Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
yazanlar olmuş yeni gördüm. doğacı markası alıp faydasını görenler olmuş ohh gönül rahatlığıyla sürüp uzatsam bi opuyorumnanaktan

kirpiklerinde kullanan arkadaşlara sormak istiyorum.. almayı düşünüyorum ama,nasıl kullanıyorsunuz kirpiklerinize ne ile sürüyorsunuz?. neticede göze kaçırmamak lasım.. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

yağı kremle değiştim. bende soracaktım sık sık gün içinde sürsek zararı olur mu acaba diye ? :uhm: ve mecitefendininkini bulamadım doğacı aldım? farkeder mi ki :uhm:

gür kirpikciklerim olsun istiyorum rimel kullanmaya ihtiyacım olmasın istiyorummmmmmm bide zayıflamak kaydirigubbakcemile3 nekadar çok şey istiyorum kaydirigubbakcemile3

bugün başladım bakalım. faydası olursa fotolarıyla birlikte paylaşcam sizle inş opuyorumnanaktan

bişey olmaz krem bu sonuçta ben aklıma gelen her an sürüyorum belki ondan faydasını gördüm ama kirpiklerime günde birkere sürüyorum makyaj yapmadan önce kapat gözünü iyice yedirerek sür bişey olmuyor.rimel sürdüğüm için sık süremiyorum kirpiklerime.bayanssulusmile

bişey olmaz krem bu sonuçta ben aklıma gelen her an sürüyorum belki ondan faydasını gördüm ama kirpiklerime günde birkere sürüyorum makyaj yapmadan önce kapat gözünü iyice yedirerek sür bişey olmuyor.rimel sürdüğüm için sık süremiyorum kirpiklerime.bayanssulusmile

ev içinde olduğumdan genelde sürekli sürüp geziyorum bakalım opuyorumnanaktan

daha 24 saat olmadı yorum yapmak için erken ama umarım faydası olur opuyorumnanaktan

ev içinde olduğumdan genelde sürekli sürüp geziyorum bakalım opuyorumnanaktan

daha 24 saat olmadı yorum yapmak için erken ama umarım faydası olur opuyorumnanaktan

eğer sürekli ev içindeysen sana tavsiyem yağlarla ek yapman mesela ben kremi her an sürüyorum o zaten hemen emiyor.gece kremi sürüyorum 5dk. sonra badem yağını kaş bakım yağı var onu üzerine sürüyorum öyle yatıyorum sabah kalkınca yüzünü yıkadık tan sonra tekrar kremi sür sonra ben üzerine yine badem yağı ve eşim evde olmadığı için sarımsak yağı kaş bakım yağını sürüyorum ev temizliğim bitene kadar tutuyorum sonra yıkıyorum ve hafif limon suyu sürüyorum ki sarımsak kokusu kalmasın diye ve tabii bidaha kremi sürüyorum makyajımı yapıyorum sonra kremi istediğin sıklıkla sürebilirsim tavsiyemi uygularsan emin ol yararını görürsün ben bu şekilde bir haftada kaş çıkarıp uzatabiliyorum tabi kremin etkisi yatsınamaz.biraz uzun oldu ama umarım anlatabilmişimdir ha bide sarımsak yağının kokusundan korkma çünkü limon sürünce hemen gidiyor oda çok fayda sağlıyor.:dance:

kızlar etki edenler lütfen resim vs. paylaşabilirmi? yada etkilerini anlatabilirlermi kimlerinki uzadı
birde bu kremin içindekilerde ne yazıyor da bu kadar etkili bişi çıktı

valla bende pek anlamadım içindeki etkili olan şey ne ama şunu söyliyim kaşlarıma sürerken doğal olarak etrafına ve ortasına krem değiyordu bugün baktım kaşlarımın arası ve üstü inanılmaz tüylenmiştive uzundu aldım onları düşün hem kaşımı uzatıyorum hemde almam gerekiyor çok çıkıyor çünkü bana gerekli yerleri almıyorum etrafını alıyorum etkili yaa

dostlar kayısı kremide işe yarayabilir ve cilde çok faydalı...size benim uyguladığım formülü yazıyım gerçi duymuşsunuzdur...benim sağ gözümde arpacık çkmıştı ve alt krpiklerim dökülmüştü resmen ben aktardan hint yağı ve badem yağını aldım ikisini ufak bi şişede eşit miktarda karıştırdım 15 gün boyunca gece yatmadan önce kulak çöpüyle sürdüm 15 güne kalmadan alttan kısa kısa üsttende kısa kirpikler çıkmaya başladı rengi koyulaştı sıklaştı rımel sürmesem bile gayet hoş duruyo şmdi...deneyin kıslarr ben memnun kaldımyerimseniben

canım ben kaşlarıma sürmüyorum. kaş almıyorum da kaşımın doğal ince hali gayet hoş geliyor bana opuyorumnanaktan :nazar:

kirpiklerime sürekli sürüyorumda gün içinde 3-5 defa opuyorumnanaktan
yağları kullanmayı denedim badem ve zeytinyağı karıştırdım. ama gözlerim alerjili gözler olduğu için yağlar içine gidince kanlanıyor iyice :1ninca: o yüzden bu krem halinde olunca içine de gitmiyor. hala denemedeyim bakalım :1ninca: opuyorumnanaktan

valla bende pek anlamadım içindeki etkili olan şey ne ama şunu söyliyim kaşlarıma sürerken doğal olarak etrafına ve ortasına krem değiyordu bugün baktım kaşlarımın arası ve üstü inanılmaz tüylenmiştive uzundu aldım onları düşün hem kaşımı uzatıyorum hemde almam gerekiyor çok çıkıyor çünkü bana gerekli yerleri almıyorum etrafını alıyorum etkili yaa

