Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ya ben 2-3 gün sürdüm ama gözlerime kaçtı biraz yanma oldu.buğulu görmeye başladım. göze kaçınca,yağın etkisiyle 1-2 saat buğulu görüyosunuz ama bi zararı yok onun dısında. düzenli kullanamıyorumki ya.. hahif bi yanma oldu göze kaçnca dahada sürmüyorum pek.. :KK43:
ama gözdeki makyajı süper temizliyo :) en ufak bişey kalmıyo :)

şükür kavuşturana foruma girebildim:) sonuçlar ne durumda hanımlar? yanlız baktımda kullandım hiç bi işe yaramıyor diyen yok sanırım. göze kaçacak kadar bol bol sürmenize yani bulamanıza gerek yok arkadaşlar. gözlerinizi kapatın elinize aldığınız 2 mercimek tanesi kadar kremi kirpiklerinize yukardan aşağıya (gözkapağından yanağa doğru) doğru yedirin ve gözünüzü açın. böylece ne gözünüze kaçar, nede uğraşırsınız. düzenli deneyenlerden bir kaç kişi olumlu sonuç almış, çok sevindim.

kıl dönmesi sorunu yaşayanlar bacaklarındada deneyip yazarlarmı lütfen. banyoda keseleyip çıktıktan sonra kuruladığınız bacağa sürün, ve bir dahaki banyoya kadar günde 1 kez sürün bakalım sonuç ne olacak? dediğim gibi benim bacaklarımdaki deriden çıkamayacak kadarki ince tüyler güçlenip çıkmıştı. noktalar azalmıştı, umarım bu sorunada çare olur.

Ben de aktardan almıştım bu kremi canım. Hatta üçlü vermişti bana. Kara üzüm çekirdeği kremi birde acı badem kremi. Kremlerin hepsi muhteşem. Kayısı çekirdeği kremimi bitirdim ben. Göz altlarıma da sürdüm. Ama keşke ben de keşfetseydim. Kaş ve kirpiklerime de sürerdim.
Şimdi yazı beklemem lazım. Türkiyeye gidebilmek ve almak için

evet kremleri çok güzel gerçekten. ben kakao kreminide yazın bronzlaşmak için kullanmıştım. kakao yağı güzel yakıyo biliyosun, ama küçücük bi şişesi 7,5 tl hemen bitiyor bende bu kremi aldım sürdüm ve güneşlendim bronzlaşmak için çok güzel etki verdi. esmer olmama rağmen kararmadımda bronzlaştım:) ayy reklam yapar gibi oldum, kızlar satıcı falan değilim yeminle:) sadece memnun kaldığım şeyleri paylaşmak ve herkezin faydalanmasını istiyorum o kadar.

Küsmüş olan kaşlarım için süper olur ama yüzümüzü de kıllandırırsa kızlar?? Ay naparız o zaman bilmiyorumkismile

Ben de aktardan almıştım bu kremi canım. Hatta üçlü vermişti bana. Kara üzüm çekirdeği kremi birde acı badem kremi. Kremlerin hepsi muhteşem. Kayısı çekirdeği kremimi bitirdim ben. Göz altlarıma da sürdüm. Ama keşke ben de keşfetseydim. Kaş ve kirpiklerime de sürerdim.
Şimdi yazı beklemem lazım. Türkiyeye gidebilmek ve almak için

Tatlım sen ne kadar süre kullandın bu kremi ?
Yüzünde kıllanma oldumu ?
Bende kaşlarım için almak istiyorum ama korktum accık:uhm:

ben 5 gündür kullanıorm başka yerde bişey çıkmasn die sadece kaş ve kirpkte kullanıorm :))bişey yok henüz bakalım bi 5 gün sonra nolcak :)ama kokusu çok güzel ya bayıldım

arkadaşlar ben tvde bir cilt uzmanını dinlemiştm badem yağı ve bunun benzeir yağları kaşa surmek iyi deil dedi çunku sonuçta bunlar ya kaş duşukluğune neden olabilir onun telafisi daha zordur dedi.yazıp bilgilendirmek istedim

ayy bak korktum şimdiakannehir acaba bu kayısı çekirdeği kremi içinde geçerlimi kbenneyaptımki

ben bügün üzüm çekirdeği kremi aldım azcıkta sürdüm gerdi yüzümü sanırım anti aging etkisi var 1 hafta deneyimde bakalım

ben denedim yüzümde sivilce izleri vardı artık yok . sanırım bende sivilcelere iyi geldi ama çok kurutuyo söylim

ben 2. haftama firdim hafiften tüyelr çıkar gibi bakalım bide biraz kaşıntı yaptı acaba kaş çıkıo ondan mı bi süre daha kullanıyım yine sonuçları yazarım

arkadaşlarr bendee 1 aydır kullanıyorum her gece yatmdn bu kremden kaşlarıma sürdüm aralar hep boşlukrtu alalh razı olsun tavsiye edenden ben çok rimel sürdüğümdenn döküldü kirpiklerr hem çıktılar hemde çok uzunlarr kirpiklerimin fotosunu size paylaşacagım baya uzadılarr en çokta kaşlarım için seviniyorum hala yapmaya devam edicem teşekkrler umarım herkes faydasını görür

ufff ben kayısı yağı diye aklımda kalmış :çok üzgünüm: bugün yağını aldım

yağ ile kremi aynı etkiyi göstermez mi acaba ? :çok üzgünüm:

inanmıcaksınız aldığım andan itibaren durmadan sürdüm birgün oldu ve bugün kaşımın kısa yerleri uzamış bir iki tüy çıkmıi boşluklarda benim kıl köklerim kaşlarımda güçlü aslında ama küstürmüştüm ve bir iki müdahaleyle normalde sıklaştırabiliyordum ama bukar kısa bir günde değil bence bu krem kişiye göre değişebilir çünkü ben kaşlarımı sık sık inceltip yağlarla bir haftada sıklaştırabiliyordum am bu krem bir günde belli etti yani bende işe yaradı bu arada evet bacaklarda işe yarıyor duştan sonra sürdüm bugün kırmızı minik noktalar yoktu ve batıklar hemen çıkmıştı benden bukadar

yağı kremle değiştim. bende soracaktım sık sık gün içinde sürsek zararı olur mu acaba diye ? :uhm: ve mecitefendininkini bulamadım doğacı aldım? farkeder mi ki :uhm:

gür kirpikciklerim olsun istiyorum rimel kullanmaya ihtiyacım olmasın istiyorummmmmmm bide zayıflamak kaydirigubbakcemile3 nekadar çok şey istiyorum kaydirigubbakcemile3

bugün başladım bakalım. faydası olursa fotolarıyla birlikte paylaşcam sizle inş opuyorumnanaktan

X