Göz Makyajı Kirpik ve Kasuzatmak icin mükemmel bi Ürün!(denenmistir fotolu)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaslar evolash in kendi sitesinde ingilzce yaziyor nasil satin alabilirim diye.Bu cikiyor bi bakin isterseniz google translateden tercüme ettim:

Satın almak için (teslimat dahil) Evolash BDT ülkelerinde bizim ofis telefonları (Rehber) veya e-mail ile sipariş edilmelidir: info@evolash.ru.
Sonra bizim fatura ödemek ve 1-3 gün içinde sipariş almak için vardır. Sipariş UPS (Shipping, Freight, Logistics and Supply Chain Management from UPS) tarafından teslim edilir.
Eğer sipariş hızını izlemek için izin irsaliye numarası tarafından sağlanmaktadır.
. Dikkat! Western Union yoluyla USD ve EURO cinsinden ödeme. Ukrayna, Belorus, Kazahstan siz ortaklarımıza başvurmalısınız (bkz Kişiler)

Bizi bilgilendirdiğin için çok teşşekkür ederiz :)) çok güzel olmuş kirpiklerin buarada gözlerine bayıldım lensmi doğal rengimi

Siz bu ürünü nasıl temin ettiniz acaba?Bu dediğiniz sitedenmi? Bu tür ürünleri kullanmayı bırakınca yine eski haline dönüyormuş genellikle kirpikler.Acaba bu ürünü bırakınca da yine eski halinemi döner? Bir de bu ürün kaşlarada kullanılabiliyormu yoksa sadece kirpikler içinmi? Sorularımı cevaplandırırsanız memnun olurum.

Son düzenleme:

bu ürünü biraktiktan sonra bi süre sonra evet eski haline döndü kirpiklerim.istedigin uzamaya ulastiktan sonra haftada 1-2 kere kullanmak gerek o sekilde sonuccu tutabilmek icin..ben almanyada yasadigim icin bi almansitesinden siparis verdim :)

Canim baya etkili olmus bu ürün masallah! Bende almanyada yasiyorum, hangi siteden aldin sen bunu? Douglas gibi parfümcülerde satilik olmuyor mu ki acaba..

Canim baya etkili olmus bu ürün masallah! Bende almanyada yasiyorum, hangi siteden aldin sen bunu? Douglas gibi parfümcülerde satilik olmuyor mu ki acaba..

cnm 1-2-3tv google yaz internetsitesi cikar intersitesinede aramaya evolash yazarsan ürün cikar.Ürün hemen bitiyor o yüzden elini cabuk tutman gerek.Bittiyse bile hergünbakman gerekki geldiginde hemen alabilmen icin.Buarada ben yine basladim kullanmaya.

Evet siparis ettim o sayfadan. Peki kan dolasimini hizlandirdigi icin gözde yanma filan yapiyormus, yinede kullanmaya devam etmelimiyim?

Evet siparis ettim o sayfadan. Peki kan dolasimini hizlandirdigi icin gözde yanma filan yapiyormus, yinede kullanmaya devam etmelimiyim?

yok gözde yanma yapmiyor ilk günlerde hafif kizariklik olabiliyor ama bu gecici bi süre zaten kan dolasimini hizlandirdigi icin yaziyor.sende burda kullandiginda görüslerini paylasirsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…