Kirmizi Et Yeme Sebze Ye Hamile Kal

PAPATYAM

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16.550
14.899
merhaba arkadaşlar bazı duyduğum ,okuduğum yazılı ve görsem medyadan takip ettiğim bir konuyu sizinle paylaşmak istedim doğruluk payı ne derecedir o konuda kesin bir şey söyleyemem ama dıgıturkte bır tıbbı olayları dogum hıkayelerını anlatan bir kanal var ordayı 1 yıldır seyredıyorum bırcok dogum ve tedavı konuları işleniyor ve bır klinikte doktorun bırı konuşuyordu sanırım amerikada bir klinik ti doktorun dediğine göre kısırlık teşhisi konulan kadınlara tamamen sebze meyve ağırlıklı balık dışında et yememeleri gereken bir yemek programı uyguluyorlardı ve konuşan hamile kadınların dediklerinden bu programa harfiyen uyan kadınlar 6 ay geçmeden normal yol ile hamile kalabiliyorlardı.bende biraz denemiştim bu olayı ama kesin kes uymamıştım programa belkide pek inanmamıştım bu olaya ama dün bir haber programında bir türk doktor araştırıyorum dün haberin sonuna yetiştim çünki hangi klinik yada hastane bilmiyorum ama aynı şeyleri söyleyip normal yolla 1 yılda 300 hastasının hamile kalmasına yardımcı olmuş ve hamile kadınlar o yabancı kanalda izlediğim dinlediğim şeylerin nerdeyse aynılarını Söylüyordu denemeye değer ve bu olayda bence bir hikmet varr deneyin ve araştırın kızlar

benim koca kırmızıdan başka sevmiyo yaaaaaaa
bende sadece köfte yerim kırmızı et ama çok sık balık tüketmem yaaaaaaaaaaaaa
ne olacak kocama diyem o bana yapsınnnnn hehehhee

Ette gerekli olması gerekiyor..Protein sonuç olarak..Bend ekırmızı et hiç yemem sevmediğim için ama doktorum haftada 2 kez yemelisin dedi ızgarada yağsız zorluya zorluya yiyorum vallahi..

merhaba arkadaşlar bazı duyduğum ,okuduğum yazılı ve görsem medyadan takip ettiğim bir konuyu sizinle paylaşmak istedim doğruluk payı ne derecedir o konuda kesin bir şey söyleyemem ama dıgıturkte bır tıbbı olayları dogum hıkayelerını anlatan bir kanal var ordayı 1 yıldır seyredıyorum bırcok dogum ve tedavı konuları işleniyor ve bır klinikte doktorun bırı konuşuyordu sanırım amerikada bir klinik ti doktorun dediğine göre kısırlık teşhisi konulan kadınlara tamamen sebze meyve ağırlıklı balık dışında et yememeleri gereken bir yemek programı uyguluyorlardı ve konuşan hamile kadınların dediklerinden bu programa harfiyen uyan kadınlar 6 ay geçmeden normal yol ile hamile kalabiliyorlardı.bende biraz denemiştim bu olayı ama kesin kes uymamıştım programa belkide pek inanmamıştım bu olaya ama dün bir haber programında bir türk doktor araştırıyorum dün haberin sonuna yetiştim çünki hangi klinik yada hastane bilmiyorum ama aynı şeyleri söyleyip normal yolla 1 yılda 300 hastasının hamile kalmasına yardımcı olmuş ve hamile kadınlar o yabancı kanalda izlediğim dinlediğim şeylerin nerdeyse aynılarını Söylüyordu denemeye değer ve bu olayda bence bir hikmet varr deneyin ve araştırın kızlar

Canım ya benim eşim kırmızı ete aşırı düşkün,yani etsiz yapılan yemeğin açıkçası suratına bakmaz bende onun yüzünden hep kırmızı et tüketmek zorunda kalıyorum,biliyorum sürekli tüketmenin sağlıklı olmadığını ama ben ona rağmen hamiş kaldım,meyveyi çok tüketirim gerçi belki onunda faydası olmuştur ne derece doğrudur bu kırmızı et konusu bilemiyorum ama çok tüketmekte iyi değil gerçekten onun yerine balık daha sağlıklı,yinede paylaşımın için saol canım

Yandim Bennnnnnnnn
Sebze Yemiorum Desem Yeridir Varsa Yoksa Bana Et Olsun Etcilim Yanii:KK43:
Umarim Doğruluk Payi çok Düşükdürr:KK43:

valla kızlar dediğim gibi ben sorunlu hamilelikler geçirdim düşüklerim oldu bu yüzden çok araştırma yaptım nerdeyse tv gazete internet ve bu konuya birçok yerde rastladım 6 ay et yemezsek bişey olmaz dün haberlerdeki türk doktor bile söyledi bakla gillerden alacağımız protein vitamin etten daha fazla ve daha doğal olacaktır hayvansal ürünlerde çok fazla hormon var para için tavuk-inek koyun gibi hayvanlara hormon veriyorlar haberiniz olsun istedimmm denemek isteyen denesin

et sevmeyen biri olarak eh böyle birşey varda ben neden hamile kalamıyorum balıkta yemiyorum ondanmı acaba kısmet işi bunlar nasip ne zamansa o zaman olur

yahu bahsedilince bile canım çekti :roflol: yemeden duramam ki sebzeylede pek aram yok ama arada zorluyorum kendimi a.s

