kilolarla başım dertte

E

EU1

Ziyaretçi
Allah nasip ederse bende mayısta meleğimi kucağıma alacam.
kızlar ne kadar kilo aldınız bem bu gidişle top gibi olcam 16 haftada 6 kilo aldım ne yapmalıyım:1no2:

bende 19 haftada 6 kilo aldım.öncedende hap kullandığım için kilo almıştım.doğuma kadar ne olurum hiç bilmiyorum.aman bebişim iyi olsunda sonra kilo veririz.kiloları fazla kafana takma.hamileliğin keyfini çıkar

ya bende 15 hafta doldu ve 4.5 kilo aldım ne olacak bilmem ekmek çok yiyorum ve tuzlu şeyler

Merhaba bayanlar !

bende Mayıs Annesi sayılırım ama 2006 yılı :)

hamileliğimde yaklaşık 15 kilo aldım ve denense hala kurtulamadım.

umarım siz aynı problemi yaşamazsınız.

şuan dünyalar güzeli bir kızım var ve ona baktığımda , aldığım kilolarda , çektiğim sıkıntılarda bu güzelliğe değer diyorum.

bence de , bunları sıkıntı yapmayın ve hamileliğin tadını çıkarın

a.s

merhaba mayıs anneleri...

arkadaşlar hamileliğin arkasına saklanıp da aşırı yemek yemeyin.lütfen sağlıklı beslenin. yağı çok yağlı yemekler yemeyin ekmeği günde sadece 4 veya 5 dilim tüketin. bol bol su için veyve,sebze ve beyaz ete ağırlık verin.

2006 mayıs ayında kızım doğdu. hamile kalmadan önce 56 kiloydum. doğumdan sonra ise tam 91 kiloydum. tamı tamına 35 kilo almıştım. hamileyken aldığım kilolar umrumda bile değildi. hamileliğimin arkasına saklanıp sürekli yemek yiyordum aşırı ekmek tüketiyordum. doğumdan sonra yaşadığım pişmanlığı anlatamam. ben bu hale nasıl geldim diye şok içerisindeydim. doğumdan sonraki ilk 8 ay içinde almış olduğum 35 kilonun 29 unu verdim. geriye kalan 6 kiloyudu sonraki zamanlarda ufak ufak verdim. ama inanki bu kilolardan kurtulmak hiç te kolay olmadı. deli gibi spor yaptım. ekmek yemedim. sevdiğim çikolatan tamamen vaz geçtim. bir daha hamile kalırsam asla ama asla o şekilde beslenmem. aklım başıma geldi.

size de önerim arkadaşlar lütfen benim gibi bilinçsizce beslenipte doğum sonrasını bir kabusa çevirmeyin. hamilelikte en fazla alınması gereken kilo 12 kilodur lütfen bunu geçmeyin.a.s.

ben 17 haftalık hamileyim ve 55 kiloyum 52 ila başlamıştım yani 3 kilo almışım.aslında bide benim kar nım da pek çıkmadı yani tanımayan anlamıyor hamile olduğumu benim için sorun değil hatta daha iyiy kızım iyi ve sağlıklı olsunda hiç önemlı degil.ben pek ekmek yemiyorum deliler gibi meyve yiyorum ne olursa hiç farketmez meyve olsun da ve bol su ıçmeye çalışıyorum.

canım ben 23haftalık hamileyim bende 4.kilo aldııımmmm eee olcakkk dimi anne olmak kolaymııı

Bende 2007 mayıs annesi olarak SERAP_GUR arkadaşımıza katılıyorum
kesinlikle hamileliğin arakasına sağlanıp kalmayın...hamileliğim boyunca 20 kilo
aldım ve halen onunu vermeye çalışıyorum benim en büyük dezavantajım
sütümün olmamasından dolayı sürekli olsun diye yememdi...şu bi gerçekki
yemeden süt ol-mu-yor... yoksa doğumdan hemen sonra 15 kilom gitmişti
ama 15 in 5 ini emzirme döneminde aldım... yeni doğum yapıcak arkadaşlara
allah kolay doğumlar nasip eder inş. sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi...
doğum sonrası bunalıma girmek istemiyorsanız yediklerinize dikkat edin
üç beyazdan kaçının...

