Kilo alma yarışması !

kızlar çalışmalara başladınız mıı?neler yapıyosunuzz?
dün bi baktım karın falan kalmamış bende midem sırtıma yapıştı derler ya aynen öyle.ben de gün bugündür diyip başladım tekrar.sürekli yedim karnım şişti nası mutlu oldum:KK52::KK52:
şimdi de öyle bir kahvaltı yaptım ki...zorladım kendimi 1 saatte ancak kalkabildim masadan.boş durmayalım hiççç:KK74::KK74:

boyum 1.67 kilom 61.25gram nasılım =) ama çok şişkoda değilim boyum uzun oldugu için çok topluıyum

Kızlarrr sakın şu evdeki elektronik tartılara inanmayın inanırmısınız 2 hafta boşuna ağlamışım 44 43 arası bişe gösteriodu hep allahım ne oluo bana ya dedim ve bugün 3 eczanede eski tartılarda tartıldım 46.5 mişim nasıl morelim düzeldi boyumda 1.59 çok aşırı zayıf durmuyorum ama bi 49 50 olmak istiyorum

Kızlarrr sakın şu evdeki elektronik tartılara inanmayın inanırmısınız 2 hafta boşuna ağlamışım 44 43 arası bişe gösteriodu hep allahım ne oluo bana ya dedim ve bugün 3 eczanede eski tartılarda tartıldım 46.5 mişim nasıl morelim düzeldi boyumda 1.59 çok aşırı zayıf durmuyorum ama bi 49 50 olmak istiyorum

canım senınle aynı orantıalrdayız ben geçen digital tartıda tartıldım 46 bugun yine tartıldım 43.6 dedi uyuz oldum balık yağı ve hapını aynı anda kullandım bi ara 3kilo aldım 1ayda :) ama devam edersen kalıcı oluyor ben bıraktım hemen verdim:KK43:

canım senınle aynı orantıalrdayız ben geçen digital tartıda tartıldım 46 bugun yine tartıldım 43.6 dedi uyuz oldum balık yağı ve hapını aynı anda kullandım bi ara 3kilo aldım 1ayda :) ama devam edersen kalıcı oluyor ben bıraktım hemen verdim:KK43:

bnde elektronikte 43 göründe ne oluyor dedim günde 2 ekmek yedim halada yiyorum şu an 46 47 arası bişeyim ama ekmek süper bir kilo aldırıcı hap toz bahane karbonhidrat yükleyeceksin vücuda bir dilim beyaz ekmek 85 kalori hesap edin artık. ayrıca gece bir öneri vericem size şimdi yemek yapmam lazım ehehe:)

yarın başlıyoruz bakalım...hepimize bol bol iştah diliyorummm :KK66:

yarışma yarın başlıyor. hepimiz çok hırslı olalım herkes dilediği kiloya kavuşur inşallah boooool şans :KK70::KK71:

X