Kimsecikler yokmuuuuu:(((((((((((

NAZLIEFE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2012
1.083
0
Ben hamile kalmak istiyorum tüm tahlil ve ultrasyon sonuçlarım temiz ama olmuyo..ovulasyon testi alcaktım sonra ateş ölçme yöntemi duydum onu yapmaya karar verdim bugün sabah yaptım ilk ölçümü dün adetim bitmişti bu yöntemi duyduğumda bende hemen başladım bugün acaba geç mi kaldım yoksa ölçmeye devam ediyimmi bugün kü sonuç 36,3

üzülme lütfen ben bitane düşük yaptım ama o kadar bağlanmıştım ki ona atlatamadım tekrar bebek istiyordum bir yıl geçti üzerinden olmuyor.Halamlar geldiler onlarla oturuyorduk özlemle tabiki çay sigara laf lafı açtı laf lafı açtı bebeğe geldi konu halamlarda ya niye yapmıyorsun falan dedi halamlar genç tabi biri hamileydı o zaman beraber dedi büyütürüz dedim olmuyor halamda bana ovilasyon zamanını el hesabı anlattı bu olay 10 temmuzda meydana geldi ben 7 temmuzda regl imin ilk günüydü 12 gün saymamı söyledi halamlar korunuyorlarmış ben dedi ovilasyonda bişi olmaz dedik bak hamileyim dedi bende hesapladım 12 gün saydım 12 den sonraki 4 gün düzenli ilişkiye girmen gerekiyor dedi denedim beklemiyordum yine adet günüm geldi olmadım stresden geciktim heralde dedim 1 hafta gecti 2 hafta gecti olmadı doktora gittim ve bebeğimin haberini aldım hesapla test yapmana gerek yok 12 gün say 4 gün düzenli ilişki =):KK49:sonra gelsin meleğin sana =)dua edeceğim senin için =)

En önemlisi stres yapmamak. Başka birşeyler ile uğraşın, kafanızı dağıtın.

üzülme lütfen ben bitane düşük yaptım ama o kadar bağlanmıştım ki ona atlatamadım tekrar bebek istiyordum bir yıl geçti üzerinden olmuyor.halamlar geldiler onlarla oturuyorduk özlemle tabiki çay sigara laf lafı açtı laf lafı açtı bebeğe geldi konu halamlarda ya niye yapmıyorsun falan dedi halamlar genç tabi biri hamileydı o zaman beraber dedi büyütürüz dedim olmuyor halamda bana ovilasyon zamanını el hesabı anlattı bu olay 10 temmuzda meydana geldi ben 7 temmuzda regl imin ilk günüydü 12 gün saymamı söyledi halamlar korunuyorlarmış ben dedi ovilasyonda bişi olmaz dedik bak hamileyim dedi bende hesapladım 12 gün saydım 12 den sonraki 4 gün düzenli ilişkiye girmen gerekiyor dedi denedim beklemiyordum yine adet günüm geldi olmadım stresden geciktim heralde dedim 1 hafta gecti 2 hafta gecti olmadı doktora gittim ve bebeğimin haberini aldım hesapla test yapmana gerek yok 12 gün say 4 gün düzenli ilişki =):KK49:sonra gelsin meleğin sana =)dua edeceğim senin için =)

çok teşekkür ederim çok netsin çok saol bilmiyorum doktora gittim hiçbişeyin yok diyor bende anlamadım tabiki bunada şükür kötü bişey çıkmadı testlerimde 1,5 sene oldu yaklaşık evleneli ilk zamanlar istemiyorduk şimdide git geller arasındayız artık istiyo gibiyiz ama olmuyo:KK43:(30 ağustosta adet oldum dün bittim

çok teşekkür ederim çok netsin çok saol bilmiyorum doktora gittim hiçbişeyin yok diyor bende anlamadım tabiki bunada şükür kötü bişey çıkmadı testlerimde 1,5 sene oldu yaklaşık evleneli ilk zamanlar istemiyorduk şimdide git geller arasındayız artık istiyo gibiyiz ama olmuyo:KK43:(30 ağustosta adet oldum dün bittim

hemen hesap yapıyoruz ve seni de kervana yetiştiriyoruz tamam mı bende 1,5 sene olmuştu aynı durumdaymısız 1,5 sene olmuştu ama biz evlenmeden önce 4 sene hiç istemiyorduk sonra istedik oldu düştü üzüldük ağladık olmadı ona üzüldük sonra oldu işte hesapladım oldu hemen hesap yapıyorum ve haberlerini bekliyorum=)

hemen hesap yapıyoruz ve seni de kervana yetiştiriyoruz tamam mı bende 1,5 sene olmuştu aynı durumdaymısız 1,5 sene olmuştu ama biz evlenmeden önce 4 sene hiç istemiyorduk sonra istedik oldu düştü üzüldük ağladık olmadı ona üzüldük sonra oldu işte hesapladım oldu hemen hesap yapıyorum ve haberlerini bekliyorum=)

haftaya bak geçmemişde daha 11inde yumurtaların tamamen olgunlaşmış oluyor ve 4 gün sağlıklı kalıyor sonra kanala düşüp adet yoluyla atılıyormuş biz olgun halini meleğe dönüştürmek istiyoruz halan böyle anlattı kuzum şuan 9 haftalık hamileyim inanmam için bir sebep yok gerçekten cok moralim bozuluyordu olmuyor olmayacak diye ama bu yöntemle bebeğimi bekliyorum simdi ve senin haberinlede gerçekten mutlu olacağım inan çok içten yazıyorum sana

haftaya bak geçmemişde daha 11inde yumurtaların tamamen olgunlaşmış oluyor ve 4 gün sağlıklı kalıyor sonra kanala düşüp adet yoluyla atılıyormuş biz olgun halini meleğe dönüştürmek istiyoruz halan böyle anlattı kuzum şuan 9 haftalık hamileyim inanmam için bir sebep yok gerçekten cok moralim bozuluyordu olmuyor olmayacak diye ama bu yöntemle bebeğimi bekliyorum simdi ve senin haberinlede gerçekten mutlu olacağım inan çok içten yazıyorum sana

çok teşekkür ederim cnm inanıyorum içtenliğine çok saol peki benim bu 4 günüm ne zaman senn hesabına göre

X