KıRkLaRıN ÇıKmAsINa KaÇ GüN KaLdı?

seni cin fikirli gaci seni,kiz yok aklina oteki gelmesin,tekim dedimya geceleri korkuyorum yok basarlar felan korkutular,artik kim uydurduysa bu hikayeyi asli varmi onuda cok merak ediyorum,kirkim ciksa geceleri oglum erkenden uyuyor masallah ciksa bi bende yatip uyuyucam,sonra ertesi gun oglene kadar yatiyorum geceleride iyi ilgilenemiyorum emzirirken uyuyom kiz,korkuyom ustune felan yatarim diyeee:KK43:((((melekler koruyo ama kuzumu,,,

bizimde yarın çıkıyor bugün 39. gün dışarı çıkıcaz öle olurmuş tek rakamlarda çıkılırmı ya 37 ya 39:))

benim de sanirim kaldi 11 gun yanlis hesaplamadiysam:roflol:

anladim anladim tulpzaad hatun yok kiz bende emzirirken uyuyorum vallaha kiz hem emior hem uyuyoz hic bi sey olmaz allahin izniyle
ben oglumdada aynisini yapiodum kiz uyuyunca bazen yanimda kalio bazen uyanip yatagina yatiriyorum korkma dua et bi sey olmaz

benim de sanirim kaldi 11 gun yanlis hesaplamadiysam:roflol:

anladim anladim tulpzaad hatun yok kiz bende emzirirken uyuyorum vallaha kiz hem emior hem uyuyoz hic bi sey olmaz allahin izniyle
ben oglumdada aynisini yapiodum kiz uyuyunca bazen yanimda kalio bazen uyanip yatagina yatiriyorum korkma dua et bi sey olmaz

yanlış hesaplamışsın Çorumlucum...Senin kalmış 15 gün hihoyyyt

bizimde yarın çıkıyor bugün 39. gün dışarı çıkıcaz öle olurmuş tek rakamlarda çıkılırmı ya 37 ya 39:))

CANIM YANLIŞ BILIYOMN OĞLANLAR ÇİFT TE KIRKLANIYOR YANI 38 DE..KIZLAR TEKTE KIRKLANIYOR..YANI BİZİM BURDA ADET ÖYLE SIZIN ORADADA ÖYLEMI YOKSAAAsırnaşık şeysırnaşık şey

arkadaslar yanlizlik ne kadar garip ben hic bilmiyorum kirklanir biliyomda cifti teki nedir bilmiyorum,simdik ben oglumu 38 demi kirkliycam,bide kirklanirken suyun icine biseylermi atilir,aydinlatin beni yaaa

X