Kimse bu durumda kaldı mı acaba ?

canım benim iki cizgiyi görebildiysen hamilesin. hepimizde böyle oldu bebişin daha küçük oldugu için cizgiler silik sakın bnce bu bebegi aldırma her türlü günahı var hem bu dünya hem öteki dünyada iyi düşün.
bebekler okadar güzel ve masumlar ki sevilmezmı ya bence kocanındA BEBEGİ KUCAGINA ALDIKTANN SONRA FİKRİ DEGİŞİCEK HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ...

arkadaşlar ya sabah verdim kanı ve ş,imdi sonucuma internetten bakıyorum.değerim 26.21 çıktı.ben sonucu pozitif yada negatif olarak alacağımı sanıyordum.nedir şimdi bu ne demek oluyor nolur acil yardım.yoksa hemen hastaneye gidip doktora göstermemmi gerekecek.napim ben şimdi alak bullak oldum yaaaaaa....

canım değerin kaç ettiğini bilmiyorum ama benim içinden sanki hamilesin diye geçiyor. inşallah ta öylesindir. inan çok harika bir şey. eşin içinde üzülme. mutlaka isteyecektir. hiç istemese bile doğunca senden çok sevecektir. Belki yaşınız küçüktür daha belki de maddi olarak tam hazır hissetmiyordur kendisini onda da vardır gelecek korkusu o yüzden istemiyorda olabilir. Ters çıkmak dik durmak bunlar çok iyi şeyler değil. ama doğurma konusunda ne kadar kararlı olduğunu bilsin . ister desteklesin ister desteklemesin. kendin için bu bebeği doğur. inan bana çok uğurlu gelecek. her şey yoluna girecek düzelecek .sağlıcakla kal e kendine dikkat et sonuçları paylaşmayı sa unutma lütfen

evet evet inceledim sonuçlarımı ve kesin hamileyim.allahım nasıl ilginç bişidir bu ya o kadar şaşkın tuhaf mutlu hüzünlü ve o kadar çokum ki.yeni bir hayat hiçte hesapta yokken.bu duyguyu banada yaşattığın için allahım sana şükürler olsun.şimdi eşimle konuştum işten çıktı yanıma gelio tel.le konuşmuştuk.başbaşa konuşalım dedi.şimdi ciddiye aldı beni şimdi inandı.toparlayıp gelir kendini şimdi.hastanden eve gelirken gene test aldım yaptım başka bir markaydı bu kez 2.çizgi hiç çıkmadı.hormon değerim düşük heralde ondandır.az sonra doktora gidicem...

Hayırlı olsun gördünmü bak. ben demedim mi delikafadulden çok sevindim senin adına. şimdi eşinle sakin sakin görüş . hiç tartışmaya diklenmeye falan kalkma. sadece ne kadar kararlı olduğunu göster. demekki onun da içine bazı duygular düşmüşki başbaşa konuşalım demiş. yoksa önemsemese akşam gelince konuşuruz der kestirirdi. . . ama aldırmanı falan teklif ederse kabul etme sakın. dedik ya hepimizde bu bebeği sen kendin için istiyorsun ama oda çok sevecek inan buna.

evet arkadaşım haklısın.kesin öle derdi akşam gelince derdi yani.nerdeyse gelir.ya ben çok tuhafım çok garip hissediyorum kendimi.alışabilecekmiyim hissedebileceekmiyim sevebilecekmiyim.hazırlıksızdım ya çok karmaşığım ya.herşeyi silip tamamaen buna konsantre olmak istiyorum.dün gece gibi mübarek bir geceden sonra onca duadan sonra bgn böle bir haberi almam çok ilginç ve güzel.korkularım var.daha çok yeniyim ya şu an için kimseye söyleyemicem biraz daha beklemeliyim sanki.hele ki annemle kız kardeşime.bu haberi versem sevinçten çılgına dönecekler eminim.o yüzden tam kesinleştirip ilerlesin biraz.aslında perşembe günüde annem 50.yaşına basıyor.kardeşimle konuşuyoruz ne zamandır 50.yaş hediyesi ne alsak die.ilk tek taşı bizden olsun dedik alıcaz bu hafta süpriz olsun die.aslında bu haberi versem tek taşı fırlatıp bilmem ne yapar.canım annem benim yaaaaa....onu ne kadar çok sevdiğimi ve belki bebeklikten çocukluktan ilkokula başladığım ilk günden bile belki daha ihtiyacım var.ama azıcık daha bekleyeyim ben sindieryim anlıyayım kendimi öyle herkese müjde vericemmmm

Senin adına sevindim.Anne olmak kadar
güzel birşey yok.ınşaallah eşinin tepkisi de
iyi olur.

