Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

ya bende de kıl donmesi var galiba elimle acmaya calısıyorum acıncada yara oluyor ve cok var boyle ben de
bunlar gercekten yeter mi acaba ?
ve en iyi agda yontemi nedir sizce?
he bi de deri altında gordum tuyu ne isi var orada ya off napıcam
Elinle uğraşmak yerine düzenli olarak peeling yapsan o batıklar zaten cilt yüzeyine çıkacak . Yalnız verdiğim karışım bu mevsimde kullanılmaz artık, sonbahar kış mevsiminde yapmalıydınız. Şimdilik sadece hijyen konusuna, peelinge ve iyice nemlendirmeye dikkat edin.

En iyi ağda yöntemi kişiye göre değişiyor, bu yüzden sizin farklı alternatifleri deneyip buna göre karar vermeniz gerek.

batıktan ziyade benim kaba etlerimde ve bacak arkalarında çıban yara izleri var . Bunları bir türlü geçiremedim. Doktora gittim bir kaç sefer ama ilaçlarda pek işe yaramadı. bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı acaba

batıktan ziyade benim kaba etlerimde ve bacak arkalarında çıban yara izleri var . Bunları bir türlü geçiremedim. Doktora gittim bir kaç sefer ama ilaçlarda pek işe yaramadı. bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı acaba
İzler için soyucu ajanlar kullanmak gerek, başka bir doktora gitmelisin. Büyük ihtiamlle A vitamini ihtiva eden bir pomad verecektir. En az 6-12 ay düzenli kullanman gerek. Derine gömülmüş iz ve lekeler kısa sürede iyileşmiyor.

eskiden sadece batık sorunum vardı ama son 4 senedir batık sorunu daha büyük sorun olan btık lekesi problemlerine bıraktı tek kelime ile BIKTIM bronzlşamadığım sürece asla bacakları açıkta bırakacak şeyler giyemiyorum ponza kese kuru fırça limon herşeyi denedim son olarak lazer epilasyon deniyorum 3. seansı yaptı hala bir değişim yok doğal olmayan yöntemlerden hep uzak durdum fakat sanırım bu son çare lazer epilasyondan sonra kullanmakta sakınca var mıdır onu düşünmekteyim şuan ?

eskiden sadece batık sorunum vardı ama son 4 senedir batık sorunu daha büyük sorun olan btık lekesi problemlerine bıraktı tek kelime ile BIKTIM bronzlşamadığım sürece asla bacakları açıkta bırakacak şeyler giyemiyorum ponza kese kuru fırça limon herşeyi denedim son olarak lazer epilasyon deniyorum 3. seansı yaptı hala bir değişim yok doğal olmayan yöntemlerden hep uzak durdum fakat sanırım bu son çare lazer epilasyondan sonra kullanmakta sakınca var mıdır onu düşünmekteyim şuan ?

Lazer epilasyon bittikten sonra 6 ay kadar daha kullanamazsın zaten gerek de kalmayacak. Deniz tuzu ile peeling yaparsan alttaki lekeler yukarı daha kolay çıkacaktır.

Benim neyse ki bacaklarımda sorun yok ama genital bölgemin üst kısımlarımda batıklar ve kararma olmaya başladı. Sanırım bu karışım orası için fazla. %2'lik expigment kullanmaya başladım üç gündür sabah akşam kullanıyorum ama nemlendirmekten başka bi işe yaramıyor gibi. Yani bugün duşta deniz tuzuyla hem kuru, hem ıslak, hem de bebek yağıyla peeling yaptım ekstra acımadı bile. O krem etki etmiş olsa peeling yaparken acırdı diye düşünüyorum. Yok mu şu genital bölge batıklarının bi çözümü yahu kafayı yemek üzereyim.

Benim neyse ki bacaklarımda sorun yok ama genital bölgemin üst kısımlarımda batıklar ve kararma olmaya başladı. Sanırım bu karışım orası için fazla. %2'lik expigment kullanmaya başladım üç gündür sabah akşam kullanıyorum ama nemlendirmekten başka bi işe yaramıyor gibi. Yani bugün duşta deniz tuzuyla hem kuru, hem ıslak, hem de bebek yağıyla peeling yaptım ekstra acımadı bile. O krem etki etmiş olsa peeling yaparken acırdı diye düşünüyorum. Yok mu şu genital bölge batıklarının bi çözümü yahu kafayı yemek üzereyim.
Expigment hemen etki etmez ki. Uzun bir kullanimdan sonra farki anlarsiniz. Ben batiklarimdan lazer epilasyon ve kese sayesinde kurtuldum.

