kıbrıs yumurta donasyon

okadar pişmanım ki bazı şeyleri tam düşünmeden yaptıgıma ilk baslsr cok mutluydum hevesliydim ama iş ciddiye binince bütün tadım tuzum kactı Allah ım beni affetsin iyi değilim ruhsal bunalımdayım üzerimde koca bir yük var kıbrıs tedavimde hamile kaldım ikizmiş bu yalanla nasıl büyütücem anamdan bacılarımdan ailemden sakladım aklıma gelmeyen seyler helmeye basladı ya sevmessem ya kanım ısınmassa diye Allah ım beni affet cok pismanım Allah beni affedermi
Canım niye öyle düşünüyorsun kendi yumurtalarinla olmayınca ne yapacaksın mecburen donasyon düşünüyorsun.organ bağışı gibj düşün.en azından kendi bedeninde gelişiyor. Inaniyorumki dogdugunda kucagina aldiginda cok seveceksin o iki bebeği.
Evlatlik aldığında belli bir yaşa geldiğinde anne babasini ailesinin merakını düşecek. O kadar büyütüp emek verdiğin tüm sevgini veriyorsun. Evlatlık olduğunda tabi sevap oluyor ama.ben bu sebeple donasyon düşünüyorum.
Çok sanslisinki ikiz gebelik oluşmuş. Donasyonda bile birinci denemede olmayan kişiler var.
Bende donasyon düşünüyorum .İnşallah ilk seferde benimki de olumlu olur.
Yorumumu okuyan kişiler farklı düşünebilir . Benim düşüncemde benim yumurtalarimla olmuyorsa başkasının ki ile anne oluyum sorun değil. Günah dinimizce ama rabbim affetsin beni.

çok dusundüm 1 sene kadar kendimi ikna ettim ama hormonlardan mı bilmiyorum ama
Lütfen saçmalamayı bırakıp tadını çıkarırmısın?Bizler,ben ve benim gibiler kaç kez düşük yaptık olmadı hala savaş veriyoruz.Benimde donasyondu hep ve kalpleri durdu aylarca zor kendime geldim.Senin şu yaptığın yazdıkların çok üzücü lütfen kendine gel ve meleklerine sarıl canım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Lütfen saçmalamayı bırakıp tadını çıkarırmısın?Bizler,ben ve benim gibiler kaç kez düşük yaptık olmadı hala savaş veriyoruz.Benimde donasyondu hep ve kalpleri durdu aylarca zor kendime geldim.Senin şu yaptığın yazdıkların çok üzücü lütfen kendine gel ve meleklerine sarıl canım🙏🏻🙏🏻🙏🏻
kac haftada da durdu kalpleri

okadar pişmanım ki bazı şeyleri tam düşünmeden yaptıgıma ilk baslsr cok mutluydum hevesliydim ama iş ciddiye binince bütün tadım tuzum kactı Allah ım beni affetsin iyi değilim ruhsal bunalımdayım üzerimde koca bir yük var kıbrıs tedavimde hamile kaldım ikizmiş bu yalanla nasıl büyütücem anamdan bacılarımdan ailemden sakladım aklıma gelmeyen seyler helmeye basladı ya sevmessem ya kanım ısınmassa diye Allah ım beni affet cok pismanım Allah beni affedermi
Ne sacma bir düşünce allah bu düşüncelere kapıldıgınız için affetsin asıl sizi.

Hiç bir şey anlamadım ailenizin haberimi yok birlikteliginizden konu çok karman çorman geldi kız düzgün bir anlat

Merhabalar ben de Kıbrıs’ta donasyon yaptırmayı planlıyorum .Hangi hastaneyi tercih etmeliyim . Ve izleyeceğim yol üzerine bilgi verebilir misiniz ?

