Gebeliğe Hazırlık Kimyasaldan kaç ay sonra hamile kaldınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir an ben mi yazdim diye kontrol ettim. Gecen ay kimyasal gecirdim 7 gunumde kanama oldu cizgi silikti 1 hafta arayla. Simdi bu ay hamile kaldim yine ve adetim 4 gun gecikti suan. Bildigin ben sen sende ben olmussun cizgilerin nasil ilerliyor senin suan?

Kızlar merhaba benim kimyasal ile sonlanan gebeliğin adeti Başlangıç:10 - Bitiş: 15 eylül. Bugün 21 eylül yani adet biteli 6 gün oldu ve bu süreçte hiç leke gelmedi temizdi yani hep. Ama ilk defa wc de afedersiniz akıntım normalde hep beyaz olurdu, şuan açık pembe geliyor.

Hamile olmam imkansız dediğim gibi adet biteli 6 gün oldu daha yumurtlamadım bile buna eminim ve değerlendirmek için yeniden ilişkiye de 2 gün önce başladık hani 2 günde yerleşme lekesi olması imkansız . Halbuki adetten sonra hcg baktırmıştım 0,56 düşmüştü yani ama şimdi akıntım pembe gelince korkmaya başladım yaşayan bilen var mı

Son düzenleme:
Ben de Haziran ayında yaşamıştım. Yaptığım testin çizgisi silik de olsa çift çizgiydi. Kan verdiğimde 33 çıkmıştı. Tabi istediğin ve heveslendiğin bir şey olunca eşime süprizlerle söylemiştim ağlamıştı haberi duyunca. Ama içimde beni huzursuz eden bir şey vardı her gün test yaptım çizgi git gide silikleşmeye başladı. Adet gecikmesinden 1 hafta sonra kanamam geldi. Psikolojik olarak yorucuydu. Sevindiğim şeyler de en azından evet hamile kalabiliyorum demiştim ve kimyasaldan sonra hamile kalmak kolay diye okumuştum. Ağustos ayında güzel haberi aldım. Şuanda bile diken üstündeyim. Hepimiz için herşey yolunda gider inşallah.

Kalbime nasıl mutluluk ve umut doluyor nasıl sevap işliyorsunuz bu yazdıklarınızla bilemezsiniz..

Yaaa kalbime nasıl mutluluk ve umut doluyor nasıl sevap işliyorsunuz bu yazdıklarınızla bilemezsiniz..
Çok sevindim. Bu işler nasip kısmet işi sanırım. Biraz da psikolojik olarak rahat olmak gerekiyor. Ben doktora bile gitmeyi düşündüm ama en az 1 sene sonuç alınmazsa gitmek daha doğruymuş. Siz de inşallah en kısa zamanda güzel haber alırsınız. Rahat olun lütfen sürekli düşünmemeye çalışın.

Evet insan ister istemez diken üstünde oluyor. Aslında bıda sağlıklı bir bebeğe bile zarar verebilcek bir düşünce. Doktorum oyle dedi vucudu şartlarsan vucut seni dinler yapma düşünme dedi. Ama hep olumlu bakıyorum. Sonra bi an geliyor acaba diyorum . Umarım sağlıkla alırız bebeklermizi kucağımıza. Sizin nasıl şimdi durumunuz?

Benim 7+5 şuanlık. Gebeliğe dair mide bulantısı, ağrı, sızı vs. hiç bir belirti yok. Bunlar için sevinmem gerekirken bile dediğin gibi insan bir ''acaba'' oluyor ister istemez. Cuma günü kalp atışı için randevum var. Kendimi işime verdim pek düşünmemeye ve heyecanımı bastırmaya çalışıyorum. Umarım herşey yolunda gider.

Haha insallah bu sefer sağlıklıdır bugun saglik ocaginda kan verdim dayanamadim heyecanla sonucu bekliyorum cizgilerim bu sekilde

Resim ekleyemedim ama cizgilerin hepsi.ayni koyulukta siliklesmedi suan 7 test yaptim her gün bir tane
Benim son 3 böyle çıktı
Herkes kimyasal bu kadar koyu renk vermez diyor ama bilinmiyor işte. Bide şimdi regli olcakmışıö gibi hafif agrı var kasık ve belde buluttan nem kapçaö artık

Eklentiler

• 07C675FF-B292-4434-8268-C788E3FB54C2.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 97
Daha öncesinde gittinizmi ultrasona? Kimisinde hiç bu belirtiler olmayabilir. Galiba benim il gebeliğimde 8-9 Hafta civarı başlamıştı

Benim son 3 böyle çıktı
Herkes kimyasal bu kadar koyu renk vermez diyor ama bilinmiyor işte. Bide şimdi regli olcakmışıö gibi hafif agrı var kasık ve belde buluttan nem kapçaö artık
Benimde cok kasık ağrım oluyo bu aralar kan tahlilimin sonucları daha çıkmadı çıkınca yazarim buraya yine inşallah gerçek hamileyizdir artık

Benim son 3 böyle çıktı
Bu sonuçlar ilk 5 dakika içinde çıktıysa test hamile olduğuna ikna etmek için yemin etmek üzere kan vermediyseniz verin

Daha öncesinde gittinizmi ultrasona? Kimisinde hiç bu belirtiler olmayabilir. Galiba benim il gebeliğimde 8-9 Hafta civarı başlamıştı
Evet gittim 2 hafta oluyor. Kese de bebek de göründü şuan kalp atışını duyarsam biraz rahatlarım.

Kan testi sonucum 1113 cikti 6 günlük adet gecikmesiyle normal mi sizce kimyasal ihtimali ortadan kalkmis mi oluyor

Kan testi sonucum 1113 cikti 6 günlük adet gecikmesiyle normal mi sizce kimyasal ihtimali ortadan kalkmis mi oluyor
Gayet iyi. Kimyasalda değerler hem yükselmiyor hem de düşmeye başlıyor. Şuan kese görünmesi için erken ama haftaya görünür yüksek ihtimalle.

3 kimyasal gebelik geçirdim. 2019 yılının ocak-nisan-kasım aylarında hepsi kendiliğinden müdahele gerektirmeksizin sonlandı. Kasım ayında geçirdikten 1 ay sonra Aralık ayının sonunda tekrar hamileydim ve çok şükür kucağıma alabildim. Yaşadığınız duyguyu tahmin edebiliyorum, lütfen üzülmyin ve sabırlı olmaya çalışın.çok şükür ki hamile kalabiliyorsunuz, bebeğiniz gelmek için doğru zamanı bekliyor

merhabalar öncelıkle tez vakıtte sağlıkla gebe kalmayı nasıp etsın rabbım cok zor bende yasadım gecen yıl nısan ayında kaldım sonra sonlandı tekrar denedık ve hazıran da hamıle kalmıstım yanı 2 ay sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…