Sakın 2. bebeğini de aldırma.
Hep sen mi kocanı dinliycen.Şimdi o seni dinlesin.
Bence o bebeği doğur.
Madem istemiyodu korunsaymış.
Biz burda kocalarımızla bebek hasretiyle yanıp tutuşurken senin eşini hiç ama hiç anlamıyorum.

Canım hamilesin işte.
En düşük değer 5 olması gerek çünkü.
Ama değer biraz düşük gibi geldi bana.
Sen hemen doktoruna git bence.
Hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah.
Darısı bizim başımıza.:Saruboceq:

Canım bence perşembeye daha çok var .hazmedersin sen :ecrin_bebek: eşinin tepkiside belli olur o zamana . iyi olursa kesinlikle annene o gün söyle . unutmaki şimdiye kadar olduğu gibi hamilelik döneminde de en büyük yardımcın danışmanın o olacak . . ben annemle her gün konuşuyorum telde. hamileliğim biraz daha ilerleyince yanımda kalmaya gelicek zaten .
bu güzel gününde en büyük hediye olur. fırsatı kaçırma derim. bende kendi doğum günümde müjde vericektim. emin olmama rağmen fırsat bulup test yaptıramadığım için o gün söyleyememiştim . ben fırsatı kaçırdım sen kaçırma heleki onun doğum gününde . mutlaka paylaş bence.
pozitif düşün eşinde sana haksızlık yaptığını anlamıştır umarım. şaşkınlığı üzerinden atacaktır emin ol . sakin sakin tatlı dille karı koca arasında her şey çözülür . güzel haberlerini bekliyoruz .

canım o değerlerin yazdığı siteler var internetten bi arat istersen gerçi doktorda sana kesin bişey söyler:hakkında hayırlısı olsun canım bakalım eşinle konuşunca neler olucak inşşallah herşey gönlünce olur

arkadaşlar hepinizi tanımak ve kucaklamak istiyorum yaaa...iyiki buraya üye olmuşum.sizlerle böle yazışmak beni nasıl mutlu ediyor ve rahatlatıyorki anlatamam.allah hepinizin isteklerini ennn kısa zamanda kabul eder inşallah size duacıyım...sonucumu internetten aldım dedim ya hemen arşatırdım hem bu sayfada hemde diğer web sitelerinde.evet değerim çok düşük.hemen hastaneyi aradım,doktorumu bağlattım(bi arkadaşımın doktoru ve kasım ayındada sancım varken muayene olmuştum).acil çıkması gerekiyormuş kendisi rahatsızmış.durumu anlattım.değerimi bildirdim 26.21 die.son adet tarihimi 4 şubat olarak belirttim.yumurtlaman çok geç olmuş gibi dedi.şu anda idrarda negatif çıkması çok normal dedi.çarşamba günü yani 48 saat sonunda tekrar yapalım testi dedi.en az 2 ye katlaması yani 50 lerde olması gerekirmiş.fakat ultrasonda görülmesi için 1000 lere ulaşması lazım 10 gün sonra görünür kese dedi.şuan erken gebeliktesin die belirtti.herşeye hazırlıklı ol kötü düşünme sakın ama herşey şu an için olasılık dedi.çarşamba hormonun 2 ye katlamasını beklicem ve 10 gün sonra ancak ultrasona girebilicem.çiğ et yeme,folik asiti al,hareketlerinde özgürsün dedi.zaten düşeceği varsa sen yatsanda düşer,seninle olacaksa hoplasanda zıplasanda senle kalır dedi.bu pazar dağa çıkmayı düşünüyorduk eşimle dağ işi yattı :))) yada çıkarız ama kayamam :))))) eee arkadaşlara ne dicem şimdiiiii :))))))))))))))))))) çünkü şuan çok belirsizim.annemede veremicem müjdeyi.ama babamın doğum günü 12 nisan.o zaman çok güzel bi süprizle söylicem.babama bir çift yeni doğmuş bebekler için olan o minnacık ayakkabılardan hediye edicem.annem içinde aynısını düşünüyordum.hatta kayınvalidemleride çağırırız onada veririm diyordum.hediyelerini açmadan önce ''iyi saklayın bunları en kısa zamanda ihtiyacınız olacak ''demeyi düşünüyordum.ama şimdi babalara yaparım bu süprizi.babalarda araba süsü sanarlarmışşşş ::)))))))))))))))
sevgili arkadaşlarım.KESİNLİKLE ALDIRMAYI DÜŞÜNMÜYORUMMMM BEBEĞİMİİİ..
eşim geldi,gülümsemeyle,sarıldı.ağlıcaktım sakıınnnn dedi.sanki o geçen günkü adam gitti başka biri geldi.bu gelgitler beni sarsıyor artık yaaa :))))pembe dizi gibi oldum dimi.sizde amma şaşırıyosunuzdur.bende şoklardayım.bi iki laf soktum küs gibi konuştum ama napim yumuşadım.çünkü heyecanlıydı.ne bilim hazır değilmişim gibi diyor.herkes öle dedim.hele ben.....evdeki bütün sigaraları attı.dolaptaki meyveleri çıkardı ısınsınlar die ye mutlaka die tembihledi.yoğurt makinesi alalım hatta sen internetten sipariş ver bugün dedi.katı meyve püresi alalım dedi.benim kocam dediiiii.kızlar inanabiliyormusunuz.ilk sayfamdaki yazdıklarıma bakın bide şimdikilere...tabi olumsuz ihtimaller aklımızın bi yerinde ama genede mutluyum.duacıyım.şuan çook mutluyum sanki yaaaa....