Canım, senin aldığın krem miydi yoksa yağ mı?
Birde hangi marka?

bende merak ettim nedir acaba

kızlar benimde kadın kaşlarımı istediğimden daha ince aldı gür kaşlarım var ama hemen uzatıp kalınlaştırmak istiyorum. çok gür olursa kötü olmaz değilmi en azından aralrından aldırıp istediğim şekli verdirebilirim.

mecit efendini kayısı çekirdeği kremini kullanıyorum kocaman bir kutu 14 liraya aldım yağ değil bu krem kızlar ve harika kokuyor

sen kaç gündür kullanıyorsun canım ? kirpik yada kaşlarında bir uzama oldumu ? bilgi verirsen çok sevinirim :KK70:

kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum göz altlarım için.acaba kirpiklerim için de sürsem etki eder mi?gerçi kaş ve kirpiklerim için zaten hint yağı badem yağı karışımı sürmeye başladım bir kaç gündür.hem uzasın hem koyulaşsın hem de sıklaşsın istiyorum.ne sürceğimi şaşırdım.bu sitede amma çok tavsiye var.kafası karışıyor insanın.şimdi de krem çıktı.acaba yağlarla uğraşmayı bırakıp kayısı çekirdeği kremi mi alıp süresem ben de.bilemedim...bilmiyorumkismile

kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum göz altlarım için.acaba kirpiklerim için de sürsem etki eder mi?gerçi kaş ve kirpiklerim için zaten hint yağı badem yağı karışımı sürmeye başladım bir kaç gündür.hem uzasın hem koyulaşsın hem de sıklaşsın istiyorum.ne sürceğimi şaşırdım.bu sitede amma çok tavsiye var.kafası karışıyor insanın.şimdi de krem çıktı.acaba yağlarla uğraşmayı bırakıp kayısı çekirdeği kremi mi alıp süresem ben de.bilemedim...bilmiyorumkismile

canm valla kayısı kremini ben kullanmadım ama yağları kullandım bi süre önce kirpiklerim için ve baya bi sonuç elde ettim sen bi süre yağlara devam et yani bi 15 gün filan yapsan yeterli memnun kalmazsan kayısı çekirdeğine başla...ama yağlardan kesin sonuç elde edersin diyim sanaa.s

şükür kavuşturana foruma girebildim:) sonuçlar ne durumda hanımlar? yanlız baktımda kullandım hiç bi işe yaramıyor diyen yok sanırım. göze kaçacak kadar bol bol sürmenize yani bulamanıza gerek yok arkadaşlar. gözlerinizi kapatın elinize aldığınız 2 mercimek tanesi kadar kremi kirpiklerinize yukardan aşağıya (gözkapağından yanağa doğru) doğru yedirin ve gözünüzü açın. böylece ne gözünüze kaçar, nede uğraşırsınız. düzenli deneyenlerden bir kaç kişi olumlu sonuç almış, çok sevindim.

kıl dönmesi sorunu yaşayanlar bacaklarındada deneyip yazarlarmı lütfen. banyoda keseleyip çıktıktan sonra kuruladığınız bacağa sürün, ve bir dahaki banyoya kadar günde 1 kez sürün bakalım sonuç ne olacak? dediğim gibi benim bacaklarımdaki deriden çıkamayacak kadarki ince tüyler güçlenip çıkmıştı. noktalar azalmıştı, umarım bu sorunada çare olur.

merhaba arkadaşım.senin bu yazını tesadüf okudum.ben şuanda araştırıyorum benimde kirpiklerim hem seyrek hemde kısacık yabenneyaptımki.gerçekten bu kadar etki ediyormuki...birde kayısı çekirdeğinin yağını mı? yoksa kreminimi? alayım.saçlarımda ince telli,zayıf ve seyrek acaba saçımada sürsem fayda edermi? canım.beni bunun hakkında bilgilendirirsen sevinirim.şimdiden teşekkür ederima.s.

kızlar merhabazemuszemus bende mecitefendi kayısı çekirdeği kremi almıstrm hatta buraya aldıgımda yazmıstım :)
bi 10 gün filan kullandım baktım bi deişiklik yok ta ki düne kadaaar kaydirigubbakcemile3
cidden uzamıs :kedi: tavsiye eden arkadasa tesekkur ediyorumopuyorumnanaktan

X