Kırgınlığıma hayal kırıklığı da eklendi!..

DepresifPolyanna

Ö♡S
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
10.806
13.021
Merhaba, daha önce acımdan bahsetmiştim, ben eşimden ayrı olduğum dönemde hayatıma eski sevgilim girdi, onunla yeni hayat kuracaktık güya,o kadar verilen sözden sonra hiç bir açıklama yapmayıp çekti gitti defalarca aramalarımın sonucunda terk eden benmişim gibi suçlandım sevgisini anlayamamakla suçladı beni, sonra hayatında olmuş bir bayanla tanıştım kadın bana öyle şeyler anlattı ki kanım dondu, meğer o bunu hep yapıyormuş meğer doyumsuz biriymiş çok sevgilisi olmuş bu kızla da ayrılırken hep kızı suçlamış kız her defasında affetmiş yaptıklarını en kötü tarafıda bu kızla birlikte iken bana yamanmaya çalıştığı, neyse sonuç itibari ile Allahım gerçek yüzünü gösterdi kalbim kırıktı belki bir ümit sevmiştir yuvanı yıkmaya neden olmamak için kaçmıştır diye avuntu vardı içimde tuz buz oldu, ilk öğrendiğimde gerçek yüzünü gördüm diyordum ama şu an çok kötüyüm kırgınlığıma bir de hayal kırıklığı eklendi, meğer ben sadece can sıkıntısını gideren bir şeymişim, meğer oyuncaktan bir farkım yokmuş onun için, içimden arayıp ağzıma geleni saymak geliyor vicdanını titretecek şeyler söylemek gerekiyor ya anlamaz ki ama tutuyorum kendimi, çok acı çekiyorum

Şarkılar dinlerdim sevdamın dilinden,
Kalemim bir tutam sevgi için yazardı
Sevmemiş olması değil
oyuncak etmesi beni yıktı

Artık kimseye güvenim yok
Sevgi ve aşk palavraymış meğer
Romanlarda kalmış hikaye hepsi
Yıkılmışlığımın tarifi artık yok

Şimdi susmanın vaktidir
İşkence çekmek sade kendime
Bu sayfada böyle kapansın gönlümde
Unutmanın kaybolmanın artık vaktidir

anladığım kadarı ile evli iken eski sevgilinle görüşüyorsun ve birden hayatından çıkıyor...
öyle mi???

Bu aslında uzun bir hikaye eşimden ayrı iken hayatıma girdi zaten bende çok iz bırakmış biriydi sonra ben eşime döndüm bi daha görüşmedim kendisiyle tam unutmaya çalışırken avunurken bir şeylerle onun için bir şey ifade etmediğimi oyuncaktan bir farkım olmadığını öğrendim

adi ustunde eski sevgili ondan hayir gelseydi onunla evlenmis olurdun eski olarak kalmazdi..madem esinle problemin var yada ayrisiniz bir iliski istiyorsun yenilere bak..sadece senin bulundugun psikolojik durumundan yararlanmis..
malesefki erkekler kadinlarin bu durumundan hemen yararlanmak istiyorlar..gecmis olsun..
Gidene kal demek bize yakismaz bosverrrr

yaptığını yargılamak bana düşmez belki ama yanlış birşey yapmışın
eskiler bence her zaman eskide kalmalı ne kadar iz bıraksada biten bitmiştir....

haddim olmayarak bikaç öneride bulunucam.

hali hazırdaki durumundan memnun değilsen yani eşinle aşılamayacak sorunların varsa.
zamanını boşa harcama.inceldiği yerden kopsun
yok değilse.umut var diyorsan
eski defterleri karıştırma.sana yapılmasını istemediğin bi şeyi sen eşine yapma
yani durduk yere huzurunu bozma.kendine dert çıkarma

canım, cinsilatife katılıyorum, sanırım evliliğinde bişeyler yolunda gitmiyo ki, eskide kalmış bir ilişkini bile devam ettirmeye kalkmışsın.ayrıca eşimle ayrı olduğum dönem derken neyi kastediyosun, belli bi süre ayrı yaşamaya mı karar vermiştiniz ya da başka türlü bişeymiydi, biraz açsan...

