Göz Makyajı Kirpik için kullandığım yağlar sizde de göz yanması yapıyor mu?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bulutlarpembedir

30.06.2010 ∞
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
1.610
56
merhaba kızlar ben kirpiklerimin uzaması için hint ve tatlı badem yağını kulak temizleyicisi pamuğuyla sürüyorum. sürerken gözüm yanıyor sizinde böyle oluyor mu ?

evet bende de oluyor ama az sürdüğüm zaman bu sorunla karşılaşmıyorum.sonrada parmağımla hafiften dağıtıyorum.sonuçta az sürdüğümde bile heryere geliyor.sen de mümkün olduğunca az sürmeyi bi dene.zaten uyumadan önce yaptığım için bi daha gözümü açmıyorum.

teşekkür ederim canım :)

Daha bugun tv de bahsettiler. Hint yagi yakarmis gozu. O yuzden cok az surun diyordu.

evet yakıyor ama fazlalıgı peceteyle alınca yakmıyo
benılk ogrendıgmde hıtn yagımı gece surmustum cok fecı yakmıstı gozumu kapattıgım ıcın gozlerımın ıcıne akıyodu sonra gun ıcınde surdum ve falzlaıgı aldım yakmadı

bende sadece hint yağı kullandım önce pamukla sürüyordum kirpiklerime sonra biten rimelimin içini temizledim ona doldurdum rimel fırcası ile hint yağını sürmek daha pratik oldu fazlalık olmadğı içinde yanma azaldı ben düzenli kullanmadığım halde uzaama ve dolgunlasma var kirpiklerimde

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…