Kirli sepetinden alınan havlu

Sizde de var biraz banyoda havlu yok, adama havlu al bak duşa girerken demek yok. Sanki adamla uğraşmak için bilerek yapmışsınız gibi duruyor. Kavga için bahane aramışsınız. Böyle niyetiniz üzüm yemek degil de bağcıyı dövmek gibi. Adam da helal 3 kere yıkanmış. 😅
Böyle havluyu yıkamaya koyup yerine temizini asmayanlara, tuvalet kağıdını bitirip yenisini koymayanlara sinir olurum. Kirli sepetine attıysanız yenisini yerleştirsene. Adam ıslak ıslak çıkmış bir bakıyor havlu yok.

Böyle havluyu yıkamaya koyup yerine temizini asmayanlara, tuvalet kağıdını bitirip yenisini koymayanlara sinir olurum. Kirli sepetine attıysanız yenisini yerleştirsene. Adam ıslak ıslak çıkmış bir bakıyor havlu yok.
Hani koymadın tamam da uyar değil mi 😅 😅

Kocana havlu verseydin havlu niye yok diyen arkadaşlar, orada o an havlu olmayabilir. Sonuçta konu sahibi otelde kat sorumlusu değil. O an yoktur, bu çok normal. Eşinin pis havluya mı kurulanması gerekiyor? Orada havlu yoksa yeni havlu almaya akli melekeleri yetmiyor mu? Erkeklerin banyoya havlu koyma yetileri yok mu? Kadın olmanıza rağmen ne çok ataerkil kafa varmış burada.

Bazen eşim bornozunu almadan duşa giriyor, bana seslenip getirmemi rica ediyor. Bunu da akıl edebilir mesela.

Pis havluya terli atlete kurulanmayı normal kabul edip konu sahibini suçlayanlar var ciddi ciddi.

Eşinizin bornozunun yıkanması gerektiğine siz karar vermiş, siz sepete atmışsınız madem yerine temiz havluyu da siz koyabilirdiniz.

Kaç tane bornozunuz var bilmem ama yaz günü bornozları sepete atmak yerine direkt makineye atıp yıkamak ve tekrar kullanıma hazır hale getirmek daha mantıklı.

Eşiniz de banyoya girmeden önce,havlusunu vs hazırlamıyor mu? Eğer hazırlasaydı ortada göremeyince böyle saçma hareketlere girişmezdi.

Son olarak adama 3 kez aynı sebeple duş aldırmışsınız ve o da itirazsız almış, uysal adammış, iyi yönünden bakın. Hijyen sıkıntısını görmezden gelin bu seferlik.

Merhabalar, çok sinirliyim ve hemen konuya giriş yapıyorum. Eşimin havlusunu ve bornozunu kirli sepetine atmıştım ve duşa girdi bende ne ile kurulandın dedim sordum ve öğrendim ki kirli sepetinden alıp kurulanmış tabiki cinnet geçirdim tartıştık ve tekrar duşa soktum bana diyor ki sen çok takıyorsun sakin ol bak tekrar yıkandjm ne var halloldu falan.. he bir de üstümden çıkardığım terli atletime mi kurulansaydım diyor bende dedim o terli atlet bile kirli sepetinden aldığın havludan iyidir falan neyse ikinci kez duşa girince havlu vereyim dedim demez mi üstümden çıkardığım kirli atlete kurulandım sen öyle dedin diye.
Ölür müsün öldürür müsün? Vallahi sinirlerim zıpladı. Yine tartışma ve 3. Kez duşa girdi ve ben havlu verdim.neden böylr oluyor anlamıyorum.inadına mı yapıyor beni delirtmel mi istiyor?
Çok titiz bir abimizmiş 🧿🧿

Böyle şeylere takılıp sinir olmana gerek yok alır yerine koyarsın bitti gitti. Ya da seninde savunduğun üzere kirli seperinden alır kurulanırsın takılma sakin ol 😂
Kocana havlu verseydin havlu niye yok diyen arkadaşlar, orada o an havlu olmayabilir. Sonuçta konu sahibi otelde kat sorumlusu değil. O an yoktur, bu çok normal. Eşinin pis havluya mı kurulanması gerekiyor? Orada havlu yoksa yeni havlu almaya akli melekeleri yetmiyor mu? Erkeklerin banyoya havlu koyma yetileri yok mu? Kadın olmanıza rağmen ne çok ataerkil kafa varmış burada.

Bazen eşim bornozunu almadan duşa giriyor, bana seslenip getirmemi rica ediyor. Bunu da akıl edebilir mesela.