Eski sevgilinizin diğer kadına neler yaptığı pek de önemli değil bana göre..:sm_confused:
Size olan tavırlarına gelince; adam doğru yapmış bence. Kolay mı hala evli olan bir kadınla geleceğe dair planlar yapmak,hayaller kurmak.yasakkelime
Biraz gerçekçi olalım derim ben. Bir insan eşiyle evliliğini bitirmek istiyorsa önce o konuya yönlenmeli,o problemi ortadan kaldırdıktan sonra geleceğine yön vermeli.şutarafagitti
Çünkü; bu şekilde yaşamak hem size hem eşinize hem de 3.tekil şahısa da zarar verir. Adam niye bile bile kendini ateşe atsın ki?:dilcikar:

Boşanma maksatlı ayrılıktı canım

Kusura bakma lütfen yorumum biraz sert olabilir ama,
boşanma maksatlı ayrılmış da olsan bence soyadını taşıdığın erkeğe saygısızlık yapmışsın.
Ne olursa olsun evliliğini noktalamadan başka bir erkekle geleceğe yönelik planlar yapman yanlış.
Gelin ata binmiş ya nasip demiş derler bilmem bilir misin..
Önünde sonunda yanında kalan yine eşin olmuş.
Sevgiline gelince de, içinde bulunduğunuz pozisyon belki çok çok farklıdır bilemiyorum ama, bu durumda hiçbir erkek evliyken başkasıyla gelecek planları yapan bir bayanla gerçekçi bir ilişki yaşamaz bence...
Kırılmanı istemem bu konuda samimiyetime güven ama insan, özellikle bir bayan başını yastığa koyduğunda bu tür hesaplaşmalarla uğraşmamalı bence.
belki bizler bu konuda çok sert yetiştirildik bilemiyorum, ben senin bu probleminde evli olmana takıldım sadece..

Beraberim, o insanı unutmaya çalışıyorum görüşmedim zaten eşime döndükten sonra ama içimde bitirmesi zor oluyor

Tahinpekmez arkadaşıma katılmakla beraber eklemek istediklerim var..
Eşinize şu an yaşattıklarınız saygısızlık değil de nedir?
Yanlış anlamanızı istemem ama bunun tam tersi bir durum yaşamış olsaydınız,hemen hemen tüm kadınlar kocanıza kızacak,neler neler sayacaktı?
Madem içinizde bitirmek bu kadar zor, ne işiniz var ki eşinizin yanında? Başka birini severken eşinizle aynı evde yaşayarak ne yapmaya çalışıyorsunuz ki?
Evet kırıcı olduğumun farkındayım ama siz de kendinizi eşinizin yerine koyun. Ben öyle yaptım çünkü.

CADIARZUbende yaptığınızın doğru olduğunu düşünmüyorum hayat senin hayatın ama arkadaşın dediği gibi böyle birşeyi eşiniz yapsaydı burda sayacaktık eşinize bu da onun gibi bişey eşini sevmiyorsan eğer bu birliktelik niyeki neden geri döndün eşine

evet aslında tüm derdim bu.
yani kadın böyle bişeyle karşılaşınca hemen herkes erkeğe saldırıyor ama
bayan yapınca hemen duygusal düşünülüyor.
yok efendim öyle yağma, ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin.
evliysen böyle taraklarda bezin olmayacak.
ben bu yorumumu kişiye münhasır yapmıyorum. benim genel anlayışım bu.
eşini sevmiyor olabilirsin, geçinemiyor olabilirsin, hatta o seni aldatıyor bile olabilir.. ne olursa olsun bu olayın çirkinlik boyutunu değiştirmez.
boşanmak diye medeni bir kanunumuz var. sonrasında hayat senin..

Haklısınız, evli iken böyle bir şey yapmam zaten tasvip edilemez ben zaten destekde beklemiyorum kimseden, yanlız şuna açıklık getirmeliyim ben eşimden ayrı iken o hayatıma girmeye çalıştı, tam olarak bir ilişki değildi ben zaten evliliğimi bitirmeliyim önce demiştim kendisine sadece hislerimizi paylaşmıştık ama kendisi kafamı karıştırıp ortadan kayboldu çok sonra eşimle barıştım yani o olmadı hadi eşime döneyim demedim eşimle problemlerim başkaydı çocuğum olduğu için döndüm ben eşime çocuğum olmasa kesinlikle tekrar denemezdim inanın daha yeni öğrendim o insanın yaptıklarını yani benimle oynadığını hislerimi kırgınlığımı paylaşmak içinde bu konuyu açtım, ama bende düşünüyorum belki bu benim için bi sınavdı o kişiyi reddetmeliydim belkide eşimden boşanmadan bu hayalleri kurduğum için şimdi cezasını çekiyorumdur ama çok acı çekiyorum çünkü içinizde hep özel yeri olan yıllarca unutamadığınız biri tarafından bırakın sevilmemeyi bu şekilde oynanmayı kaldıramıyor insan

Yani ben hergün ikilem yaşıyorum, eşim kendisini çok düzeltti bunu görmezden gelemediğim gibi kendisine bir şeylerde hissedemiyorum artık çocuk da elimi kolumu bağlıyor öte yandan bu malum konuda içimi sızım sızım sızlatıyor çok karışık bir durumdayım anlayacağınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…