Kirli sepetinden alınan havlu

Bir animi anımsattınız. Yeni evlenmiştim eşim "duşa gireceğim bana temiz don ve atlet çıkartır mısın?" dedi. Ben şok! Allah Allah kendi alamıyor mu? :)
Yani kitli sepetinden alabilen tabi ki dolaptan da temizini alabilir :) ama kapasite işte. Çok da gömmeyelim. Erkeklerin basen eline vermek gerekiyor işte :KK43:

Biri benim şahsi havlumu alıp yıkamaya atıyorsa haber vermesi gerekir. Belki girdi aceleyle bakmadı fark etmez ki.
Onu da geçtim hadi, 3 kere duşa sokmak akıl işi mi ya? Adamın atletinde kolera virüsü mü var? Öylesine kurulanıvermiş tekrar duşa sokmuş off ömür törpüsü.
İki şahsın da cok akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünmüyorum. Velev ki eşiniz kirli havlu kullandı temiz havlulari verir buyrun yeniden temizlen denir 3 kez yikamak nedir

Merhabalar, çok sinirliyim ve hemen konuya giriş yapıyorum. Eşimin havlusunu ve bornozunu kirli sepetine atmıştım ve duşa girdi bende ne ile kurulandın dedim sordum ve öğrendim ki kirli sepetinden alıp kurulanmış tabiki cinnet geçirdim tartıştık ve tekrar duşa soktum bana diyor ki sen çok takıyorsun sakin ol bak tekrar yıkandjm ne var halloldu falan.. he bir de üstümden çıkardığım terli atletime mi kurulansaydım diyor bende dedim o terli atlet bile kirli sepetinden aldığın havludan iyidir falan neyse ikinci kez duşa girince havlu vereyim dedim demez mi üstümden çıkardığım kirli atlete kurulandım sen öyle dedin diye.
Ölür müsün öldürür müsün? Vallahi sinirlerim zıpladı. Yine tartışma ve 3. Kez duşa girdi ve ben havlu verdim.neden böylr oluyor anlamıyorum.inadına mı yapıyor beni delirtmel mi istiyor?
Kocan cins :KK70: sen de abartma kirli sepetinde doğru koku vs olabiliyor haklısın ama kaos çıkarmaya gerek yok

Kirli sepetinden bornoz alip da kurulanan birinin normal olduğunu düşünülemez bence bu konu sadece titizlikle alakalı değil
Of tamam sizin hiç guilty pleasure'larınız yok, en hijyenik sizsiniz. Amanın kirli sepetindeki havluyla vücuduna pıtı pıtı yaptı diye kir bağladı her yeri.

Merhabalar, çok sinirliyim ve hemen konuya giriş yapıyorum. Eşimin havlusunu ve bornozunu kirli sepetine atmıştım ve duşa girdi bende ne ile kurulandın dedim sordum ve öğrendim ki kirli sepetinden alıp kurulanmış tabiki cinnet geçirdim tartıştık ve tekrar duşa soktum bana diyor ki sen çok takıyorsun sakin ol bak tekrar yıkandjm ne var halloldu falan.. he bir de üstümden çıkardığım terli atletime mi kurulansaydım diyor bende dedim o terli atlet bile kirli sepetinden aldığın havludan iyidir falan neyse ikinci kez duşa girince havlu vereyim dedim demez mi üstümden çıkardığım kirli atlete kurulandım sen öyle dedin diye.
Ölür müsün öldürür müsün? Vallahi sinirlerim zıpladı. Yine tartışma ve 3. Kez duşa girdi ve ben havlu verdim.neden böylr oluyor anlamıyorum.inadına mı yapıyor beni delirtmel mi istiyor?
😅😅 siz ayni bensiniz, esinizde tıpkı eşim. Disardan komik iceriden cinnetlik haklısınız

Dışardan geldiğinde adamı kapının önünde soyup direkt duşa sokuyormuş gibi bir izlem aldım sizden 🙄

