Göz Makyajı Kirpiklere Yağ karışımı !! :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
11 Kasımda başladım ben bu yağlara. bugüne kadar 2 kez yağ karışımını 2 kez de sadece tatlı badem yağını sürdüm. Bugün yine karışım günü 1 Ay kadar bir gece badem bir gece karışım şeklinde devam işte yazarım sonuçları

Son düzenleme:
arkadaşlar çeşit çeşit yağ alıcağınıza mavi koyu renk şişede soğuk preslenmiş saf badem yağı alın hepsinden daha faydalı olur fiyat 15-16 falan galiba.a

bende 11inde başladım hint yağına kızlar..sonucu yazıcam buraya..takipte kalın :)))

11 Kasımda başlamıştım kirpiklerime bu yağları sürmeye. En son 26 Kasımda sürdüm. Benim gözümde kuruluk var ve sanırım toz toprak kaçtı pazartesi günü çok kötü kaşınmaya başladı sol gözüm. Ara verdim 1 2 hafta kadar sürmeyeceğim kızlar.

Ama şu ana kadar uzadılar ve yeni yeni kirpikler de gördümm

ben sürerken sanırım biraz göz altımada bulaştırıyorum yağ bezesine benzer ufacık şeyler çıktı azcıkta olsa
sizdede var mı?

Hem üst kirpiklerime hemde alt kirpiklerime sürüp uyuyunca bildiğin göz altına da bulaşıyor ( veya bende öyle ) hafif bir yağ bezleri oldu bende zannetmiyorum kullandığım yağlardan dolayı olduğunu ama emin olmak istedim

bende beze oluşmadı:26:
Şaşırdım sende oluşmasına:26:
Ne zamandır kullanıyosun bunu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…