Kimyasal gebelik bilgisi olan

Kızlar ben hala regl olmadım ve lekelenmem kesildi en son 22 sinde kan testi yaptırdım 4 çıkmıştı sıfırlanmış olması gerekmiyor mu normal mi bu ya kafayı yedim resmen aşırı iştah artışım var sol alt karın bölgem ağrıyo belim ağrıyor

Kızlar ben hala regl olmadım ve lekelenmem kesildi en son 22 sinde kan testi yaptırdım 4 çıkmıştı sıfırlanmış olması gerekmiyor mu normal mi bu ya kafayı yedim resmen aşırı iştah artışım var sol alt karın bölgem ağrıyo belim ağrıyor

Birkaç gün içinde gelecektir adetin ama için rahat değilse bir doktora görün istersen, bu arada mesajdan alıntı yapamıyorum, hata veriyor

Aynı şey bana oldu, önce iki gün gecikti, üç gündür de çok az az lekelenme dışında birşey yok.
Başlığa denk gelince fark ettim. Yarın kan versem mi? Belki hcg düşmüştr.

Ben yarın kan vermeyi düşünüyorum çünkü kasık ağrım var birde ben farklı hastanelerde kan verdim bi sorun olur mu tekrar yükselme ihtimali var diyorlar doğru mu bilemiyorum yaşayan varmı acaba

En iyisi bir doktora görün, belki bir şey tavsiye eder, nedir biz kadınların çektikleri 🤦‍♀️

Tabi ki sorabilirsin, aslında ben de çok tecrübeli sayılmam, hala adetin başlamadıysa doktora görünmende fayda var, ben de geçen ay yine kimyasal gebelik geçirdim, adet gecikmesi yaşamadım ama pozitif testlerin ardından adetim başladı, ben yurt dışında yaşıyorum o nedenle doktora istediğim an gidemiyorum, randevu almam çok uzun sürüyor, Türkiye ye gittiğim an hemen doktora gideceğim, ayrıntılı muayene isteyeceğim, kimyasal gebelik deyip geçiyoruz ama neden oluyor bu, bi sebebi mi var öğrenmek gerekiyor, bence sen de çok erteleme, bir sorun yoksa bile kafan rahat etsin

Öyle bir hale geldim ki artık gebelik testinde pozitif görmek beni heyecanlandırmıyor, kimyasal gebelik normal, her kadın bunu yaşıyor diyorlar ama nedense bana hiç normal gelmiyor

Öyle bir hale geldim ki artık gebelik testinde pozitif görmek beni heyecanlandırmıyor, kimyasal gebelik normal, her kadın bunu yaşıyor diyorlar ama nedense bana hiç normal gelmiyor
Ben ilk defa yaşıyorum bildiğim onu da doktor onaylı değil burdan edindiğim bilgilerle teşhis koydum yarın gideceğim inşallah. Kasık ağrım devam ettiği için olacağımı düşünüp erteliyorum ama artık gideceğim çünkü hala adet olmadım tekrar yükselende olmuş okudum acaba mı diye düşünüyorum artık bilemiyorum gidince hepsine cevap alıcam inşallah. Yani temmuz 22 de kan verdim 4 çıktı o günden beri sıfırlanmaması imkansız

Evet baya zaman oldu, illaki sıfırlanırdı ama mesela benim geçen ay test baya koyu pozitif çıktı, aynı gün adetim başladı, yani değerimin hemen sıfırlanması imkansızdı, ilkinde çok uzun sürmüştü ama, 1 haftayı geçmişti adetimin gelmesi

Merhaba yazılarınızı biraz okudum da kanda pıhtılaşmanıza baktırdınız mı hiç? Bir yazıda denk gelmiştim kanda pıhtılaşma sorunu olanlarda kimyasal daha yaygın oluyormuş diye

Merhaba yazılarınızı biraz okudum da kanda pıhtılaşmanıza baktırdınız mı hiç? Bir yazıda denk gelmiştim kanda pıhtılaşma sorunu olanlarda kimyasal daha yaygın oluyormuş diye
Merhaba, evet baktırdım ve kanda pıhtılaşma çıktı bende, hamile kaldığımda heparin kullanacağım, 2 ay önce kan sulandırıcı aspirin kullanmaya başladım, hani gebelik öncesi kan pıhtılaşması düzeyi azalsın diye ve geçen ay aspirin kullandığım halde yine kimyasal gebelik yaşadım 😔

Kimyasal gebelik olduğu zaman adet epey gecikiyor, 1 haftadan fazla geciktiği bile oluyor, benim bu gecikme döneminde hep lekelenmelerim oldu, en sonunda da kanamam başlamıştı, hcg sıfırlandığı zaman kanaman başlayacaktır, korkulacak bir durum değil, biz test yaptığımız için farkediyoruz, çoğu kadın adet gecikmesi zannediyor bu durumu.
merhaba benim adetimden 3 gün gecikince iki defa erken gebelik testi yaptım ilkinde çizgi tek ve inceydi ikinci testimde çizgim tek ve koyuydu, 8 gün geçtikten sonra kan tahlili verdim eve gelince regl olduğumu öğrendim bu konuda fikri olan varsa yardımcı olabilir mi

merhaba benim adetimden 3 gün gecikince iki defa erken gebelik testi yaptım ilkinde çizgi tek ve inceydi ikinci testimde çizgim tek ve koyuydu, 8 gün geçtikten sonra kan tahlili verdim eve gelince regl olduğumu öğrendim bu konuda fikri olan varsa yardımcı olabilir mi
Tek çizgi dediğiniz c kısmı sanırım, o kısım testin çalıştığını gösteriyor. T kısmındaki siliklik dikkate alınmalı. Anladığım kadarıyla sizin testiniz hep negatif çıkmış. Kan sonucunuzda negatif gelmiştir sanırım ki

X