Pis havluya terli atlete kurulanmayı normal kabul edip konu sahibini suçlayanlar var ciddi ciddi.
Çoook teşekkür ederim

Mesela banyoya girmeden evvel askıya bir baksa görecek ki bornozu kirlide.
Gidecek temiz bir havlu alıp öyle girecek.
Orası ev, otel değil. Kadın da kat görevlisi değil. Bir zahmet havlusunu da alsın. Havlu ya bu, ne kadar zor olabilir?
Havluyu alacak, banyoya öyle girecek. 5 yaşında çocuk bile yapar bunu.

saçınıda şampuanlayıp sırtınıda sabunlasın mı?
kazık kadar adam havlusu yoksa kendi alsın farketmeden girdiyse isteyiversin.
hizmet sektöründe mi çalışıyor bu kadın.

Siz niye adamın bornozunu akınca oraya kullanması için bir havlu koymadınız?

Standart erkek saftirikşiği. Herşeyi eline vereceksin. Bu kadar ainirlenecek bir şey yok. Kaldı ki maşallah sözünğzden çıkmamış 3 kez duş almış :))
Bir animi anımsattınız. Yeni evlenmiştim eşim "duşa gireceğim bana temiz don ve atlet çıkartır mısın?" dedi. Ben şok! Allah Allah kendi alamıyor mu? :)

Orası ev, otel değil. Kadın da kat görevlisi değil. Bir zahmet havlusunu da alsın. Havlu ya bu, ne kadar zor olabilir?
Yoğğğk gadın gısmı koyacak havluyu tuvalet kağıdını değiştirecek.

Merhabalar, çok sinirliyim ve hemen konuya giriş yapıyorum. Eşimin havlusunu ve bornozunu kirli sepetine atmıştım ve duşa girdi bende ne ile kurulandın dedim sordum ve öğrendim ki kirli sepetinden alıp kurulanmış tabiki cinnet geçirdim tartıştık ve tekrar duşa soktum bana diyor ki sen çok takıyorsun sakin ol bak tekrar yıkandjm ne var halloldu falan.. he bir de üstümden çıkardığım terli atletime mi kurulansaydım diyor bende dedim o terli atlet bile kirli sepetinden aldığın havludan iyidir falan neyse ikinci kez duşa girince havlu vereyim dedim demez mi üstümden çıkardığım kirli atlete kurulandım sen öyle dedin diye.
Ölür müsün öldürür müsün? Vallahi sinirlerim zıpladı. Yine tartışma ve 3. Kez duşa girdi ve ben havlu verdim.neden böylr oluyor anlamıyorum.inadına mı yapıyor beni delirtmel mi istiyor?
İnadına yapiyolar benimki aynı cinnet gecirtiyolar evde bana bogasim geliyor ben manyakmisim öyle dediler doktora gittim,ilaç kullanıyorum ama hala cinnetin esigindeyim cildirticaklar sonunda pislikleriyle

Ğ
İnadına yapiyolar benimki aynı cinnet gecirtiyolar evde bana bogasim geliyor ben manyakmisim öyle dediler doktora gittim,ilaç kullanıyorum ama hala cinnetin esigindeyim cildirticaklar sonunda pislikleriyle
çok üzgünüm beni en iyi sen anlarsın ne diyim Rabbim yardımcımız olsun

Bir yerden sonra komik geliyor yorumlarınız
Birini duşa 3 kere sokmak gözümde canlandırdığımda daha komik
saçınıda şampuanlayıp sırtınıda sabunlasın mı?
kazık kadar adam havlusu yoksa kendi alsın farketmeden girdiyse isteyiversin.
hizmet sektöründe mi çalışıyor bu kadın.
3 kez duşa sokacak kadar insanlara karışıyorsa yapıversin valla.

Siz eşinizin annesi değilsiniz. Bu yaşına kadar o terbiyeyi almadıysa bu yaştan sonra öğrenecek değil. Ya yaşamaya devam edeceksiniz yada böyle hayatınızı tüketeceksiniz sinir olarak.
Ayrıca yorumlarda erkekler böyledir yok komik yazanlarda ayrı şaka gibi. Erkek olmak değil insan olmanın temeller kurallarından hijyen.

Defalarca insan gibi konuştum ve şöyle söyliyim eşime duş jeli ve şampuan kullanmayı ben öğrettim diyim gerisini siz anlayın, 30 yaşında bi insanı eğitmel takdir edersiniz ki kolay olmuyor, uyumsuz kavgac huzursuz herşey oluyorsunuz bi yerden sonra
Patlama oldu o zaman 🤣

Biri benim şahsi havlumu alıp yıkamaya atıyorsa haber vermesi gerekir. Belki girdi aceleyle bakmadı fark etmez ki.
Onu da geçtim hadi, 3 kere duşa sokmak akıl işi mi ya? Adamın atletinde kolera virüsü mü var? Öylesine kurulanıvermiş tekrar duşa sokmuş off ömür törpüsü.

X