Expigment hemen etki etmez ki. Uzun bir kullanimdan sonra farki anlarsiniz. Ben batiklarimdan lazer epilasyon ve kese sayesinde kurtuldum.

o zaman kullanmasam mı acaba hem ph dengesini de bozuyormuş. Acaba daha hızlı neyle sonuç alabilirim bi bilginiz var mı? Çünkü gerçekten rahatsız olmaya başladım.

o zaman kullanmasam mı acaba hem ph dengesini de bozuyormuş. Acaba daha hızlı neyle sonuç alabilirim bi bilginiz var mı? Çünkü gerçekten rahatsız olmaya başladım.
Bacak arkalarim ve yanlari. Bikini bolgesi ve genital batik doluydu. Lazer epilasyon tek care inanin. Benim 4.ncu seans olmasina ragmen nerdeyse hic kalmadi. Yegenim var onun batiklari cok fenaydi sivilce seklindeydiler. Kiz etek giyemezdi denize giremezdi. O doktora gitti onada lazer epilasyon demisler. 3 seansta kurtuldu. Zaten epilasyonu yaptirdiginizda 1 hafta sonra kese yap dokulsun tuyler diyorlar ya. Kese ve lazer harika bir ikili.

Expigment renk acicidir. Uzun kullanimda ten rengini aciyor. Baskada bir faydasi yok. Yazin kullanmakta tehlikeli onu leke kaliyor.

Expigment renk acicidir. Uzun kullanimda ten rengini aciyor. Baskada bir faydasi yok. Yazin kullanmakta tehlikeli onu leke kaliyor.

Expigmenti ağdadan kararan yerleri ve batık izlerini çıkarmak için kullanıyorum.

Yazın lazer yaptırmak riskli olabiliyor bildiğim kadarıyla. Yaz sonuna kadar bunlarla yaşamak istemiyorum. En iyisi doktora gitmek. O da tek çarenin lazer olduğunu söylerse yapacak bi şey yok :/
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :)

Bi sorum daha var lazer de kararma yapıyor mu? Çünkü bi arkadaşım lazer yüzünden koltuk altlarının karardığını söylemişti. Sizde de böyle bi sorun oldu mu?

Expigmenti ağdadan kararan yerleri ve batık izlerini çıkarmak için kullanıyorum.

Yazın lazer yaptırmak riskli olabiliyor bildiğim kadarıyla. Yaz sonuna kadar bunlarla yaşamak istemiyorum. En iyisi doktora gitmek. O da tek çarenin lazer olduğunu söylerse yapacak bi şey yok :/
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :)

Bi sorum daha var lazer de kararma yapıyor mu? Çünkü bi arkadaşım lazer yüzünden koltuk altlarının karardığını söylemişti. Sizde de böyle bi sorun oldu mu?
Aksine genitalin rengi bile acildi. 8 seanslik paket aldigim icin. Bu sene guneslenmeyi dusunmuyorum. Lazere devam yani :))

Geçen sene mayıs ayında batıklardan asla kurtulamadığımı yazmıştım hemen hemen bir sene geçti üzerinden ve sevinçle güncelliyorum Kurtuldum :) Sonunda kalkıp doktora gittim ve kıl kökü iltihabına benzer bir sorunum olduğunu öğrendim 1 aylık tedavi verildi lazer epilasyona devam ettim. Kıllar köklerinden ayrılınca gözenekler iltihaplanıp batıklara ve yaralara dönüyormuş. Lazer epilasyona gittiğiniz halde değişim farketmiyorsanız mutlaka bir doktora görünün çünkü benim için asıl değişim krem tedavisinden sonra 1 aylık bir süreçte oldukça hızlı oldu. Şükürler olsun ki artık bacaklarım pürüzsüz. Üzülmeyin umutsuzluğa kapılmayın gerçekten benim bile bacaklarım düzeldiyse her bacak düzelir.

X