Kılıçdaroğlu'ndan Beyaz'a sert çıkış: Cesaret yok mu sende

Kılıçdaroğlu helal olsun sana adam gibi adamsın !
Tek mantıklı konuşan sensin valla .

Hanımlar ben var anlamamak beyazın orda birebir yapmış olduğu birsey yoktu ki. Adam bir anlık dikkatsizlik sonucu o kadını konusurdu suç sadece beyazın mi ses ekibindekiler alamaz miydi sesi. O polis çocuğu öyle propagandalar yaptıracak hali yokya.

Kimi üzdün üzsen üzsen çocuk katillerini üzersin bırak da üzülsünler" dedi.
Yani, cok dogru bir cümle !
Ama kolay degil iste, Mehmet Ali Alabora gibi yurtdisi olma ihtimali olabilir, Levent Üzümcü gibi isinden olma ihtimali olabilir, Can Yücel gibi hapisde olma ihtimali olabilir. Bunlar hep olma ihtimalleri.

Kim böyle bir Propaganda yapti lakeoftears , ben birseymi kacirdim ?
Başka konularda yapnlar olmuştu isim vermeyeyim şimdi hiç biriyle uğraşasım yok
Konuya gelirsek beyaz kurban seçildi doğan medyasının oyununa geldi diye düşünüyorum

Evet doguda çocuklar ölüyor bunu da mi dile getirmesin insanlar iyice koyunlastirildi bu millet yazik.. batida yasayanlarin tuzu kuru tabii bana dokunmayan yilan bin yil yasasin misali üç maymunu oynayan insanlar bugun oldurulen sizin cocugunuz yigeniniz yada kardesiniz olsaydi da boyle vurdumduymaz davranabilecekmiydiniz. Goruyorum ki insanlik yerlerde ölen bir terorist degil provokasyoncu degil dusman degil masum bir çocuk.. buna sessiz kalan yok sayan gormezden gelen herkes Allah huzurunda bir gun hesap verecek...

Farklı açılardan bakıyoruz sanırımK.K resmen ben devletin karşısındayım diyor,PKKya yönelik söylemler yapıyor,HDPnin eşbaşkanıymış gibi konuşuyor,siz de hak veriyorsunuz,şaşırıyorum.Tabii sizde HDP'yi destekliyorum derseniz bilemem tabii.

PKK'ya ait söylemler değil cınım ,insani söylemler. Buradaki herkes en az sizin kadar PKK'dan nefret ediyor. Çocukların ölmesine, masum halkın , askerin, polisin ölmesine üzülüyoruz. Sadece bir kesime üzülüp AMA'lı cümleler kullanmıyoruz yani.

Çocukların ölmemesi ,masum halkın ölmemesi için değil mi zaten devletin çabası.Esed rejimi gibi sivilleri mi vuruyor.Kimseye zarar vermeden yok etmeye çalışıyor.Ne yapsın devlet.Kendine silahlarla saldıranlara,çiçekle mi karşılık versin,konuşarak anlaşabiliriz mi desin,anladıkları dilden cevap veriyor.

deynepnaz , yüce Allah bana kul hakkiyla gelme demis, senin ülkende cocuklar, polisler, sivil insanlar, turistler öldügünde ve sende hic birsey hissetmeden, canin yanmazsa. Buda kul hakkina girer. Hani insanlik diyorum, vicdan diyorum, ahlak, diyorum.... Ne dersin ????

Seni ilk defa burada siyaset bölümünde görüyorum. Belliki siyaset seni ilgilendirmiyor. Siyaset yapmak icin cok kitap okumalisin, degisik dillerde haberler dinlemelisin, dünya basinini takip etmelisin, senelerin verdigi politikayi takip etmelisin, arastirmalisin,

Kim böyle bir Propaganda yapti lakeoftears , ben birseymi kacirdim ?
Yooo kaçırdığını zannetmiyorum. Sen de bu tarz yazıları beğeniyorsun, beğenmek evet bu düşünceyi beğendim destekliyorum demektir.
Diğer konuda link vermiştim orada da sormuşsun kim kim diye. O link ufak bir örnek.
Sen de mesela pkknın bile hergün asayiş birimimiz diye açıklama yaptığı ydgh mıdır ne zıkkımsa, terörist olmadığını iddia ediyordun sanırım. Şehirde pkk, terörist falan yok tarzı şeyler yazıyordun yanlış hatırlamıyorsam. Eğer sen değilsen kusura bakma.

İsim isim kim ne yazmış hatırlamam mümkün değil. İşi gücü bırakıp da yeni linkler paylaşıp duramam. Geçen gün kendi mesajlarımda birşeyler ararken mesajın baş tarafını görüyoruz ya. Gözüme takıldı oha bunu kime yazmışım diye. Şöyle bir geriye gittim neler var neler. Türklere kin kusanlar, pkk bence haklı ama çıkış noktası haklı diyenler hatta hatta cesaretim olsaydı pydye katılırdım diyenler bile var. Nasıl diyim lağıma dönmüş siyaset topiği.
Normal bir ülkede direk takip altına alınması gereken bu konular bizde terör ve teröristten bol birşey olmayınca araya kaynayıp gidiyor.
Neyse tlfdan zor yazıyorum çok yazamıycam ama dönemin son modası asker, şehit ailelerini incitmek şu platformda oh nasıl da laf soktum diyerek kendilerini tatmin için askeriniz katliam yapıyor, soykırım yapılıyor ya da askeriniz çok beceriksiz, ya da ne bileyim asker polis haysiyetsiz robot gibi duygusuz beyinsiz insanlar ne emir gelirse, konusu suç olan bir emir de verilse yapacak insanlar diyenler oldu.
Daha yazacak çok şey var da benim pek zamanım yok. Ara ara dökerim içimi.

Evet,ilk defa geldim,yazılanları okumak istedim.Kitap okumadığımı ne biliyorsun.Tabii profilime girdiysen ilköğretim mezunuyum ya cahil kalmışım değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…