kilo sorunsali:(

Yani rukiye kız Allah canını almasın nerdeyse beni kalpten götürüyodun

De esimin bu konuda beni kırması zoruma gidio cinsel hayatımızı da etkili DİE bilirim

Her ne olursa olsun eşinizin buna laf etmesi çok itici asla yapmamalı. O size yardımcı olsa kiloyu problem etmezsiniz ki. Yaranamazsınız kimseye ben de zayıfım "tahta gibisin" diyor annem

Düğün öncesi gelinligime girmek için azmettim 25 kilo verdim 6 syda nişanlı iken o zaman da bi laf söylemişti çok zoruma gitmisti

Kilo sorununu yüzüne vuran eşinin tipi nasıl merak ettim ? Bir de evlendikten sonra mı kilo aldınız ?

Benim eşim problem etmez. Sağlıginı etkilemeyecek kiloda ol yeter der. Şimdi diyet yapıyorum.

Porsiyon az çeşit çok ve sabah akşam spor yapiorum bebeğim var hep harekekliyim kayinvalidemlerle birlikte yiyip iciorum yukarı aşağı derkn gidio kolay veriorm kolayda alıyorum

Yedim mi tam yiyorum yemedim mi de bi tane cikolta yı bırak bbegimin bi kaşık artn yemeğinde yemiorm

İki ayda 15 kilo verilir de , 1 hafta da 8 kg alınmaz ya...

Emin misin?

Son düzenleme:
145 i görünce biri alay ediyo sandım 15 demek istemiş neyse ki 'konuyu düzenle' istersen herkes yorumlara bakmayabilir
Sağlığınız yerinde en azından, eski iradeyle devam edip 8 kiloyu da geri vermeniz mümkün
Yapabilen spor yapsın sağlık açısından daha iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…