Gebeliğe Hazırlık Kimyasaldan kaç ay sonra hamile kaldınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu sonuçlar ilk 5 dakika içinde çıktıysa test hamile olduğuna ikna etmek için yemin etmek üzere kan vermediyseniz verin
evet testin dile gelmesini bekliyorum yok hamilelik tamamda kimyasal korkusu var ondan korkuyor insan ama hep duydugum kimyasal hic bukadar koyulasmiyor olmasinumarim oyledir. Kan testi veremiyorum cunku yurtdisinda yasiyorum ve kan testi sadece aile hekimliginde veriliyor. Ama suan grip oldugum icin malum cocid korkusundan doktora almiyorlar beni Kan testi verene kadar ultrosana gircem sanirsam Bu arada bu clear blue nun hafta gosteren testini yapmistim. 4+2 iken 5 haftada. Daha buyuk gosterdi. Aciklamasindada hcg 2700 ustundeyse 5 haftanin usteri gosterirmis normalmi bu durum?

Kan testi sonucum 1113 cikti 6 günlük adet gecikmesiyle normal mi sizce kimyasal ihtimali ortadan kalkmis mi oluyor
Okudugum kadariyla hcg 1000 nin uzerine hic cikmiyor eger kimyasalsa. Bide ilk ogluma hamileyken 8 gunluk gecikmede hcg 2000 cikmisti. Sizinde 2 gune 2000 ustu olur o yuzden bence normal.

Stresli bir bekleme olacak desene. Ben kimyasal gebelik yaşadım hep silik çıkmıştı bu içimizi rahatlatır sanırım hatta tuhaflık olduğunu hissettim her gün test yapıyordum git gide yok olmaya başladı çizgi. Regl gecikmesinden 1 hafta sonra regl olmuştum. Clear blue testi Türkiye'de yok diye biliyorum ama kullananan varsa yorum yaparlar sanırım.

Bende de cok silik cikmisti kimyasalda. Ama gel ki bunu insan beynine anlat. Evet oyle olucak cunku ilk ultrasonu 7+6 olcagi tarihe aldim. Kese bebek kalp hepsini bi arada duyayim da bide onun stresine girmemeyim her hafta diye. Ama iste bu adet olucak hisse kasik agrisi insani korkutuyor

O ağrılar normal bende de olmuştu test pozitif çıktığında muhtemelen hormonlardan dolayıdır dedim. Hatta bir sonraki adet tarihimde de yine aynı ağrıları hissettim

O ağrılar normal bende de olmuştu test pozitif çıktığında muhtemelen hormonlardan dolayıdır dedim. Hatta bir sonraki adet tarihimde de yine aynı ağrıları hissettim
Oyle ilk gebeligimde de olmustu ama insanoglu bunu yasadin normal mantigini kendine anltamiyor sanirsam. Cehalette bazen mutluluk var. Ogluma hamileyken hic bilmiyordum boyle seyleri. Hcg bir kere bakildi hamilesin tebrikler dendi hic artis bakilmadi. Ilk ultrasona 12 haftalikken girdim. Hic kese bebek kalp atisi hic bilmiyodum boyle seyleri. Hatta toplam hamileligimde 4 defa ultrasona girdim simdi kalsa her hafta giticem

Bende de tecrübesizlik paniği var aksine. Testte çift çizgiyi görünce bile kesin hamilelik diyordum. Ama işin içine girince bir sürü aşaması varmış. Allah ikinciyi nasip ederse zaten muhtelemen ben de bilinçli olarak 12 haftada giderim doktora :)

Iste bilince oyle erteleyemiyor insan.Ben yurtdisindayim burda devletin size verdigi ucretsi bir ultrason hakkiniz var oda 18-20 haftada. Onun disinda isterseniz paranizla ozele gidiyorsunuz. Ilkinde bilmedigim icin sansa 12. haftada turkiyede olunca (testler icin) ilk ultrasona girmistim. Ben 2 cizgiyi gordugumde dogcana emin bir hamilelige baslamistim. Simdi yok otu yok tuyu yok kesesi yok yolku. Hafta hafta can cekis bu resmen. O yuzden direk 8. haftaya erken ulrtason aldim ki gorceksem hepsini bir arada goreyim iskence olmasin. Ama gercekten ilk hamilelik tecrubesizligimide ozlemiyor degilim

8. hafta için erken ultrason muuuu ben 5. haftada mı ne gitmiştim geç kalmayayım diye hahahahahhaahaha

Merhaba canım. Bende geçtiğimiz nisan ayının başında kimyasal gebelik geçirdim. 2. Ayımda hamile kalmıştım ve hiç beklemiyordum bu kadar çabuk olacağını. Beta değerim 300 olarak çıktı iki gün sonraki testte 256 ya düşü iki gün sonra da 83 dü. Psikolojik olarak kötü bir dönem geçirdik eşimle birlikte. 5 ay vücudumu dinlendirmek, psikolojik olarak toparlanmak istedim.1 aydır tekrardan düşünmeye başladık kısmet ne zaman olur bilemem. İnşallah hayırlı haberlerimizi alırız birlikte.

Merhaba arkadaşlar benimde ilk öğrendiğimde 30 du iki.guj sonra 27 oldu çok üzüldüm salı tekrar kan ver dedi doktorum. Ama kimyasal gebelik olabilir dedi. Hepimiz birlikte takip edelim en yakında güzel.haberlerimizi.birbirimize veririz. Kimyasal induydugimda dünya başıma yıkıldı sandim. Ama umudum döllenmenin gerçekleşebileceği ve bir yumurtlama tüpümun açık olduğunun ispatı oldu. Bir deneyim oldu eşimle ikimizi sevindiren ilerleyen saatlerde bu bakış açısı oldu çünkü 1 yıldır deniyorduk ve perde ameliyati olmuştum o bile bize dünya verdi inşallah biz sonraki aya kalan sevincimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…