Canım niye öyle düşünüyorsun kendi yumurtalarinla olmayınca ne yapacaksın mecburen donasyon düşünüyorsun.organ bağışı gibj düşün.en azından kendi bedeninde gelişiyor. Inaniyorumki dogdugunda kucagina aldiginda cok seveceksin o iki bebeği.
Evlatlik aldığında belli bir yaşa geldiğinde anne babasini ailesinin merakını düşecek. O kadar büyütüp emek verdiğin tüm sevgini veriyorsun. Evlatlık olduğunda tabi sevap oluyor ama.ben bu sebeple donasyon düşünüyorum.
Çok sanslisinki ikiz gebelik oluşmuş. Donasyonda bile birinci denemede olmayan kişiler var.
Bende donasyon düşünüyorum .İnşallah ilk seferde benimki de olumlu olur.
Yorumumu okuyan kişiler farklı düşünebilir . Benim düşüncemde benim yumurtalarimla olmuyorsa başkasının ki ile anne oluyum sorun değil. Günah dinimizce ama rabbim affetsin beni.
Siz nerede tedavi düşünüyorsunuz

Merhaba donasyon yaptıracağım kan grubum a ne gatif ama bulunan donör a pozitif eşim de b pozitif hemşire farketmiyor zaten kan uyuşmazlığı var aranızda dedi.Bu konuda bilgi sahibi olan var mı içim bir tedirgin oldu sanki

Merhaba donasyon yaptıracağım kan grubum a ne gatif ama bulunan donör a pozitif eşim de b pozitif hemşire farketmiyor zaten kan uyuşmazlığı var aranızda dedi.Bu konuda bilgi sahibi olan var mı içim bir tedirgin oldu sanki
Hangi merkez kan uyuşmazlığı olduğunda iğne olunuyor hamile kalınca diye biliyorum diğer bı konuda fikrim yok

Merhaba zaten ilk gebelikte bildiğim kadarıyla sıkıntı çıkmıyor ..doğum sonra si iğne yapıyorsun ..

Merhaba ben donasyon değil ama tüp bebek le 3 çocuk annesiyim ve tüp bebekle başarılı olamasam evlat edinmeyi düşünen biriydim, annelik ve bebekle olan bağ doğumdan sonra oluyor onun ihtiyaçlarını karşıladıkça ona bakim ve süt verdikçe, üstelik siz onlara süt vereceksiniz yani bu öyle güçlü bir bağ ki anlayacaksiniz bazen eşimle konuşuruz mesela hastanede bebeği karışanlar varya Allah korusun insanın başına öyle bisey gelse ne yapar diye hep deriz ki baktığımız çocuğu asla veremeyiz , bebek anne bebek baba arasında kurulan güçlü bağ bakim verdikçe oluyor sen evlatlarını sağlıkla dünya ya getirmeye bak. Tedavi falan olmadan kendi kendine anne olan kadınlar bile bazen çocuklarını bırakıp gidiyo annelik gönül işi annelik uzun ve meşakkatli bir yolculuk günü gelir zorluğundan ağlarsın günü gelir yavrunun büyüme yolculuğunun güzelliğinden yasarir gözlerin bazen çok gururlanirsin bazen ben iyi bir anne değilim başaramıyorum diye üzülursun. Doğumdan sonra zorluklar yaşadığında tüm annelerin bunları yaşadığıni unutma , kızım ilk doğduğu zaman emzirme uyutma gaz sancilari derken çok farklı duygular yaşadığımı biliyorum acaba ben bu işi beceremediğim için mi Allah bana nasip etmiyordu ben mi zorladım diye saçma sapan şeyler bile geldi aklıma ama şimdi 8 yaşında ve onu herseyden çok seviyorum, mucizelerine iyi bak evlatlarina sağlıkla kavuş inşallah ikiz gebelik çok tatlı bir telaş keyfini sür günler hızlı geçecek doğum sonrasına hazırla kendini ikizlerim şu an 1 yaşında tek bebek bakmaya benzemiyor zor. Zorluğu goguslemeye simdiden hazırla kendini

çok hastayim canım iyi değilim
Merhaba arkadaşım... Ben de donasyon ile Hamile kalıp ikiz yavrularını kucağına alan bir anneyim. ❤️Çok şükür ki bu mucizeye tanık oldum. Öncesinde büyük mücadeleler verdim ama olmadı donasyon son çarem oldu. Rabbim'e her gün dua ediyorum. Bu melekleri nasip etti bana. İçinden kötü duyguları çıkar. O yavrular sizin. Anne ve babası sizsiniz. Size muhtaçlar. Sizin biyolojik izlerinizi taşıyorlar. Seni yuva biliyorlar. Karnın büyüdükçe doktor kontrollerinde onları gördükçe dediğimi anlayacaksın. Tek pişmanlığım daha önce yapmamam oldu. O kadar güzeller ki... 💓

X