Kılıçdaroğlu'ndan Beyaz'a sert çıkış: Cesaret yok mu sende

Kimseye zarar vermeden mi? Bir annenin vurulmuş cesedi 7 gün sokakta bekledi, bir dede vurulan torununu hastaneye yetiştirmek isterken vuruldu, Van'da pazar günü 2 çocuk babası bir polis şehit edildi?

Bu satırları tekrar okumanızı tavsiye ediyorum.

Politika ve siyaset hic bir zaman 1 cümleyle yapilmaz. Acik ve net bilgini aktaracaksinki bir konu hakkinda konusalim.
Sonra öyle baliklama girip 1 cümle yazip cikmakda olmaz, burada bu konu hakkinda o kadar sey yazildi okunmadi galiba ?

Bir katrilyon yapar 1.000.000.000.000.000 Türk Lirasi .... sifirlar yazarken bayilma geciriyodum neredeyse. Yani bin milyon = bir katrilyon.
Yani bir katrilyon 32 milyar 273 milyon bunlar hepsi vatandasin parasi yani bizim paralarimiz.
Ethem Sancak o kadar asikki RTE, anasini, babasini, cocuklarim, esim sana feda olsun diyor. Vaybbbeeee cok duygulandim. Benim kocam böyle bir cümle birisine söylese onu direk bir tip doktoruna kontrole yollarim, kocam iyimi diye akil sagligi gercekten yerindemi diye.
Bu nasil bir medya patronu, bu paralar hayal gücümü cok zorluyor, gercekten kafam karisiyor.

Buna cevap yazmazsam üzülürdüm
Beyaz terör örgütü propagandasına alet olduğu için özür diledi ve Kılıçdaroğlu neden özür diliyorsun sende cesaret yokmu dedi
Ilginç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…