Bugüne kadar pek et yediğimi hatırlamıyorum ama genede olmuyo olmuyo olmuyooooooooo..

dun bende esimle beraber izledik haber programini,benimde pek inanasim gelmedi ama esim ile konusduk konuyu,tabiki et yiyen lerde hamile kalbilir,ama 1 sene beklemek yerine belkide6 ayda cocuk sahibi olmak daha mantikli geliyor.ama benim kanimca ette fazla hormon var ama meyve ve sebzelerde yokmu sanki,her seyin natur olanini tuketmek en dogrusu ama nerde,

arkadaşlar bir kadının yada erkeğin çocuk sahibi olamaması için birçok neden var fakat doktorlar nedenini bulamadıkları çoğu konuda sadece fikir yürütüyorlar ama bakın doktorun biri bulmuş işte birçok kadın tedavi ile hamile kalamazken hiçbişey yapmadan sadece doktorun verdiği beslenme rehberine harfiyen uyarak doğal yoldan hamile kalmışlar hem yurtdışında hem türkiyedeki doktor öle diyor bilmem valla var bir hikmetiii tabii %100 herkadın için geçerli diyemem ama öyle 3-5 kadında değil 300 kadın diyor bizim türk doktor var bir hikmetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

et sevmeyen biri olarak eh böyle birşey varda ben neden hamile kalamıyorum balıkta yemiyorum ondanmı acaba kısmet işi bunlar nasip ne zamansa o zaman olur

tabiiki nasip kısmet meselesi ama önce elimizden geleni yapmalıyız değilmi ya arkadaşımmm önce inanacaksın sonra çalışacaksın nasip ise nasibini alacaksın

Valla Kizlar Ben Böyle şeylere Pek Inanmiyorum. Herşey Allahtan.. Ben Hamile Kalmadan önce Sebze Nerdeyse Hiç Yemezdimm. Her Yemekte Kirmizi Et.. Ama 2 Ay Içinde Hamile Kaldimmm...

kızlar bana pek mantıklı gelmiyor.benim kadar et düşkünü bi kadın olamaz ben sebzeyi hiç yemiyor diyecek kadar az tüketiirim ama çok şükür hamileyim.hatta hamilelik boyuncada tam bana göre bi dr.um var bana verdiği sadece et.kırmızı et balık eti tavuk eti.sebze olarak da yeşil mercimek oda protein değeri en yüksek sebze.aa bi de ıspanak dedi ama onuda kabızlık çekmeyim die söyledi.yani bence sakın kendinizi bölw şwylerşartlandırmayın.tabiiki dikkat edin beslenmenize ama sağlınız için yoksa sebze yemek hamile kalmak için şart bi durum değil.

kızlar arkadaş zaten her kadında olacak demiyor 300 kadın az değil ama biz o 300 kadının dışındayız herhal

kızlar arkadaş zaten her kadında olacak demiyor 300 kadın az değil ama biz o 300 kadının dışındayız herhal

bende kırmızı et yenince erkek sebze yenince kız oluyo diye duymuştum pek inanmamıştım ama bunu söyleyen arkadaşım ilkinde çok sebze yemiş kız olmuştu digerinde sırf et yediler karı koca bana gelmişti taze fasulye 1 kaşık bile yemediler şimdi tosun gibi bi oglu var bi dahakine deniycem bol sebze meyve yiyicem:icecream: ya tutarsayerimseniben

offf yaa kafayi yiyceemm
hangisine inanalim yaa
yok sebze ye alkalin ol oglun olsun
yok et ye asidik ol kizin olsun
peki hangisi dogruu
bu sacmalar benim kafami bozdu iyicee
oooffff offf
bende duymustum canim o soylentileri ama aklim bi turlu basmiyor hangisi dogru acabaaaafisfisfis

valla bu yolda okadar şey duyuyoruzki ve denenerek elde edilen hamilelikleri duyuyoruz görüyoruz ya bazı duyumlarımızla hamile kalanların hamileliği tesadüfff yada böyle şeyler varr valla benden sölemesiii bende ilk duyduğumda inanamamıştımm olurmu öle şey ya demiştimm körü körünede hala inanıyorum diyemem ama benim kafamı karıştıran elde edilen hamileliklerrr sizcede tuhaf değilmi yada büyük tesadüff

selam kızlar valla ben bu akşam show tv de yine aynı haberi izledim 2 bayan örnek verildi konuşturuldu bir tanesiş bir yıl et tavuk balık yememiş onun yerine aynı proteinleri vitaminleri taşıyan sebze bakliyat meyveleri tüketmiş ve bebeği kucağında konuştu diğeri 6 a aynı dieti yaparak şuan 6 aylık hamile olduğuu söylüyordu bence deneyin ne kaybedersiniz değilmiii zaten yediğimiz tüm hayvansal besinlerde bi bit yeniği çıkıyor hergün yok delidana yok hormon veriliyormuş ağar gelsin diye yok kuş gribi sebepsiz ölen balıklar vss............ ayol yemeyin deneyin birrr ne çıkarrrr

Bende izledim bu haberi.Bu bayanlar tedaviye cevap vermeyenlerdi.
Eşleride bu diyeti uygulamış.Sebepde hayvanların yedikleri yemlerdeki kimyasallarmıymış neymiş.

X