Kilo sorunsali

Huzunluponcik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2017
5
0
30
  1. Merhaba arkadaslar,baska bi konu altinda yazmistim ama guncel mesajlara ihtiyacim oldugu icin konu olarak actim.. Gecen sene mart ayinda 76 kiloydum.. Sekeri birakabilmek icin normal cay veya kahve yerine bitki caylarina basladim. Bitki caylarini zaten sekersiz iciyodum. Biraktim da. Hergun bi arkadasimla birbirimizi motive ederek yuruyus yaptik o da benimle ayni kilolardaydi.. o aci cehre tohumunu da kullandi ekmegi de kesti. Simdi o 58 ben 62 kiloyum.. Hedefim 55 kiloydu ama kilo vermem durdu.. Erkek arkadasim futbolcuydu,arada bir laf carpardi kiloma spor yap,sikilasman gerek,belin kalin falan diye.. Aldatildigimi ogrendim ayrildik ve ayni sitede oturuyoruz,sehir disina gitmis 3ayligina :) Su an kendime olan ozguvenim yerlerde.. bi 8 10 kilo vermem gerek dondugunde eski ben olmadigimi anlamasi icin,benim de hala biseyleri basarabildigime inanmam ve yenilenmem icin.. Fikirlerinize ihtiyacim var :) Denediginiz ise yaradigini dusundugunuz seyler varsa yardimci olup paylasirsaniz sevinirim..

X