Göz Makyajı kirpik besleyici serum - L'OREAL RENEWAL LASH SERUM

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kullanan arkadaşlar, sonuçlar nasıl?

ben yine uzun süredir girmiyordum
bende 2 gündür kullanıyorum bakalım.ama kaşa sürme fikri iyi benim kaşlarımda seyrek kaşımada süreyimyazarım sonucu diyip kaybolmayın hepimiz yazalım
evet kizlar kullananlar yazsin arkadaslara faydamiz dokunsun ee cnm sende sonuc ne ?

yaaaa ama konu sahibesi benim mesajıma cevap vermemiş olmaz ki türkiyede istanbul da nerede buldunuz onu da yazın bari bizde alalım
cnm sana ceveap verdim ama ben trde degilim o yüzden bisey diyemedim ne yazik ki

sonuc ne cnm

zaten faydali olani serumu
ee gelisme yok mu ?

Hiiic tavsiye etmiyorum, kullandim birtanesini hic alakasi yok... ikitane almistim digerinide kullanmiyorum duruyor..Bos yere paralari dokmeyin derim...
serumu mu kullandin mascarasini mi:26:neden sende fayda etmedi ki :44:

Kullanan arkadaşlar, sonuçlar nasıl?
benden baska kullanan yok anlasilan :86:

arkadaşlar yaklaşık bir aydır kullanıyorum sanki bi fark yok gibi geliyor bana, ben de konuyu açan bayan arkadaşın fotolarını görünce hemen aldım, hem ayrı serumunu hem de serum ve rimeli birlikte olanını hergün kullanmama rağmen bi değişiklik farketmedim... acaba arkadaşımız başka bakımlar da mı yaptı yoksa bazılarına yarıyor bazılarına yaramıyor mu bu ürünler anlamadım ki...

Yeni tanıştım bu ürünlerle Gerçekten maskarası manyak güzel .

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…