Kimyasal gebelik

drym44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
80
20
25
10 Ekim'de pozitif çıkan idrar sonrası 19 Ekim'de kan testiyle hamileligimi doğruladim beta HCG değerim 26.69 çıktı. 20 Ekim'de sabah ilk yerleşme kanaması şeklinde peceteye damla kahverengi kanama geldi birkaç saat sonra hafif adet olur gibi kanamam oldu ve ağrılarım hemen hastaneye gittim. Yine Beta bakıldı ve 28.10 cikti. Büyük ihtimalle kimyasal gebelik deyip gönderdiler ama ara ara hâlâ kanamam oluyor ve korkuyorum gerçekten kimyasal mi yoksa diğer okuduğum konularda kisti olan arkadaşlar kanama yaşamış ve bebekleri sağlıklıymis benimde kistim var ama Dr söylemeyi unuttum şimdi şüpheliyim yaşayan var mı böyle bir olayı yardımcı olur musunuz?

Kist kanama yapar mı yapmaz mı bilmiyorum ama beta değerleriniz çok sağlıklı durmuyor.
3 defa kimyasal yaşamış biri olarak söylüyorum maalesef
2 günde bir kan vererek değerinizi takip edin inşallah sizinledir bebeğiniz

Bende tam bilmiyorum yine kadınlar kulübünde biri yazmışti kanamam oldu bardaktan bosalircasina ben bebek düştü sandım meğer kistms şuan hâlâ hamileyim fln diyordu umutlanmak istemiyorum daha yeni öğrendim hamileliğimi iki değere de doktor normal demişti arasında sadece bir gün var çünkü bugün yine kan verecem bakalım inşallah dediğinz gibi benimledr

Ki benim kanamam o kadar çok değil ama bilmiyorum herşey Allah'tan sadece çok üzülüyorum

Geçmiş olsun tekrar gidip değerlere baktırırsınız emin olursunuz.
Kimyasal gebelik gecirdigimde başta kanama azken zamanla çoğalmıştı ve 5-6 gün sürmüştü. Kanama bitip beta baktırdığımda değerim sifirlanmisti

Üzülmeyin inşallah değeriniz güzel artmıştır
Sonuç çıktı mı :)

Ki benim kanamam o kadar çok değil ama bilmiyorum herşey
Üzülmeyin inşallah değeriniz güzel artmıştır
Sonuç çıktı mı :)
Evet sonucum çıktı maalesef 28.10 dan 6 kusurlere düşmüş kaybettim

Teşekkür ederim bugün tekrardan baktım 6 kusurlere düşmüş çok üzüldüm kanamam da öyle çok değil ama anlayamadim

Ki benim kanamam o kadar çok değil ama bilmiyorum herşey

Evet sonucum çıktı maalesef 28.10 dan 6 kusurlere düşmüş kaybettim
Çok üzüldüm İnşallah en yakın zamanda tekrardan sağlıklı şekilde hamile kalırsınız

Gebeliğin sağlıklı olup olmadığını kanıtlayan tek şey beta nın nasıl arttığı.
Şakır şakır kanaması olup da gebeliği devam eden de var. O çok belirleyici değil o yüzden. Ama beta biraz yavaş gibi geldi
bana.
İnşaAllah gönlünce sağlıklı hayırlı gebelik olsun

Teşekkür ederim inşallah hep şüphe olarak kalacak aklımda yine mi kimyasal diye rabbim hayırlısını versin
Canım seni çok iyi anlıyorum çünkü bende maalesef 3 defa kimyasal gebelik yaşadım
Henüz sağlıklı gebeliğim yok, kan pıhtılaşması çıktı 1 ay önce.
İnşallah gebe kalabilirsem iğne kullanmam gerekecek.

Teşekkür ederim zaten gebeliğim sonlanmak üzere beta değerim 6ya kadar düşmüş

Allah bir an önce sağlıklı gebelik yaşamayı nasip etsin inşallah size çok zor benim daha ilk gebeliğimdi ama çok kötü etti beni korkudan tekrar çocuk düşünemeyecem sanırım

Teşekkür ederim zaten gebeliğim sonlanmak üzere beta değerim 6ya kadar düşmüş
Ya olsun hayırlısı buymuş sağlıklısını isteyelim Rabbim den. İnşaAllah en kısa zamanda hayırla sağlıkla en önemlisi kolaylıkla hamile kalırsın

Allah bir an önce sağlıklı gebelik yaşamayı nasip etsin inşallah size çok zor benim daha ilk gebeliğimdi ama çok kötü etti beni korkudan tekrar çocuk düşünemeyecem sanırım
Amiin teşekkür ederim
Hayır öyle düşünmeyin bu böyle oldu diye diğer gebeliğiniz de olacak değil. İnşallah sağlıklı şekilde olacak inanın, korkmayın bu durum her kadının başına gelebilir :)
İkinci de öyle olursa doktorlarla sebebini bulmaya çalışırsınız umarım olmaz

Teşekkür ederim bugün tekrardan baktım 6 kusurlere düşmüş çok üzüldüm kanamam da öyle çok değil ama anlayamadim
Geçmiş olsun zamanı geldiğinde sağlıklı bi gebelik geçirirsiniz inşallah. Tekrarlayacak diye bi durum yok. Kendinizi üzmeyin

Merhaba kızlar bende şuan kimyasal gebelik geçiriyorum değerlerim çok yavaş düşüyor normal mi sizce birde beş gündür kahverengi leke geliyor şimdi de şeffaf akıntı ile açık renkte karışmış akıntı normal mi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…