Kimyasal gebelik bilgisi olan

Kimyasal gebelik işte, ilk önce silik pozitif, sonra da negatife dönüyor, ardından adet geliyor, değerler düşmeye başladıktan sonra zaten geri dönüşü yok maalesef

Zannetmiyorum benim beta 1400 idi kanamam vardı kanamam bitti hala daha beta 829.

Benim değerim çok düşük olduğu halde kanama başlamadı. Adet söktürücü verdi doktorum birde zararsız bi kist varmış adetle atarsın dedi inşallah bekliyorum bakalım.

Ben ayın 6 sında çatlatma iğnesi oldum. Doktorum bana 18i cuma günü kanda 24 ünde ise idrarde belli olur dedi. Bizde cuma günü memlekete gidicektik o gün yani bende gitmeden kan tahlili veriyim dedim aşırı bi bel ağrım ve baş dönmem vardı çünkü. Sonucum 42 çıktı birdahada kan tahlili veremedim köyde olduğum için ama yerleşme kanamasıda olmadı arada fena bi şekilde kasık ağrım oluyo meme ucum hassas başka bişey yok. Bu ağrılar kimyasla mı merak ettim

Bu ağrılar kimi insanlarda gebelik belirtisi kimyasal belirtisi kanama ile belli olur. En net belirgin işareti de kandaki beta seviyesinin düşmesidir. Aynı marka test ile bi kaç gün aralıklarla koyulaşmayı takip edin o şekilde anlayabilirsiniz gittikçe koyulaşmıştır siliniyorsa kimyasal olabilir inşallah gecesinde Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah

Amin inşallah bir kere düşük yaptım bir çatlama iğnem tutmadı 6 aydır deniyoruz insan psikolojik yıpranıyo. Allah razı olsun saolun. Rabbim sizlerede hayırlısıyla tez zamanda versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…