Kırmızıyla bordonun arasındaki fark nedir ?

Goldsparkle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
395
651
Merhaba, kırmızı ve bordo renk arasındaki renk farkını görsellerle açıklayabilir misiniz ? Bir de kahverengi var sanırım. Mesela bana göre soldaki oje kırmızıyken, sağdaki-rengi daha net görünsün diye tırnaklarımı da çektim- bordo. Bordo koyu kırmızı demek değil mi ? Nerden sonra bordo olur kırmızı renkte ? Soldaki oje de bordoymuş öyle mi ?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 109
  • image.jpg
    image.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 74
Gerçekten bunu düşünüyor musunuz 😂 milyon tane renk varken bu kırmızı bu bordo diğeri değil denmez ki. Her rengin bir sürü tonu var ikiside Bordo gibi duruyor tam kırmızı daha açık canlı olur 😂

Merhaba, kırmızı ve bordo renk arasındaki renk farkını görsellerle açıklayabilir misiniz ? Bir de kahverengi var sanırım. Mesela bana göre soldaki oje kırmızıyken, sağdaki-rengi daha net görünsün diye tırnaklarımı da çektim- bordo. Bordo koyu kırmızı demek değil mi ? Nerden sonra bordo olur kırmızı renkte ? Soldaki oje de bordoymuş öyle mi ?
Kırmızıyla bordo arasındaki fark ; biri bordo diğeri kırmızı olması 🤷‍♀️ nasıl açıklanabilir ki onu anlayamadım gayet net aslında baktığımız zaman..

Ayrıca sağ taraftaki oje kahverengi değil mi?? Bana mı öyle geliyor..

Allahım bu nasıl bir konu beynim durdu şuan bende mi ayırt edemiyorum renkleri şimdi 🤦‍♀️

Bu fotoğrafların hiçbirinde kırmızı yok. Biri bordo biri kahverengi 🤣 çok enteresan bir konu, oturup buna kafa yormanız ilginç

Bordo ve kestane rengi her ikisi de kırmızıdır. Bordo, kırmızıya mor ekleyerek elde edilirken, kestane rengi kırmızıya kahverengi ekleyerek bordo elde edilir.

Sizin için netten baktım.
Farkı buymuş.

Kırmızı kırmızıdır, bordo bordodur. İkisinin de zibilyon tane tonu var. Ben de küçükken portakalı büyük mandalina sanıyordum

Bordo kırmızısı yoğun bir kahvedir .

X