Göz Makyajı Kirpikler için susam yağı..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

alev858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
609
0
Arkadaşlar susam yagının göz yakmadıgını saç çıkarma ve kirpik çkarma etkisi oldunu duydum acaba deneyen varmı cvplarınızı beklıorum :):hulya:

susam yağı saça iyi geliyorda kirpikde de deneniyor mu sakıncalı olabilir mi tam emin değilim.-tatlicadiarzu-

ama kirpiklere badem yapı sürerler (göze kaçırmamak şartıyla):jeyyar:

tşk ederim cnm ... bi kaç arkadaşım kullandıda zararı yok sadece uzatıosa kullanıyım zaman kaybı olmasın die endişeliyim :/

susam yağını 2 haftadır kullanıyorum, ilk hafta kulak çubuğu yardımıyla sürüyodum kirpiklerime ama hep gözüme kaçırdığım için gözlerim yanıyodu ve bulanık görüyodum, sonra eski bi rimel fırçasını iyice yıkadım onunla sürmeye başladım:1rolleyes: kirpiklerim uzadı galiba (psikolojik de olabilir ama uzadı sanki:roflol:) ama hangisi sayesinde uzadı bilmiyorum.rimel fırçasıyla sürdüklerim kirpik diplerine gitmediği için uzatır mı uzatmaz mı emin değilim:sm_confused:

bende sürüorum cnm 3 gundur ama uzadı pskolıjmı blmıorum ama yeni kirpik çıktını göruorum eed bende rimel fırçasıyla suruorum ama göz kapaklarıma değince sabahleyın şişio acaba hep mi böle olcak ki bgn şişlik daha azdı

canım ayrıca rimel fırcasıyla asıl tam olaarak diplere gıdıo iice dipten sür zaten izle bi yag akıo diplere dogru onddan gözumuze kaçıo

kızlar bence rimel kutusuna koyup surdugunuzde hissetiginiz duygu yanlış :)

içinde az da olsa rimel kalıyor ve asıl hergun kirpklere zarar veryosunuz o rimel kalıntısını surerek ve uzadıgını sanıyosunuz ..

bence rimel kutusuna koyarak surmeyin ..

ben arada susuam yagı suruyorum parmagın ucuyla işe yarıyormu bilmyrum ama byuk ihtimal zararlı goze gozde yanma ve bulanık gorme yapıyr cunku

X