Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?

arkadaşım bir şey sorabilir miyim sana bu çizelge konusunda banada yardımcı olur musun?ben bu çizelgeyi kontrol panelinde nereye yapıştıracağımızı bulamadım:KK43:( nerede o yer

forum ayarlarım bolumune gır, profıl ayarlarım olacak. profıl duzenle cıkacak karsına. cızelgenın lınk adresını, cızelge bolumune kopyala yapıstır. degısıklerı kaydet de alt kısımdakı. bu sekılde aktıf olacaktır cızelgen.

bu formata uygun değil hatası veriyor arkadaşlar, bende yapamıyorum.

ya daha sonradan nasıl yaptınız ben hala yapamadım

Yaa lütfen bu konuyu açan püsküüt bana yardımcı olsun niye formata uygun değil diyor bana bu site:KK43:

çok morelim bozuk kafama iğce takıldı yeni üyeleremi yaplıyor anlamadım formata uygun değilmiş bende daha gelemem

yeni yapacak arkadaşlar kaç gündür uğraştım delirdim ama sorunu sonunda buldum ben hepsini kopyalıyordum meğer sadece 2.ci sıradaki ticker diye başlayan upg biten yere kadar kopyalıcakmışız böyle yqapın benim gibi uğraşmayın

arkadaslar hazırladıgımız bu cızelgeyı nereye yapıstırcaz yaa..kullanıcı kontrol panelıne gırıyoruzz sonra nereye yazıcaz bı turlu bulamadım yardımcı olurmusunuz lutfen :KK43:

X