Bölgesel İncelme Kilo verirken öncelikle yüzünden veren arkadaşlar buraya buyrun

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

konserve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
54
0
Arkadaşlar 32 yaşındayı 4 çocuk annesiyim kilo alıp veriyorum ama her verişimde yüzümden zayıflıyorum yokmudur bunun çaresi gelin burada dertleşip sorunumuza bir çare bulalım sizleri bekliyorum

Ben yiyip yiyip, sonra kısa sürede şok diyetlerden yapıyorum hep.Sanırım vücudun dengesini bozup, şoka uğrattığım için yüzüm kaşık kadar kalıyor."Bir burun kaldın" diyorlar genelde.Orantılı erime olmuyor, yüzde çökme oluyor yani.
Sanırım düzenli bir beslenme alışkanlığı ve diyet yapılıyorsa da ayda 2-4 kilodan fazlasını vaad etmeyen diyetler seçilmeli, tek çeşit yerine bir çok şeyden yemeli.Vücut uzun süre aç bırakılmamalı, öğünler fazla ama kalorisi az tutulmalı falan filan.Hep bildik şeyler aslında da işime gelmiyor
Yakında gene tek burun olarak kalmayı planlıyorum da

Benimde öyle ya.Yüzüm kücücük kaldi yine.Yanak diye bisey kalmadi resmen bende.Nasil olucak bu is ben anlamadim.Caresini bilen varsa söylesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…