KıRkLaRıN ÇıKmAsINa KaÇ GüN KaLdı?

CANIM YANLIŞ BILIYOMN OĞLANLAR ÇİFT TE KIRKLANIYOR YANI 38 DE..KIZLAR TEKTE KIRKLANIYOR..YANI BİZİM BURDA ADET ÖYLE SIZIN ORADADA ÖYLEMI YOKSAAAsırnaşık şeysırnaşık şey

ewet cnm bizde böylemiş walla annemler öle dedi bizde öle yaptık tulzapcım biz son suyun içine alyans ve yeşillik attık en son onu döktüm bebeğime sonra kenimede aynısını yaptım bazısı 40 tane taş topluyomuş ama bizde öle değil bide dışarı çıkıosun akışam ezanı olmadan dönüyosun bizde cnm...

tesekkurler zinedillacim,annemi aradim sordum dun,yuzuk at dedi bide kirk kere su dokuluyomus onuda suzgecten bi kere su aktar yeter dedi kirk deligi varmis yeterliymis,
kirkimizin cikmasina 5 gun kaldi teytey:

kızlar benim kırkımın çıkmasına 2 gün kaldı ama hala kanamam devam 40 ım bittiğinde de gelir mi acaba az da gelmiyor baya geliyor artık iyice perişan oldum valla üstten süt alttan kanama yığılıp kalıcam bi yerde diye korkuyorum

kızlar benim kırkımın çıkmasına 2 gün kaldı ama hala kanamam devam 40 ım bittiğinde de gelir mi acaba az da gelmiyor baya geliyor artık iyice perişan oldum valla üstten süt alttan kanama yığılıp kalıcam bi yerde diye korkuyorum

bi doktora gorun sende canim iyi degil o kadar cok geliyorsa ne olur ne olmaz diye bi gorun bari

kızlar 1 hafta kaldı 40 mın çıkmasına hala accık kan geliyor tam bitti diyorum abdest alıyorum bide bakıyorum 3-4 damla yarı sulu lekelenme olmuş sizdede oluyomu ??

benim kırkım dün çıktı kızlar ama kanımın durmaya niyeti yok dün dr. gittim artık korka korka herhangi bi sorun çıkmadı çok şükür rahmim falan toplanmış dikişlerim geçmiş kanama durducu ilaç verdi onlarla azaldı biraz çok şükür ilaçlarla kanımı durduruyorum tuhaf bi bünyem var

kaldı 4 gün :teytey:
buarada benim kanamam çok önce bitti ama akıntım oluyo kahverengimsi hatta sarımsı diyebilirim.:S

benimde kaldi 6 gunum allaha bin sukur artik namazima baslicam ondan sonra orucumu tutucam allahim yardim et bana birakmayim bi daha insallah :KK43:

çorumlu caanım kızını emzırmıyonmu okadar uzun ssat nasıl dayanacaksınnn sütünde azalır tatlım bende tutmak istiyom ama o nedenle bırakıyorummm namazımıda uyurken kılmaya çalışıyorumm allah kabul etsinn....bızım bugün kırklandık 37 günlüğüz ..erkeklerı tek sayıda kırklarlarmış ya.

valla Allah affetsin ben bu sene kazaya bırakacam .. bizimde 3 günümüz var .. kaynanam kızların kırkı bi kaç gün önce çıkar diyo ama ben yinede gününü beklicem

valla bız 37 günlukken kırkalndık canımmm kayınvalıdem oğlanlat tek sayıda kırklanır dedı 39 u beklemdık 37 dıe kırkladık bızdee..adet yerını bulsun iştee...siftahıda yaptık valaa:lepi:

X