Göz Makyajı Kirpik ve Kasuzatmak icin mükemmel bi Ürün!(denenmistir fotolu)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Merhaba :) Bende Almanya'dan geliyorum ve Evolash hakkinda bisey sorcaktim :) Simdi ben google'a evolash yazdigimda 1-2-3-tv Evolash geliyor senin dedigin gibi ama suan tükendi olarak gösteriyor :/ Fakat altta bir tane daha var 22 Euro'ya Evobeauty Evolash olarak ve suan siparis edilebiliyor. Siz hangisini kullaniyorsunuz acaba? Arasinda fark var mi biliyor musunuz? :)

reklam amaçlımı bu :26: makyaj yapınca tabiki çok daha dolgun ve uzun görünür ben aynı anda makyajlı ve makyajsız resim çekip koysam mucizemi oldu dersiniz bu herkeste böyledir

reklam amaçlımı bu :26: makyaj yapınca tabiki çok daha dolgun ve uzun görünür ben aynı anda makyajlı ve makyajsız resim çekip koysam mucizemi oldu dersiniz bu herkeste böyledir

cnm son resmimde kesinlikle makyaj yok ilk resmimde evet var ama söle söliyim ikisinde ayni makyaj ürünleri kullandim ve aradaki fark gözle görülür bisekilde. Reklam amacli degil baskalarina yardim ve fikir amacli actim bu konuyu

Arkadaşlar,
İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa'da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…