Sevgilera.s.

tuzu azaltmak gerek yagıda aynı sekılde bende 25 haftalıgım..8 kılo aldım..
aksam 6 dans sonra sadece meyve yııyırumm
doktorum cok kzıyor kıla alınca odem olacaksın dıyor

Valla arkadaşlar benim bu salı 23. hafta olacak ve toplam 10 kilo falan aldım..Ama artık yürüyüşlerime başladım..Yediklerime biraz daha dikkat etmeye gayret ediyorum..Günde yarım saat yürümeye çalışıyorum bunu da bir saate çıkarmaya gayret edeceğim..Aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyorum..Erkek annelerinin göbüşleri öne doğru büyürmüş ama benim tüm vücuduma yayıldı kilo..

selam kızlar....
bende 21+2 yim ve şimdiye kadar 7 kilo aldım...
bana şuan kilom iyi geliyor ama ilerisi için hiçbirşey diyemiyorum...
ebrucum seninkinin tam aksine benim göbiş sipsivri bişey oldu....

kızlar 23+5 günlük oldum ama 5 kilocuk aldım..ve boğazım hiç durmuyor yemek yiyorum 1 saat sonra yine acıkıyorum..eşim dalga geçiyor yakında benide yersin diye ama hiç kilo problemim yok Allaha şükür..25 yaşındayım hayatımda ilk defa 53 kilo oldum :))

Arkadaşlar durumu en kötü benim vallahii..24+6 yım ve şuana kadar 12 kilo almışım :KK43: son üç ayı en az 8 kiloyla tamamlarsam 20 kilo ile hamileliği bitireceğim..tabi bu benim düşüncem belki 20 üstü :KK43:
Oysa sadece bebeği besleyeceğim,en fazla 12 falan alırım diyordum ..hamileliğimin başında:) nasıl olduysa oldu işte :)

merhaba arkadaşlar. bende 30 haftalık hamileyim ve 19-20 kilo aldım :KK43: hamile kalmadan önce 47-48 kiloydum. neden böyle oldu anlamadım ama vücudum bozulmadı orantılı bi şekilde kilo aldım. yinede veremem diye korkuyorum. acaba çok zayıftım ondanmı bukadar aldım diyorum.. ilk aylar acayip iştahım vardı.

27+5 günlük hamileyim 8 kilo aldım ben çok fazla meyve tüketiyorum yemekde çok yiyemiyorum az az sık sık her doktorun önerisinde olduğu gibi arkadan bakınca hamile gibi değilim zaten bi karnım var sonuna kadar böyle gider umarım..

27+5 günlük hamileyim 8 kilo aldım ben çok fazla meyve tüketiyorum yemekde çok yiyemiyorum az az sık sık her doktorun önerisinde olduğu gibi arkadan bakınca hamile gibi değilim zaten bi karnım var sonuna kadar böyle gider umarım..

29 haftalık olduk bugün. 12 kilo aldım ve bebiş geçen hafta sadece 1,158 gr kadardı :)) ben yiyorum ama sonrasında sindirim problemi yaşıyorum. İstifra etmezsem asla rahatlayamıyorum. 5-6.aylarda toplam 7 kilo almıştım. son bir ayda sadece 2 kilo aldım ama doktorum çok kızdı yine...kilolara dikkat lütfeenn dedi...:roflol:

27 haftanın başında gittiğim kontrolümde bebeğim 1000 gr olmuştu biz iyi gidiyoruz sanırım :)

32 haftalık hamileyim ben 16 kilo aldım toplamda,bebeğimiz de 1660 gr olmuş:)

ilk gebeliğimde 13 kilo aldı fazlasıyla geri verdim hiç bi çaba harcamadan sanırım normal doğumun faydaları.şimdi 32 haftalığım şimdilik 10 kilo aldım.bakalım sonu kaç olucak?

kızlar 30+4 üm bugüne kadar 15 kilo aldım 20 yi geçmesem bari ya :KK43:(

X