Göz Makyajı Kirpik ve Kasuzatmak icin mükemmel bi Ürün!(denenmistir fotolu)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Bosnakgxuxzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
562
1
36
Sevgili arkadaslar uzun zamandir siteye girmiyorum ama yinede size bi öneride bulunmak istedim. benim gibi kisa kirpiklerden dertli olup bi türlü uzamayan ve makyaj silerken bile dökülenn Kirpikler icin süper bi Ürün buldum.Bu bir Kirpikserumu sitede ad vermek yasakmi bilmiyorum o yüzden yazmiyorum isteyen özelden yazabilir.Fiyatida okadar pahali degil 50tl civari ama gercekten faydasi var. Fotomu paylasiyorum önceki haliyle sonraki siz bi bakin isterseniz.2-3 hafta arasinda alinan sonuc dahada kullansaydim dahada uzardi :))

50 msjım olmadığı için özel msj gönderemedim.Boşnak güzeli yada diğer arkadaşlar banada yazar mısınız özelime.

banada yazar mısın özelden cnm

marka vermek yasak değil canım, burdan paylaşabilirsin ürünün adını

Arkadaslar kusura bakmayin is gücten dolayi giremedim bi süre.Ürünün adini veriyorum: Adi "Evolash". Türkiyede satisi varmi bilmiyorum, bi russ Markasi buu. bi Alman sitesindede var.Fiyati iyse 22Euro (6 euroda kargo).fotosunuda paylasarim sizinle.. tekrardan hemen cvp yazamadigim icin özür dilerim..

Son düzenleme:
Türkiye' de satışı yok olsa hemen alıcam ya çok beğedim ne kaş ne kirpik var bende istiyoruuuummmmmmmmm nasıl oalcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…