Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?

ilk sayfadaki herseyi yapiyorum ama olmuyor formata uygun degilmis ben burda yeniyim mesaj sayim mi az acaba

kilo çizelgesini yaptım nere yapıştırıcam kontrol panelinde onu bir türlü bulamadımmm bana tarif edermisinizzz...????Lütfennn

kızlar nasıl yaptınız kopyala yapıştıra kadar herşey iyi orda problemvar???Lütfen yardımm

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

Bu yazıyor değişiklikleri kaydet dediğimde nasıl yapıcam yahuuuu..:KK43:((((((((((((

arkadaslar ben size bu konuyu kolay bişekilde anlatayım inş. yardımcı olabilişrim bende zor basardım....öncelikle;Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... bu sayfaya girin...karsınıza çıkan sayfada
WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme​
SAVİNGS TİCKER:birikmiş para​
WEDDİNG:nikah​
PREGNANCY:gebelik​
BİRTHDAY:dogumgünü​
BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası
ANNİVERSARY:yıldönümü​
bunlardan istediğiniz takvimi olusturun ve en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece [/B][/COLOR] ile baslayan ve [COLOR="black"][B][img][/B][/COLOR] ile biten yeri KOPYALIYORSUNUZ [COLOR="black"][B][img][/B][/COLOR] yazısını sakın kopyalamayın sadece ortasında yazan adresi kopyalayın yani www ile baslayıp png ile biten yazıyı kopyalayın sonrada kontrol panelinize girin ve detay bilgilerinizi düzenleyin bölümüne girin sayfanın en altında kilo doğum takibi yazan yere kopyaladıgınız adresi yapıştırın ve degişiklikleri kaydete tıklayın ordan cıkın ve herhangi bi yere mesajınızı yazın takviminizin oldugunu göreceksiniz kolay gelsin inş. iyi anlatabilmişimdir....:içelim:[/B][/COLOR][/QUOTE]

çok çok teşekkürler, baya uğraştım yazınızı okuyunca yapabildim sonunda:46::46::46::46::46::46::46::46::46::46::46:

nasıl mı yaptımm?
anlatayım:ilk başları aynı hep yaptığımız gibi.benim hatam yanlış satırı kopyalıyordummeğerse;son işlemden sonra en sona doğru Direct İmage URL yazanın altındaki adres kopyalanacak mış.sonra bu giriş yaptığımız sayfadaki Kullanıcı Kontrol Paneli ni tıklayın açılan sayfada profiliniz in altındaki düzenleyi tıklayın sağ tarafta takip ederek sayfanın ortalarına inin. ordaki kilo, v.b yazan yere sağ tıklayıp yapıştırın.

senin sayende yaptım sağolasın çıldıracaktım ya :KK9:

X