KıRkLaRıN ÇıKmAsINa KaÇ GüN KaLdı?

kırkı çıkanlara ımreıyorummm bızım ramazanda çıkacak daha çookkk varr çokkkk

Kizlar bizde 12 günlüğüz daha ama dün annem bizi kirkladi ve çiktik kizimla gece de 9 gibi evdeydik peki sizlerin kanamalari bittimi normal doğum yapanlarin benim hala devam az az geliyor ama 12 gündür bez ile geze geze pişik oldum valla dikişlerimdede hiç bizorluk hissetmiyorum ama patlicak diye de çok korkuyorum yeniden diktiremem çünkü daha doğumumun acisini unutamadim allahim kimseye yaşatmasin

bizimde carşamba günü cıkıyor 2 gün sonra eyüp sultana gidicez ilk olarak :dance:

Kizlar bizde 12 günlüğüz daha ama dün annem bizi kirkladi ve çiktik kizimla gece de 9 gibi evdeydik peki sizlerin kanamalari bittimi normal doğum yapanlarin benim hala devam az az geliyor ama 12 gündür bez ile geze geze pişik oldum valla dikişlerimdede hiç bizorluk hissetmiyorum ama patlicak diye de çok korkuyorum yeniden diktiremem çünkü daha doğumumun acisini unutamadim allahim kimseye yaşatmasin

canım normal doğum yaptım. benim kanamam yaklaşık 3 haftada bitti...ilk günler yoğundu 3. haftanın sonunda artık yok denecek kadar azalmıştı...senin daha yeni geçer cnm...

hey gidi bende 4 gün oda yok denilecek kadar az bir kanamam oldu

canım benim bugün 18.gün ama hala çok az leke tarzı geliyo ama 2 3 güne biter diye düşünüyorum

benimde 20. gün bugün azıcık gelio hala ama bitcek gibi bitsede kurtulsak walla sıcaklarda hiç çekilmiyo....

Bugün kirkimiz çikiyor :nazar::nazar::nazar:40 banyosu yaptircaz ben de tam bilmiyorum neler olacak size akşam yazarim neler yapildiğini...

gözün aydın alevcim ne güzell çıktı sizin kırkınız bizim daha 19 gün var çabucak geçsede gelse bizim kırkımızda gerçi nolcaksa:))biz yarı kırk yaparken bebeğimi yıkarken önce normal yıkadık son maşrapa suya elimle 41 defa suya elimi batırıp bıraktım bide içine alyansımı ve yeşil bir yaprak attık yeşillik koymak gerekiyomuş kayınvalidem sölemişti çıkarmadan o sudan döktük başından aşağı aynı şekilde bende banyo yaptım aynı sudan bende döktüm baş aşağı saçma biraz ama adet işte....:)))kırkındada aynı şey olcak herhalde...bu arada annem yarın saat 19 da gidiyo artıkk:KK43:yalnız kalıcamm bakalım napıcazz

biz bugün 38 günlük olduk...kırkımıza kaldı 2 gün...

ama ben tekim öyle adetlere uyup bişeyler yapamam tek başıma...

sadece dışarı çıkarır gezdiririm biraz,gelincede yıkarım güzelce...

41 kere suya falan sokamam elimi....

gözün aydın alevcim ne güzell çıktı sizin kırkınız bizim daha 19 gün var çabucak geçsede gelse bizim kırkımızda gerçi nolcaksa:))biz yarı kırk yaparken bebeğimi yıkarken önce normal yıkadık son maşrapa suya elimle 41 defa suya elimi batırıp bıraktım bide içine alyansımı ve yeşil bir yaprak attık yeşillik koymak gerekiyomuş kayınvalidem sölemişti çıkarmadan o sudan döktük başından aşağı aynı şekilde bende banyo yaptım aynı sudan bende döktüm baş aşağı saçma biraz ama adet işte....:)))kırkındada aynı şey olcak herhalde...bu arada annem yarın saat 19 da gidiyo artıkk:KK43:yalnız kalıcamm bakalım napıcazz

denizcim sağol kaynanam gelip yıkayacak 40 taş toplamıştı ....o taşları sterilize edeceğim diye kaç kez yıkadım sayısını bilmiyorum:jeyyar:...20 sinde bişe yapmadık biz...şimdi o taşlı suyla yıkayacağız galiba...benim annem de 10 gün durdu gitti...gerçi kaynanam burda ama ilk günler kadar sık gelmiyor...sen de alışırsın cnm annelik içgüdüsü sevgisiyle insan 40 yıllık anne gibi oluyor üzülme cnm:1rolleyes:

inşallah alevcim annemi bugün yolcu ettik o yüzden gözlerimi açmıyorum çok ağladım yanıo nasıll:))alışıcaz mecbur...bu arada yarın itibariyle kırkımıza 17 gün kaldı...

10 gün kaldı hayırlısıyla kızlar gece çıkıyonuzmu dışarıya.....ben doktara götürdüm de..

X