uygulayacağım. deneyenler olursa burdan paylaşalım. hoşçakalın bayanlar hihoyyyt

saçlarıma sürerken kaşlarıma da sürüyodum etkisi oldu mu bilmiyorum zaten o dönem uzama evresindeydiler.. saçlarıma sürmüyorum artık çok dökülme yaptı bırakınca kesildi

ben saçlarıma üst üste 2 defa balyaj yaptırdım. sonra da kestirmeden kendi rengine boyattım düşün saçlarım ne kadar cansız. buna başlarken pek umutlanmadım ama gerçekten işe yaradı. başlayalı 1 hafta falan oldu ama değişimi farkettim. 2cm e yakın uzadı saçlarım. ama ben haftada 3 defa uyguluyorum. kirpiklerimde ise bugün 2. günüm. bişey kaybetmem diye düşünüyorum. eğer olumlu bir değişme olursa ilk işim burdan sizlere haber vermek.

X