Göz Makyajı kirpik besleyici serum - L'OREAL RENEWAL LASH SERUM

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Türkiye*de var mıdır acababoshayallersmile
bu arada kaş-göz maşallah canım:nazar:

tsk ettim balim opuyorumnanaktan
vardir cnm, olmasaydi bu yaziyi türk forumlarindan bulamazdim heralde sempatiksalakcinni

fstk,burada okuduktan sonra ürünü almaya karar verdim.Ancak senin koyduğun resimde iki farklı ürün var.Birisi,soldaki sadece serum olan, diğerinin bir tarafı serum bir tarafı rimel gibi olan galiba değilmi.Ben rimel zaten kullanmıyorum.Altta kirpiğim hiç yok,çoğalmasını istiyorum.Bu durumda sadece serumu mu almalıyım?İnternette hangi siteye baksam sadece serum olan ürün yok.Nasıl alabilirim?En kısa zamanda cevap verirsen sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

fstk,burada okuduktan sonra ürünü almaya karar verdim.Ancak senin koyduğun resimde iki farklı ürün var.Birisi,soldaki sadece serum olan, diğerinin bir tarafı serum bir tarafı rimel gibi olan galiba değilmi.Ben rimel zaten kullanmıyorum.Altta kirpiğim hiç yok,çoğalmasını istiyorum.Bu durumda sadece serumu mu almalıyım?İnternette hangi siteye baksam sadece serum olan ürün yok.Nasıl alabilirim?En kısa zamanda cevap verirsen sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

cnm ben günlük mascara kullandigim icin ikisini beraber alip kullandim
mascaradan cok serumun faydasini gördügümü düsünüyorum, sabah aksam sürdüm serumu a.s
günlük mascara kullanmiyosan serumunu al cnm, mascarasini kullanmak zorunda degilsin opuyorumnanaktan
cnm ben trde olmadigim icin inanki hic bilmiyorum nerden ve nasil alabilicegini :1no2:
kozmetik ürün satisi yapan veya loreal temsilcilerine baksan kafamçokkarıştı
internette her ikisininde fotosu var ama ikisini alma zorunlulugun yok
ben ikisinide ayri ayri almistim kaydirigubbakcemile2

Anladım canım,çok teşekkür ederim sesimi duyup hemen cevap verdiğin için.İnternette sitelerde çift taraflı maskaradan var.Ancak sedece serum olanın satıldığı bir site hiç bulamadım. Peki birşey daha soracağım sana.Maskara dediğinin de bir tarafında yine aynı serummu var acaba?Yoksa sadece rimel mi?

edasu .!.:
Anladım canım,çok teşekkür ederim sesimi duyup hemen cevap verdiğin için.İnternette sitelerde çift taraflı maskaradan var.Ancak sedece serum olanın satıldığı bir site hiç bulamadım. Peki birşey daha soracağım sana.Maskara dediğinin de bir tarafında yine aynı serummu var acaba?Yoksa sadece rimel mi?
rica ederim cnm opuyorumnanaktan
evet cnm mascaranin beyaz kismindada varmis serumdan

hacı bendede var..feci güzel bir ürün..zaten kirpiklerim uzundu,şimdi bildiğin sopa oldular:smiley-cool:
indirimden 15 liraya almıştım..aklıma estikçe sürmeme rağmen çok memnunum..yağ bakımından çok daha iyi.çünkü yakmıyo gözümü..içinede akmıyohihoyyyt tavsiye ederim:nazar:

ahada şekli şemali:nazar:
a224e128.jpg

bb7d27c2.jpg

ucuda böyle:hulya:

hacı bendede var..feci güzel bir ürün..zaten kirpiklerim uzundu,şimdi bildiğin sopa oldular:smiley-cool:
indirimden 15 liraya almıştım..aklıma estikçe sürmeme rağmen çok memnunum..yağ bakımından çok daha iyi.çünkü yakmıyo gözümü..içinede akmıyohihoyyyt tavsiye ederim:nazar:

