Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?

ya negüzel söyledin aynı şey bendede oluyo bendede yazın vardı uzun zamandır girmiyodum silinmiş. Gelmiyom die kızdı herhalde sildi kaydirigubbakcemile3 napcam bilmiyorum yapıyom yapıyom aynı yazı çıkıyo delircem

canım verdigin linki koplayıp yapıştırdım gene

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun

yazısı çıktı ne yapmam lazım bi akıl verin bana

evet ya olmuyo olmuyo olmuyo 2hafta önce yapmıstım olmadı bugunlerde yine deniyorum olmuyo bu formata uygun değil diyo çıldırcam yetkililer duyun sesimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir bıktım bu yazıyı görmekten

bende yapamadım uygun formatta değil dedi. kilo verelimde çizelgesi kusur kalsın artık

Olmuyorr , olmuyor 2 gündür uğraşıyorum , sırasıyla işlemleri yaptım ama belirtilen formata uygun değil , deniliyor. Ne yapmam gerek . Lütfen yardımcı olurmusunuz :sinifsinif:

Olmuyorr , olmuyor 2 gündür uğraşıyorum , sırasıyla işlemleri yaptım ama belirtilen formata uygun değil , deniliyor. Ne yapmam gerek . Lütfen yardımcı olurmusunuz :sinifsinif:

en son kopyalama yaparken hepsini almıyorsun...kopyalama yaptığın yer iki satır ve sen ilk satırı kopyalama yapıyorsun...altta satırda küçük bir yer kalıyor ...onu kopyalama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…