Anket Kime Benziyorsunuz ?

Kime Benziyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    48
beni genelde babaçığıma benzetirler
eh nede olsa babamın kızıyım :roflol:

Annemin gençliğine benzetiyorlar fiziksel olarak.Huylarımında aynen teyzem olduğunu söyler annecim.babama benzeyen tek yönüm yaşımdan daha genç göstermem.kardeşimle alakamız yok o kumral yeşil gözlü.ben kara kaşlı kara gözlü ve beyaz tenliyim. hihoyyyt

Beni de herkes babama benzetir.Tek fark babamın gözleri ela, benimki ise mavi.
Ama huyum anneme benziyosengözlerimebaksanab
Ablamla alakamız yok hiç benzemiyoruzz-tatlicadiarzu-

Rahmetli babam bana baktığı zaman babama çok benzersin derdi bende rahmetli halamın resimlerine bakıyorum bende yaşımı aldıkça daha çok benzemeye başladım birde demet akalın a çok benzetirler hiçde sevmediğim bir sanatçıdır...

ne anneme ne babama benzetirler beni.her gören arzum onan a benzediğimi söyler.zayıf halimle tabi. biraz kilo alıncada zara ya benzediğimi söylerler.bu durumdan memnunum.ikisinide cok beğenirim çünkü

yüz hatlarım annem,ama annem sarışın ve kısa boyludur,ben buğday tenli ve uzun boyluyum,bu yönlerimde babama çekmiş,ikisinden almışım biraz biraz işte!

annem halama benzetir hep ama ben benzetmiyorum ...titizliğim benziyor bitek....fiziken etrafımdaki kimseye benzemiyorum...yüzden babama biraz... kardeşlerimlede hiç benzemeyiz

hıc bırıne benzetemıyorum kendımı..
kardesımde dahıl..
bazen nadır de olsa annemı andırdıgımı soyluyorlar

baba tarafına benzediğim söylenir
babam renkli gözlü açık tenli dedem falan

Huy olarak inatçılığım ve çok bilmişliğimi babama benzetirler fisfisfis
ama görünüş olarak gözler falan anneme benzetilirim hatta ablamlar arasında en çok benim anneme benzediğim söylerler

Anneme benziyorum, benzetirler...
Genelde annemin gencligini bilenler, AYNI ANNESININ GENCLIGIIII diye cok yorum yapan var sırnaşık şey

bende babamın kopyasıyım hiç anneme benzememişim
kızlarımda bana benziyor sengözlerimebaksanab

Anneme kesinLikLee sositososito
ananeme bidee sositososito
babama çok benzedip beni çiLeden çıkaranda var tabii :teytey:
anamLa babam benzese birbirine gam yemicem ama :roflol:

haa bidee evveL zamanda benden hoşLanan bi genç :smiley-cool: beni 'KeLLy KLarkson' a benzettiydii :teytey:

babama benziyorum hemde çoookk

bende görüntü olarak annemin ince haliyim. huyum babama benzer buğday tenliyim bronzlaşınca çağla şikele benzeten de oluyorkaydirigubbakcemile3

genel ıtıbarıyle ben babayım galıba fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…