Kimyasal gebelik demek için erken ama

turtalicilek

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
171
37
31
Adete 1 gün kala 3.94 çıkmıştı değerim (adeti pikten 14 gün sonra gibi düşünürsek tabi ovulasyon testi kullandım, dün de yani adetin ilk günü de 4.69 çıktı.
Bir daha ptesş yaptırmayı dusunuyorum
Ama benim baya gebelik belirtim vaR
İnsalkah deger artar gecikmeyi beklemeden yaptırdım gibi oldu biraz
Kimyasal oldugu zaman boyle bas donmesi mide hassasyrti gbi belirtiler oluyormuydu
İnternette kimyasalda gebelik belirtisi değer dışında olmuyor yazıyordu

Adete 1 gün kala 3.94 çıkmıştı değerim (adeti pikten 14 gün sonra gibi düşünürsek tabi ovulasyon testi kullandım, dün de yani adetin ilk günü de 4.69 çıktı.
Kimyasal oldugu zaman boyle bas donmesi mide hassasyrti gbi belirtiler oluyormuydu
Yarın inşallah artmış olur değerin, mutlaka haber ver canım 🐣

Merhaba arkadaşlar. 21/06/2022 sat. 04/07 en son birliktelik. 18/07 bat. 18/07 de erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. Bugun kan tahlili verdiğimde betahcg 26.7 sizce bu gebelik mi? Kimyasal veya dış gebelik olma ihtimali nedir? Bu arada dün ve bugun hafif kanamam mevcut.

Evet benim cok başım dönmüştü bu 2.ci gebeligimdi midemde bulanmisti aci aci yanmıştı midem anlamistim zaten daha once hamile oldugumu daha da bu belirtilerle emin oldum bat gunu oncesi twst yaptim silik hayaletti sonraki gunler netleşir diye bekledim ama netlesmedi daha da siliklesti ve drla cabaya ragmen 6 gun sora adetle söküldü.......

Kimyasal ihtimali her kadinda var o yüzden her gun test yaparak izleyebilirsiniz silikligi ben boyle anlamistim gittigini

Merhaba arkadaşlar. 21/06/2022 sat. 04/07 en son birliktelik. 18/07 bat. 18/07 de erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. Bugun kan tahlili verdiğimde betahcg 26.7 sizce bu gebelik mi? Kimyasal veya dış gebelik olma ihtimali nedir? Bu arada dün ve bugun hafif kanamam mevcut.
Merhaba evet hamilesiniz bu degerin her gun 2 kat artmasi gerekiyor bilginize

X