Birini duşa 3 kere sokmak gözümde canlandırdığımda daha komik

3 kez duşa sokacak kadar insanlara karışıyorsa yapıversin valla.
Canım insanlara değil eşime karışıyorum, bu çok normal, sen niye takıldın bu kadar hijyen olmayabilirsin bu beni ilgilendirmez, yarası olan gocunur😉

İki şahsın da cok akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünmüyorum. Velev ki eşiniz kirli havlu kullandı temiz havlulari verir buyrun yeniden temizlen denir 3 kez yikamak nedir
Herkesin temizlik anlayışı farklıdır, benim bebeğim var dikkat etmek zorundayım, akıl sağlığı ile bu konunun ne ilgisi var anlamadım hakaret vari konuşacaksanız devam etmeyin, yoksa ki tatlı sert eleştirilere açığım

Konudan bağımsız konu başlığı eskinin kanal 7-samanyolu dizilerindeki bölüm başlıkları gibi olmuş 🤣🤣

Biri benim şahsi havlumu alıp yıkamaya atıyorsa haber vermesi gerekir. Belki girdi aceleyle bakmadı fark etmez ki.
Onu da geçtim hadi, 3 kere duşa sokmak akıl işi mi ya? Adamın atletinde kolera virüsü mü var? Öylesine kurulanıvermiş tekrar duşa sokmuş off ömür törpüsü.
Şahsi havlunuzu yıkamıyorsanız düzenli olarak, mecbur diğer havlularla yıkanacak tabi ki. Her seferinde ayrı makine mi çalışsın sizin iki parça havlunuza?
Su sorunu var artık, mümkün mertebe toplu yıkama yapmak lazım zaten.
Ayrıca bu adam kirli tişörtüne kurulanan birisi, o havlu orada 3 ay yıkanmadan dursa yıkamak aklına gelmez.
Kadın yıkayarak bir jest yapmış oluyor zaten. Bir de haber verip havlu takibi mi yapacak?
Ne çok beklenti var kadınlardan ya.

Havlu yoksa istemeyi bilmiyor mu bu adam ya !

Çilekli bir gün bir erkekle aynı evde yaşadığında anlayacaksın bu konuyu. Bir çoğu beş yaşında çocuk gibi davranıyor. Dışarda çakı gibi gördüğün erkeklerin bir çoğu en basit hijyen kurallarını bilmiyor. Yumurta kıramıyor. Bulaşık makinesi yerleştiremiyor. Tuvalet yıkamıyor. Çarşaf değiştirmiyor.
Konu sahibi diyor ki adam duş jeli ve şampuan kullanmayı benden öğrendi. Bu olay büyük ihtimalle patlama noktası oldu. O yüzden adamı üç kere duşa sokmak gibi bir işkence yaptı.
Senin şahsi havlunun sorumluluğu sendedir, senden başka kimse dokunmuyordur ama konu sahibi evdeki bütün kirli temiz her şeyin sirkülasyonunu sağlıyor büyük ihtimalle. Temiz havlu koymayı unutmuş insanlık hali.
Adamın yapması gereken seslenip temiz havlu istemek. Sen banyoya girsen ve çıktığında yerinde görmesen havlunu mesela gider kirliden alıp kullanır mısın yoksa evde birinden temiz havlu getirmesi için yardım mı istersin?
Bazen erkekler o kadar küçük ama yok artık dedirtecek mallıklar sergiliyor ki evde, konu sahibi gibi çıldırma noktasına getiriyorlar insanı.
Bir örnek de benden gelsin mesela, eski sevgilim salonumdaki aynanın önünde sakallarını makasla kırpmıştı. Banyo değil, salon. Minik minik sakalları aynanın çerçevesinin içine kaçmıştı. Çıkaramadım tabi, evimde sakallarını kesmesini de yasakladım.

Seyi merak ettim ben, 5 sayfayi okuyamadim. Esinizi 3 kez yikatana kadar, ikinci girisinde eline bir havlu neden vermediniz veya neden 2.kez dusa girmeden once yeni havlu almasini soylemediniz?

X