Kimyasal gebelik bilgisi olan

blabla

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2023
129
27
25
Kızlar kimyasal gebelikle alakalı bilgisi olan varmı biri yardımcı olabilir mi

Evet canım, neyi merak ediyorsan sorabilirsin
Ben adet günümden önce şüphelenip test yaptım pozitif çıktı sonra emin olmak için tekrar yaptım ve silik çıktı kan verdim 8,23 beta iki gün sonra tekrar kan verdim 4 çıktı ve bunun üzerinden bir hafta geçti hala adet olmadım şuan da aşırı midem bulanıyor

Ne zaman hasta olurum bilmiyorum doktora gidip muayene olmadım sadece kan verip emin olmak istedim bu siteden öğrendim kimyasal gebelik olduğunu adet olmayı bekliyorum doktora gidicem ama adet olamadım bir türlü

Ne zaman hasta olurum bilmiyorum doktora gidip muayene olmadım sadece kan verip emin olmak istedim bu siteden öğrendim kimyasal gebelik olduğunu adet olmayı bekliyorum doktora gidicem ama adet olamadım bir türlü
Kimyasal gebelik olduğu zaman adet epey gecikiyor, 1 haftadan fazla geciktiği bile oluyor, benim bu gecikme döneminde hep lekelenmelerim oldu, en sonunda da kanamam başlamıştı, hcg sıfırlandığı zaman kanaman başlayacaktır, korkulacak bir durum değil, biz test yaptığımız için farkediyoruz, çoğu kadın adet gecikmesi zannediyor bu durumu.

Adet kanaması normal zamanlardan biraz daha yoğun oluyor.

Adet kanaması normal zamanlardan biraz daha yoğun oluyor.
Benimde peçeteye gelecek şekilde lekenmelerim başladı ama 1 hafta önce betam 4 tü hızlı bi şekilde düştüğü için sıfırlanmış olabileceğini düşündüm açıkçası tekrar yükselme ihtimali varımdır diye bile düşündüm

Lekelenmelerim de çok açık pembe olarak başladı bugün 3. Gün kahverengiye döndü inşallah bi an önce olurum çok streslendirdi beni

buedan bazı kişilerde yükselebildiğini duymuştum. 2 günde bir kan ver kadın doğum acilde. Sıfırlanmasını takip ediyolar

Lekelenmelerim de çok açık pembe olarak başladı bugün 3. Gün kahverengiye döndü inşallah bi an önce olurum çok streslendirdi beni
yavaş ysvaş gelir ve de 7-8 gün hatta daha fazla sürdüğü de oluyor doktor söylemiitir ama aşırı kanaman falan olursa hemen hastaneye git

Birkaç güne başlar adetin. Evet insanı mahvediyor, çok stresli bir durum. Ben o süreçte doktora gitmedim hiç, testlerden anladım kimyasal olduğunu. Hatta bu ay da aynı şeyi yaşadım, yine pozitif test, yine lekelenmeler ve adet. Doktorlar hcg sıfırlandığında adet başlar diyor ama zaten çok az artıyor, neden o kadar geç sıfırlanıyor ben de anlamıyorum.

8 den 4 e düşmesi 2 gün sürdü 4ten sıfırlanması bayağı sürüyor sanırım. Doktora bende gitmedim acilden kan verdim ve bilgilerimi buradaki arkadaşlarla paylaştım o şekilde anladım kimyasal olduğunu beklemekten başka çare yok inşallah sizde hayırlı haberler alırsınız yakında

Birde bu adeti gördükten sonraki adeti günümde mi olurum acaba yoksa yine gecikme olur mu

Adetinizin başlayacağı günden baz alarak hesaplayın, normal zamanında olur ama bu son adeti baz alarak tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…