yahu birkaç ay önce olmuş ne var bunda bu kadar büyütülecek
eşin abartıyor bence
sakın bu kez aldırmayı düşünme
bu senin için çok zararlı olabilir cnm ya
ya bir daha hiç olmazsa

oy oy canım benim ya
inan çok sevindimn
eşinde düşününce doğru kararı vermiş bak
aman nazar değmzesin size

canımbnm inan o kadar sevindimki...hihoyyythihoyyyt inşallah sonucunda ikiye katlar ve güzel bir hamilelik geçirirsin.. bebeğiniz sana ve eşine çok güzel günler gösterir inşallah..kaydirigubbakcemile3

canim ya yazdiklarini basindan sonuna kadar okudum senin adina cok sevindim cok duygulandim hele kocanin bebegi istemesi cok hosuma gitti aferin kocana.canim hakkinda hayirlisi olsun isallah saglikla bebeisini kucagina alirsin anne olmak mukemmel bir duygu umarim sende bu duyguyu yasarsin bitanem

canımbnm inan o kadar sevindimki...hihoyyythihoyyyt inşallah sonucunda ikiye katlar ve güzel bir hamilelik geçirirsin.. bebeğiniz sana ve eşine çok güzel günler gösterir inşallah..kaydirigubbakcemile3

çok sağol arkadaşım ya.valla şu belirsizlikte bi kalksa bende bilicem kendimi.ama genede çok farklıymış ya bazen boşlukta gibiyim bazen çok mutlu bazen kıpır kıpır bazende ağlamaklı.ama bu dediklerim 1 saatte falan oluyooo yazışıcaz daha hepinize naklen haberrr :))))))))

canım gördünmü bak oda şaşkınlığını üzerinden atmış ve seviniyor artık.iyiki tartışıp kötü davranmamışsın bak kendiliğinden düzeldi. biz bu kadar gelgitler yaşarken onlarında bırak biraz şaşırma hakları olsun. daha karnındaki tekmeleri o da duydukça heyecanını o zaman gör sen . nolur nolmaz kendine dikkat etmeyi ihmal etme. şu an erkenmiş ama ben inanıyorum ki sen hamilesin. kendini yorma üzme :ecrin_bebek:
annenin perşembe günüymüş doğum günü . ama sen çarşamba test yapacaksın. e zaten değerin artarsa kesin olur. neden annene ısrar ediyorum söyle diye. çünkü kendi annen kaynana gibi veya baba gibi olmaz . o farklıdır . en çok ta o sevinir. yetişirse önce ona söyle bence.
güzel haberlerini naklen yayınlarını bekliyorum canım kaydirigubbakcemile2

:)))))))))))

ama keseyi 10 gün sonra görebiliriz dedi doktor o yüzden emin olup anneme söylemek istedim.annem inanılmaz sevgi insanı.heleki bebeklere çocuklara.heleki torunu olursaaa.bize tapar annem bide benim bebeğime.ayyyy hayal ediyorumda.ya bide bişi olursa çooookkkk üzülür kıyamam ben ona.azıcık daha beklicem.sıkıcam artık dişimi.ne garip ya bi yanda annem bi yanda bebeciğim....ben ise araf'ta..ikisinin arasında bi yerde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…