Deniz Ürünleri Kılçıksız hamsi tava - İnci mısır unu sponsorluğunda

Rokanın üzerine bol limon az tuz accuk da zeytinyağı ooo yemede yanında yat uyu yani

Herşeye rağmen ellerine sağlık kuzum

bende hep böyle yapıyorum. Eğer hamsi bayatsa ayıklarken hamsi dağılmaya başlar demişsin. dün akşam ilk defa bunu yaşadım, kılçığı çıkaramadım balık dağıldı parçalandı. bende sinir oldum hepsiyle tek tek uğraşmaktan vazgeçtim bıraktım. bayatmıydı şimdi bizim balık. zehirlese şimdiye belli olurdu
eline sağlık yarışmadA başarılat dilerim

Cokk güzel üst üste yapıstırılıp yapılan hamsiyi nen daha çok seviyorum minicik hamsilere bi dolgunluk veriyor.Ellerine sağlık Başarılar

başarılar canım ay birazda bana yollasaydın ya valla canım nasıl hamsi istedi off ya

adres yolla kargo yapıp yollıyım :)) ya da sen hamsiyi al yapıver teşekkür ederim canım
Cokk güzel üst üste yapıstırılıp yapılan hamsiyi nen daha çok seviyorum minicik hamsilere bi dolgunluk veriyor.Ellerine sağlık Başarılar
aynen ya ağzına attığına değiyor en azından böyle Teşekkürler
Ben bunu yerim
bu kadar yorumum
Elinize sağlık çok çok lezzetli görünüyor.
ye afiyet olsun Teşekkürler

zehirlemez bayat bile olsa balık biz iki üç günlük yiyoruz zaten sabah tutuldu deseler bile öyle hiç endişe etme canım teşekkür ederim
En sevdiğimmmmmm
Ellerine sağlık canım, yarışmada başarılar.
teşekkür ederim
Tam lüp lüp ağıza atımlık

Ellerine sağlık , başarılar .
aynen öyle löp löp atımlık teşekkür ederim

Ellerine saglik cnm cok lezzetli gorunuyor hamsiyi cok severim bende lakin herzaman bulmak mumkun olmuyor burda, basarilar diliyorum sanada

Sevmeyen yoktur herhalde..
Eline sağlık çok güzel görünüyor.
Başarılar.
teşekkür ederim

Ellerine saglik cnm cok lezzetli gorunuyor hamsiyi cok severim bende lakin herzaman bulmak mumkun olmuyor burda, basarilar diliyorum sanada
gurbette zor olur eminim her hamsi de Karadeniz hamsisi gibi olmuyor

çok teşekkür ederim

Ellerine sağlık soocute hamsiye bayılırım .
Başarılar dilerim :KK68;
şimdi gördüm kusura bakma aeben teşekkür ederim
Bir Karadenizli olarak fikrimi söyleyeyim; süper görünüyor. Aynı annemin yaptığı gibi. Ben balık hiç denemedim, evde pisirmedim
teşekkür ederim bence sende yapmalısın bebiş için fırında kendi buharı ile pişen balıkları yemelisin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…