tanricam Şenizo sopa gibi kirpiklerini görmek hic nasip olmadi yaff boshayallersmile güzelliginden mahrum edion bizi :mymeka: :umursamaz::dilcikar:
aynen gülo yag fln sürmeye hic cesaret edemedim yakiyo fln diye ama bu cok güzel cidden ise yariyo
ürünü kullanmayi biraktim,birakincada herzamanki gibi kirpiklerimle oynamaya basladim:roflol: oynaya oynaya yine döktüm sempatiksalakcinni gitti yine kirpikler senağlamasırnaşık şey simdi tekrar baslicam kullanmayabayanssulusmile

tanricam Şenizo sopa gibi kirpiklerini görmek hic nasip olmadi yaff boshayallersmile güzelliginden mahrum edion bizi :mymeka: :umursamaz::dilcikar:
aynen gülo yag fln sürmeye hic cesaret edemedim yakiyo fln diye ama bu cok güzel cidden ise yariyo
ürünü kullanmayi biraktim,birakincada herzamanki gibi kirpiklerimle oynamaya basladim:roflol: oynaya oynaya yine döktüm sempatiksalakcinni gitti yine kirpikler senağlamasırnaşık şey simdi tekrar baslicam kullanmayabayanssulusmile

fistikom,bende eklemek isterim ama,mazeretim var,asabiyim hacı:smiley-cool:
yağ bakımı gözü çok yakıyor..benim gibi gözü hassas olanlar kesinlikle çok dikkatli sürmeli yağı..
ama bu serum çok kullanışlı..kesinlikle tavsiye ediyorumhihoyyyt

fistikom,bende eklemek isterim ama,mazeretim var,asabiyim hacı:smiley-cool:
yağ bakımı gözü çok yakıyor..benim gibi gözü hassas olanlar kesinlikle çok dikkatli sürmeli yağı..
ama bu serum çok kullanışlı..kesinlikle tavsiye ediyorumhihoyyyt
mazeretini yesinler seninn cadiiii naniknanik cabbarindan izin al üle ekle olma mi sempatiksalakcinni :yüzsüzlüktebirnumeroolanfstksmili::smiley-cool:

nasil sürdünüz onu baya zor ben aldim coktandir
bu arada rossmanndan aldim 10 euro gibi biseydi 20 euro vermem hayatta:)
firca degil böyle kivrik bisey ama bir iki sürdüm sonra biraktim kenara ise yaramadigini düsündüm ben
yaradigini duyunca sasirdim simdi

nasil sürdünüz onu baya zor ben aldim coktandir
bu arada rossmanndan aldim 10 euro gibi biseydi 20 euro vermem hayatta:)
firca degil böyle kivrik bisey ama bir iki sürdüm sonra biraktim kenara ise yaramadigini düsündüm ben
yaradigini duyunca sasirdim simdi
kivrik olmas pratik degil bende sevmedim, ama o kadarda zor degil sürmesi
disa dogru cikik olan tarafiyla(umarim anlamissindir) kirpiklerimin üstüne ve altina, özelliklede kirpik diplerine sürdüm cnm, bide bol bol sürdüm sempatiksalakcinni sanki az sürersem fayda etmicek hissine kapildim niyeyse :kafayisiyiranfstksmili: :roflol:
rossmann mi hic duymadim bilmiyorumkismile almanyadan misin cnm?
valla bende ise yaradi tanricadada ise yaramis bayanssulusmile düzenli olarak sürersen sendede ise yarar balim opuyorumnanaktan

sg_ceyda .!.:
türkiyede nerde bulabiliriz bunu ?
trde olmadigim icin pek bilgim yok cnm ama loreal temsilcilerinde muhakkak vardir opuyorumnanaktan

Watsons'dan bugün aldım çift taraflı hem serum hem rimel olanını..36 ytl ye..
Süper bir ürün yanlız gece yatmadan kirpiklerime kullanıcakmıyım serum kısmını..
Alırken sordum satan kız gerek yok dedi..

jervez .!.:
Watsons'dan bugün aldım çift taraflı hem serum hem rimel olanını..36 ytl ye..
Süper bir ürün yanlız gece yatmadan kirpiklerime kullanıcakmıyım serum kısmını..
Alırken sordum satan kız gerek yok dedi..
cnm sadece serumunu alsaydin sabah aksam sürmen gerekirdi
ama mascarasinin tek tarafini sürmene gerek yok bence..
keske sade serumunuda alsaydin :KK16:

X