Göz Makyajı kirpiklere hint kinası!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
simsiyah oluyor kirpiklerr ki 2 lira gibi komik bir fiyata
Bende yapacağım yaaaaa kirpiklerim uzun ama koyu kumral duruyor ben sımsıyah rimel sürmüş gibi dursun istiyorum. Siyah hint kınası mı uyguladın ne kadar beklettin canım ?

Bende yapacağım yaaaaa kirpiklerim uzun ama koyu kumral duruyor ben sımsıyah rimel sürmüş gibi dursun istiyorum. Siyah hint kınası mı uyguladın ne kadar beklettin canım ?

evet kuzucum siyah hint kinasi 40 dk kadar beklettim. kesinlikle goze dogru bir akma vs olmuyor, rimel fircasi ile uygulanirsa en iyi sonuc alinir diye dusunuyorum

evet kuzucum siyah hint kinasi 40 dk kadar beklettim. kesinlikle goze dogru bir akma vs olmuyor, rimel fircasi ile uygulanirsa en iyi sonuc alinir diye dusunuyorum
Teşekkür ederim canım bugun alıp deneyeceğim. Peki bariz belli oluyor mu kına olduğu doğal mı duruyor

Aslinda temiz bi rimel fırçasına kinayi alip rahatça sürebilir bunu bende denicem saol canim
Denemeyin bence çünkü önce çok güzel oluyor etkisi uzun bir süre( 1 ay kadar) gidiyor sonra hepsi dokulmeye basliyor.kaslarimi hint kınası ile boyardim. Bu etkiyi farketmem uzun sürdü. Kendiliğinden dökülüyor sanıyordum. Bunu 1 yıl kadar belli aralıklarla hep uyguladım. Ve farkettigim şey kınadan bir süre sonra kaşlarımin döküldüğüydu.artik asla sürmem. Denemelerimle eminim buna.hatta bi arkadaşıma onermistim kendim kullanirken onunkinide dokmus. Zaten üzerinde kas kirpige surmeyiniz yazıyor.

bu yıllar sonraki tekrar uygulayışım bende dökülme olmadı. dibe degdirmiyoruz allah aşkına nası döksün kirpiği dibe gelse neyse diyecegim tıkadı dipleri. ama oyle bir durum yok ucuna surdugumuz sey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…