Kilo Veremiyorum Lütfen Yardım

offfffffffffffffff

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2018
4
1
29
20 gündür diyetteyim başlarda azıcık ucundan mantığıyla yiyordum yalan yok ama yaklaşık 10 gündür hiç bir şekilde bozmadım günde 2 veya 3 tane haşlanmış yumurta 2 veya 3 tane yeşil elma yiyorum sadece sınırsız şekersiz kahve ve ligt süt cok tüketiyorum yoğurtta aynı şekilde hiç bi şekilde kilo veremedim hatta 1 kilo almışım psikolojim çok bozuk ne tavsiye edersiniz

Ben de 1 aydır diyetteyim ve yemek istediğim her şeyden biraz yiyorum ayrıca çok vaktim olmasa da haftada 2 ya da 3 gün egzersiz de yapıyorum. Fit365 diye bir uygulama var günlük aldığın kalori ve su miktarını, attığın adım sayısını falan görebiliyorsun. Her gün yediklerimi oraya yazıyorum. Almam gereken 1700 kalori iken Ortalama 1500 kalori alıyorum. düzensiz beslenmeme ve kaçamaklara rağmen sonunda zayıflamaya başladım.

20 gündür diyetteyim başlarda azıcık ucundan mantığıyla yiyordum yalan yok ama yaklaşık 10 gündür hiç bir şekilde bozmadım günde 2 veya 3 tane haşlanmış yumurta 2 veya 3 tane yeşil elma yiyorum sadece sınırsız şekersiz kahve ve ligt süt cok tüketiyorum yoğurtta aynı şekilde hiç bi şekilde kilo veremedim hatta 1 kilo almışım psikolojim çok bozuk ne tavsiye edersiniz

Düzgün yemek ye- 3 elma yenmez. bir elmanin icinde 15 grama yakin Seker var.
sebze ve Beyaz et agirlikli ye, yani sira 3 litre su ve günde 45 dakika spor.

Ben de 1 aydır diyetteyim ve yemek istediğim her şeyden biraz yiyorum ayrıca çok vaktim olmasa da haftada 2 ya da 3 gün egzersiz de yapıyorum. Fit365 diye bir uygulama var günlük aldığın kalori ve su miktarını, attığın adım sayısını falan görebiliyorsun. Her gün yediklerimi oraya yazıyorum. Almam gereken 1700 kalori iken Ortalama 1500 kalori alıyorum. düzensiz beslenmeme ve kaçamaklara rağmen sonunda zayıflamaya başladım.
Indirdim tesekkurler spora yazildim ama henuz vakit bulamadim yasadigim yer kucuk oldugu icin her yere yuruyerek gidiyorum buda gunde 25 30 dakika mi aliyordur umarim bende bi an once fark gorup motive olurum

Suyu ihmal etmiyorum ama gece acikinca meyveyi yada yogurtu cok kaciriyor olabilirim beyaz et olarak haslanmis tavuk yiyordum kilo da fark olmayinca onuda biraktim

yok canim, Beyaz eti birakma sakin. günde 500 Gram yesen bile sorun olmaz. Meyveyi kes. ilk zamanlar meyve cok sekerli gelir. geceleri yogurt sorun olmaz ama bu isin tek cikar yolu yaktigindan az kalori alman.

Tamamen tesadüfi bir şekilde karşıma çıkan ve deneyimlediğim bir testten bahsetmek istiyorum;Dnafit genetik testi!Doğum yaptıktan sonraki 3 yıl sürekli diyetisyenler peşinde koşturdum,yıllarca hamilelik ile aldığım kilolarımı veremedim.Gittiğim spor salonunda bir arkadaşımın tavsiyesiyle duyduğum testin genetik yapımıza göre beslenme programımızı şekillendirdiği öğrendim.Araştırma ve görüşmeler sonucunda testi uyguladım.Beslenme ve Fitness raporu olarak sonuçlarımı diyetisyen yorumladı ve yıllardır alıp vermeye çalıştığım kilolar için esas sorun genetik olarak karbonhidrat duyarlılığımın çok yüksek olmasıymış.Yani karbonhidratlardan kilo alabilmem çok kolaymış,hayatım boyunca her öğünde iki dilim ekmek tüketen bir insan olarak diyet programımı buna göre düzenledik.3 ay geçti programıma başlayalı ve aldığım kilolarla teker teker vedalaşıyorum.Hepinize tavsiye ediyorum.

Pko ya da insulin direnciniz olabilir

X