Göz Makyajı Kirpik kıvırma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

masal perisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
405
4
Merhabalar arkadaşlar,

Göz makyajı konusunda bende sıkıntılıyım.Sabah önce kirpik kıvırtma makinasıyla kıvırıyorum kirpiklerimi daha sonra dolgun ve kıvrık gözüken rimelle rimelliyorum fakat 1 saat sonra eski haline dönüyor kirpiklerim kıvrıklığı kalmıyor.Bana ne önerrisiniz? Bir türlü istediğim gibi olmuyor.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kirpik makasıyla kıvırdıktan sonra rimelleyin, bir süre sonra tam kurumadan kirpik makasıyla tekrar kıvırırsan daha kalıcı oldugunu görüceksin ama makası fazla sıkı basmamaya özen göster yoksa yogun sürdüğün rimellerin pütürleştirirsin

bnce hiç rimel sürme bnde kullnıorm rimel sürdüğm zmn bozuluo ama sadece kıvırıp bıraktğmda hem doğal gözüküo hmde bozulmuo :):KK66:))

kirpiklerini kıvır çok geçmeden kirpiklerinin ucuna sür rimeli az bekle kurusun, sonra tekrar dipten uca sür.. kıvırma işlemini de sakın rimelden sonra yapma, ben değil ama bi kaç arkadaşım kirpiklerini yoldu o şekilde..

kıvırıcıyı fön ile ısıttıktan sonra uygulama yaparsan makyajını yıkayana kadar kirpiklerin istediğin formda korunur . . .

:kahve:

X