Kim der ki 50 yaşında!

Hmmmm demek ki 33 yaşından sonra yaş söyleme bırakılmış, yıl söylenmiş:-) Şunu ben 30'lara girdiğimde niye söylemediniz yahu, 33'ten sonra doğum yılımı söyler geçerdim, bundan sonra soranlara fısıltıyla 1972 deyip geçeyim, ses tonunu iyi ayarlamak lazım, tarih belli belirsiz olsun 1900 kısmına çok vurgu yapmadan:KK70:
Oyle.. Berbat birsey bu yas soyleme derdi... Fazlaca israr etsek bir kac seferden sonra yalanci durumuna dusuyoruz. Ben elli filan diyorum ya elli gecti coktan bak, alisamadik bile 40li yaslarin bittigine, yeni yaslara yelken aciyoruz hizla..:mad:

Bizden de var; Zuhal Olcay, Aydan Sener...

monica yaşlandı ne yazıkki yaşını belli ediyor bence 10 sene önce süperdi şimdi gitti yüzü baya buruştu :KK43:

anammm anamla yaşıt anam 63 doğumluim anacım hepsinden güzel tabi:KK19:

dün denk geldim

ama şimdi unuttum yabancı esmer bi hatun snatcı haftalıkmı aylıkmı 200 bin dolar veriyomuş güzelliği için :KK59:
bunlar kaç veriyo acap

anammm anamla yaşıt anam 63 doğumluim anacım hepsinden güzel tabi:KK19:

dün denk geldim

ama şimdi unuttum yabancı esmer bi hatun snatcı haftalıkmı aylıkmı 200 bin dolar veriyomuş güzelliği için :KK59:
bunlar kaç veriyo acap
kesinlikle bakım sayesinde..

Oyle.. Berbat birsey bu yas soyleme derdi... Fazlaca israr etsek bir kac seferden sonra yalanci durumuna dusuyoruz. Ben elli filan diyorum ya elli gecti coktan bak, alisamadik bile 40li yaslarin bittigine, yeni yaslara yelken aciyoruz hizla..:mad:
evet zaman acımasız..beyhude gitti gençlik:KK14:

Hmmmm demek ki 33 yaşından sonra yaş söyleme bırakılmış, yıl söylenmiş:-) Şunu ben 30'lara girdiğimde niye söylemediniz yahu, 33'ten sonra doğum yılımı söyler geçerdim, bundan sonra soranlara fısıltıyla 1972 deyip geçeyim, ses tonunu iyi ayarlamak lazım, tarih belli belirsiz olsun 1900 kısmına çok vurgu yapmadan:KK70:
Yok munem yook tarih soylemekte olmuyor.tas gibi citir kizlar goruyorum bir bakiyorsun 1995li falan
Ben sorana kac gosteriyorum diyorum neyseki suana kadar fazka soyleyen cikmadi:KK53::KK53::KK53:

Saraylım sende bizim ihtiyar heyetine gelmek zorundasın ona göre :KK70: yaş sınırını geçtik nasılsa :KK69::KK69:

X